IV Runda MP w Motocrossie Gdańsk 2017 – Cezary Lewko nie zakręca gazu

Fot. Roman Hudzik Photography

W czwartej rundzie Mistrzostw Polski w motocrossie, która odbyła się w niedziele (18 czerwca) w Gdańsku znów znakomicie pojechał Cezary Lewko z Motoklubu Olsztyn. Wygrał zawody z maksymalna liczba punktów w klasie MX 125 i w klasyfikacji generalnej umocnił się na czele ze spora już przewagą. Jest kandydatem numer jeden do tytułu.

W klasie MX Masters dziesiątkę zamknął Paweł Morawski (KM Giżycko). W generalce jest na szóstej pozycji, a wyprzedza go Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda). W klasie MX 65 11 miejsce zajął Maciej Chlewiński(Moto Klub Lidzbark Warmiński) i jest w klasyfikacji sezonu siódmy. W tę niedziele (25 czerwca) IV Runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej w Sobieńczycach.

Wyniki

Klasa MX65

11 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 26 32 58

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik WKM Więcbork DUUST.CO 400

2 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTMSKLEP.PL 340

3 Jakub Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 322

................................................

7 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 247

Klasa MX85

7 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqarna 28 38 66

Klasyfikacja generalna

1 Wiktor Małecki KM Cross Lublin 376

2 Olaf Włodarczak WKM Więcbork Wójcik FHP YART Racing Team 334

3 Maksymilian Chwalik WKM Więcbork DUUST.CO 284

.......................................

14 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 175

33 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński   54

Klasa MX125

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 50 50 100

19 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 22 24 46

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 366

2 Dariusz Rapacz MTR Osielec 312

3 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Bros Racing 287

.....................................................

27 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński   90

34 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński   59

36 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn   39

39 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn   32

Klasa MX Masters

10 Paweł Morawski KM Giżycko Yamaha 31 31 62

11 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 30 30 60

19 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 21 22 43

Klasyfikacja generalna

1 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team / DUUST.CO 390

2 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno ZEM Racing Team 352

3 Andrzej Szalbierz MKS Nekla 293

..........................

5 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 251

6 Paweł Morawski KM Giżycko 251

28 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 85

46 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 24

48 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn