V Runda MP w motocrossie Człuchów 2017 – Tym razem bez rewelacji, ale pozycje utrzymane

Fot. motoresults facebook

Rozegrana w niedzielę (2 lipca) w Człuchowie piąta runda Mistrzostw Polski w motocrossie nie przyniosła zawodnikom sekcji warmińsko-mazurskich spektakularnych sukcesów. Miejsca w dziesiątce nie zachwiały jednak ich pozycji w klasyfikacjach generalnych. Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) – ósmy w Człuchowie jest nadal liderem w klasie MX 125.

Maciej Chlewiński (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w MX 65 był tym ósmy i zajmuje siódma lokatę w generalce. W klasie MX Masters nadal na wysokiej szóstej pozycji jest Krzysztof Dziadko (Dwręca Ostróda), a tuż za nim Paweł Morawski (KM Giżycko).

Wyniki

Klasa MX65

1 Maksymilian Chwalik WKM Więcbork KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Jakub Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Husqvarna 44 44 88

3 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM KTMSKLEP.PL 40 40 80

.....................................

8 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 33 33 66

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik WKM Więcbork DUUST.CO 500

2 Artur Gałuszka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTMSKLEP.PL 420

3 Jakub Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 410

...........................................................

7 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 313

Klasa MX85

1 Olaf Włodarczak WKM Więcbork Yamaha WÓJCIK FHP RACING TEAM 50 50 100

2 Maksymilian Chwalik WKM Więcbork KTM DUUST.CO 44 44 88

3 Wiktor Sobiech WKM Więcbork KTM KTMSKLEP.PL 40 40 80

...................................................

21 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 34 34

Klasyfikacja generalna

1 Olaf Włodarczak WKM Więcbork WÓJCIK FHP RACING TEAM 434

2 Wiktor Małecki KM Cross Lublin 376

3 Maksymilian Chwalik WKM Więcbork DUUST.CO 372

............................................

16 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 209

Klasa MX125

1 Szymon Staszkiewicz MX Gdynia KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Wojciech Kucharczyk Automobilklub Gorzowski KTM DUUST.CO 40 44 84

3 Dariusz Rapacz MTR Osielec KTM 44 40 84

...................................

8 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 31 33 64

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 430

2 Dariusz Rapacz MTR Osielec 396

3 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Bros Racing 356

...........................................

29 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 90

36 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 59

40 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 32

Klasa MX Masters

1 Leons Kozlovskis Łotwa Husqvarna 50 50 100

2 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team / DUUST.CO 44 44 88

3 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno Honda ZEM Racing Team 40 40 80

...................................

7 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 35 34 69

10 Paweł Morawski KM Giżycko Yamaha 29 32 61

14 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 25 26 51

Klasyfikacja generalna

1 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team / DUUST.CO 478

2 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno ZEM Racing Team 432

3 Andrzej Szalbierz MKS Nekla 365

...................................

6 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 320

7 Paweł Morawski KM Giżycko 312

23 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 136

47 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn   24

49 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 6 NS 6

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn