IV Runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej Sobieńczyce 2017 – Dobra jazda, są widoki na medale

Fot. Bogi Masłowiecka

W Sobieńczycach odbyła się w niedzielę (25 czerwca) IV Runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Doskonale wypadli reprezentanci Warmii i Mazur, którzy odnieśli cztery zwycięstwa. W klasie MX1c triumfował Tomasz Lango (Motoklub Orneta), w klasie MX85 wygrał Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), w klasie MX Junior Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) i w MX Masters Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda)

Tomasz Lango, Cezary Lewko, Krzysztof Dziadko i Wojciech Kuształa (Motoklub Lidzbark Warmiński) – piąty w Sobieńczycach są liderami klasyfikacji generalnych. Kilku zawodników jest w ścisłej czołówce. Oby tak dalej, a na zakończenie sezonu możemy się spodziewać medali.

Wyniki

Klasa MXB

5 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 40 40

7 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 36 36

13 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 29 29

Klasyfikacja

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński   322

8 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta   229

12 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński   133

14 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński   125

16 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   97

19 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński   81

21 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce   78

22 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński   69

Klasa MX1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

5 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Husqvarna 36 36 72

13 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 38

Klasyfikacja

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 390

3 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 303

10 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 198

12 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 176

18 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 66

Klasa MX2C

5 Robert Borkowski KM Giżycko KTM 35 36 71

10 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 28 32 60

12 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo   25 31 56

14 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 36

16 Damian Banach MSM Mrągowo Kawasaki 27 27

18 Filip Jankun MSM Mrągowo   23 23

Klasyfikacja

5 Robert Borkowski KM Giżycko 254

7 Szymon Syryca KM Giżycko 224

9 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 184

11 Damian Banach MSM Mrągowo 150

16 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo 103

22 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

24 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 66

26 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 63

27 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 60

28 Krzysztof Kotarski Klub Motocyklowy OSA Olecko 58

29 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 57

33 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 46

35 Jacek Beń Moto Klub Lidzbark Warmiński 42

36 Filip Jankun MSM Mrągowo 41

39 Patryk Barwicki Klub Motocyklowy OSA Olecko 36

Klasa MX65

4 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 36 38 74

12 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 29 NK 29

Klasyfikacja

2 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 305

10 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 119

15 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 92

Klasa MX85

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 40 50 90

12 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn Yamaha 29 29 58

Klasyfikacja

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 290

15 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn 114

16 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko 112

17 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko 101

22 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

Klasa MX Junior

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 50 50 100

3 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 40 80

6 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 33 36 69

9 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 32 62

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 28 30 58

14 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM NK 31 31

Klasyfikacja

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 344

3 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 294

5 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 214

6 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 201

9 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 176

16 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 134

22 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 76

23 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 67

28 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 27

Klasa MX Kobiet

5 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn KTM 35 36 71

6 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn KTM 36 35 71

Klasyfikacja

3 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn   219

5 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn   147

Klasa MX Open

2 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński   44 44

Klasyfikacja

5 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 103

11 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 73

16 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

17 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

19 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 61

21 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 44

24 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 33

Klasa MX Masters

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 50 50 100

4 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 40 38 78

9 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 32

Klasyfikacja

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 370

3 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 275

12 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 110

13 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 107

14 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 103

18 Paweł Morawski KM Giżycko 94

19 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 91

28 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 54

30 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 46

33 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn