Mistrzostwa Okręgu w motocrossie (9) Olecko 2017 – Warmia i Mazury w natarciu

Fot.Zbigniew Malinowski/olecko wm

W niedziele (23 lipca) w Olecku odbyła się siódma runda Mistrzostw Okręgu w motocrossie. Jak zwykle oprócz zawodników sekcji warmińsko-mazurskich na torze zjawiło się wielu kierowców z innych regionów. Mimo wszystko najwięcej do powiedzenia mieli reprezentanci Warmii i Mazur. Motocross wzbudził duże zainteresowanie, uczestnicy mogli liczyć na gorący doping kibiców.

Zawodnicy Warmii i Mazur odnieśli w niedziele pięć zwycięstw. W klasie MXB triumfował Marcin Szczepański, w MX 1C Łukasz Baliński (obaj Moto Klub Lidzbark Warmiński), w MX 2C Grzegorz Syryca (Gizycko), w MX Junior Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) i w MX Masters Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda). W klasyfikacjach generalnej, a jest to już finisz mistrzostw, liderami są: Wojciech Kuształa (Moto Klub Lidzbark Warmiński), Tomasz Lango (Orneta), Szymon Syryca (Giżycko), Pascal Myhan (Lidzbark Warmiński), Krzysztod Dziadko (Drwęca Ostróda)

Wyniki

Klasa MX B

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 40 40 80

5 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 35 38 73

6 Mikołaj Kukian Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 36 34 70

7 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 34 35 69

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 470

3 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 300

4 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 297

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 287

7 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 261

12 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 183

13 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 180

14 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 166

20 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 88

22 Mikołaj Kukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 70

25 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 55

z4480008

Klasa MX 1C

1 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 50 94

2 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 44 94

3 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 40 40 80

5 Kacper Ekstowicz KM Giżycko   36 36 72

Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 494

2 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 454

4 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 316

7 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 218

8 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 200

17 Martino Boggero Motoklub Orneta 80

19 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 72

z4480009

Klasa MX 2C

1 Szymon Syryca KM Giżycko Honda 50 50 100

2 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 44 44 88

4 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 36 38 74

5 Patrizio Boggero Motoklub Orneta KTM 38 36 74

6 Damian Banach MSM Mrągowo Kawasaki 35 35 70

8 Robert Borkowski KM Giżycko KTM 33 33 66

9 Tomasz Suchocki Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 32 32 64

10 Rafał Pomorski MSM Mrągowo Yamaha 31 31 62

11 Filip Jankun MSM Mrągowo   29 30 59

12 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 29 59

Klasyfikacja generalna

1 Szymon Syryca KM Giżycko 490

2 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 406

3 Robert Borkowski KM Giżycko 377

4 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 350

5 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 342

6 Damian Banach MSM Mrągowo 316

10 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 261

15 Filip Jankun MSM Mrągowo 172

18 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 159

19 Martino Boggero Motoklub Orneta 144

20 Tomasz Suchocki Klub Motocyklowy OSA Olecko 121

22 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 108

23 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 106

25 Jacek Beń Moto Klub Lidzbark Warmiński 97

29 Rafał Pomorski MSM Mrągowo 62

33 Krzysztof Kotarski Klub Motocyklowy OSA Olecko 58

34 Rafał Pomorski MSM Mrągowo 56

35 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 53

37 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo 47

41 Patryk Barwicki Klub Motocyklowy OSA Olecko 36

z4480010

Klasa MX 65

4 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 36 38 74

5 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 36 74

Klasyfikacja generalna

2 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 412

3 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 344

4 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 307

z4480012

Klasa MX 85

2 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 44 44 88

3 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM 38 40 78

4 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 40 40

Klasyfikacja generalna

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 484

3 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko 262

6 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 217

9 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn 185

12 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko 179

z4480015

Klasa MX Junior

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 50 50 100

2 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 44 84

3 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 44 40 84

4 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 38 76

6 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 35 69

7 Valters Budahs Litwa Kawasaki 35 32 67

8 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 32 34 66

9 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 31 33 64

Klasyfikacja generalna

1 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 458

2 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 363

3 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 335

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 332

5 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 325

6 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 285

9 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 205

18 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 111

21 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 94

23 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 85

24 Alekcej Nowikow Moto Klub Lidzbark Warmiński 78

33 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 32

z4480018

Klasa MX Kobiet

2 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn KTM 40 44 84

3 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn KTM 44 40 84

Klasyfikacja generalna

1 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn 470

3 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 408

z4480020

Klasa MX open

3 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński   40 40 80

Klasyfikacja generalna

2 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 302

6 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 149

7 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 136

8 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 103

10 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn 100

16 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 80

21 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce 69

z4480033

Klasa MX Masters

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 50 50 100

2 Paweł Morawski KM Giżycko   44 44 88

4 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 40 38 78

6 Andrzej Goleń MSM Mrągowo   35 35 70

7 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 34 68

8 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 33 33 66

9 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 32 32 64

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 582

3 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 360

5 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 340

6 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 261

7 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 250

9 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 209

10 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 194

11 Paweł Morawski KM Giżycko 182

12 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 181

19 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 104

27 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 53

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn