Motocrossowe Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (6) Lipno 2017 – Wojciech Kuształa w roli głównej

Fot. MX Lipno facebook

W Lipnie odbyła się w niedzielę (30 lipca) VI runda Motocrossowych Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Startowali reprezentanci sekcji Warmii i Mazur. Zwycięstwo w klasie MXB odniósl lider klasyfikacji generalnej Wojciech Kuształa (Moto Klub Lidzbark Warmiński). Drugie miejsce zajęli: Tomasz Lango (Orneta w klasie MX 1C, Paskal Myhan (Lidzbark Warmiński) w MX 85 i Denis Lebiedev (Lidzbark) w MX Junior.

Trzecie miejsce w klasie MX 65 wywalczył Maciej Chlewiński (Lidzbark Warmiński). Liderami w „generalkach” oprócz Wojciecha Kuształy są: Tomasz Longo i Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda), który tym razem zajął 14 miejsce punktując tylko w jednym wyścigu.

Wyniki

Klasa MX B

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 50 94

3 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 40 44 84

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 35 36 71

11 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 27 30 57

14 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 28 NK 28

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 516

6 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 376

10 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 210

11 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 209

14 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 166

18 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

22 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 78

23 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 69

27 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 55

28 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 52

20604214 884272811726518 4299597867027397119 n

Klasa MX 1C

1 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 50 44 94

2 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 36 50 86

5 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Husqvarna 32 40 72

15 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35

Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 576

3 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 444

6 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 358

12 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 233

19 Martino Boggero Motoklub Orneta 80

21 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 66

24 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 54

20429865 884274671726332 7783985854835645590 n

Klasa MX 2C

4 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 38 76

5 Szymon Syryca KM Giżycko Honda 35 40 75

7 Patrizio Boggero Motoklub Orneta KTM 33 34 67

10 Robert Borkowski KM Giżycko KTM 30 31 61

11 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 28 30 58

14 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 23 27 50

Klasyfikacja generalna

4 Szymon Syryca KM Giżycko 373

5 Robert Borkowski KM Giżycko 370

8 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 330

11 Damian Banach MSM Mrągowo 211

12 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 193

15 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 161

16 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 154

19 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

20 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 123

26 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo 103

30 Filip Jankun MSM Mrągowo 80

31 Mirosław Lemańczyk WKM Więcbork 68

36 Krzysztof Kotarski Klub Motocyklowy OSA Olecko 58

41 Jacek Beń Moto Klub Lidzbark Warmiński 42

20430082 884273458393120 1156964212087804776 n

Klasa MX 65

3 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 44 40 84

8 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 32 64

13 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko KTM NK 31 31

Klasyfikacja generalna

2 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 469

8 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 216

10 Filip Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 188

20431536 884272241726575 7231441441533674504 n

Klasa MX 85

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 44 44 88

Klasyfikacja generalna

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 466

16 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn 177

17 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko 174

18 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 137

20 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko 101

20431771 884273265059806 8791561659450753117 n

Klasa MX Junior

2 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 44 44 88

5 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 33 36 69

7 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 32 35 67

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 31 31 62

Klasyfikacja generalna

3 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 417

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 382

5 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 339

6 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 301

7 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 265

17 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 176

20 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 127

23 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 85

25 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 76

32 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 24

20526194 884271218393344 1316475206214795948 n

Klasa MX Kobiet

3 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn KTM 38 40 78

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn KTM 40 38 78

Klasyfikacja generalna

2 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn   379

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn   305

Klasa MX Masters

9 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 30 31 61

10 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 31 30 61

14 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Honda 29 29

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 499

4 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 389

9 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 220

14 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 156

19 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 110

20 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 106

21 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 103

26 Paweł Morawski KM Giżycko 94

30 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 61

36 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 46

37 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn