Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (7) Lidzbark Warmiński 2017 – Własny tor to ogromny atut

Fot. Tomasz Nykiel/motoresults facebook

W niedzielę (13 sierpnia) w Lidzbarku Warmińskim odbyła się VII Runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich walczyli z dużym powodzeniem, w niektórych klasach zajmowali całe podium. W klasyfikacjach generalnych przodownictwo zachowali: Wojciech Kuształa (Moto Klub Lidzbark Warmiński) i Tomasz Lango (Moto Klub Orneta)

W niedzielnych zawodach w klasie MX B zwyciężył Marcin Szczepański przed Wojciechem Kuształą (obaj Moto Klub Lidzbark Warmiński) W klasie MX 1C najlepszy okazał się Tomasz Lango (Moto Klub Orneta), drugi był Łukasz Baliński (Moto Klub Lidzbark Warmiński), a trzeci Adrian Matwij (Korona Elbląg). W klasie MX 85 na drugiej pozycji znalazł się Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), który jest też wiceliderem klasyfikacji generalnej. W MX Junior drugie miejsce wywalczył Denis Lebiedev (Moto Klub Lidzbark Warmiński).Wśród pań trzecia była Patrycja Dziewulska (Motoklub Olsztyn)

Następna rundę zaplanowano 10 września w Olsztynie, ale w związku z budową obwodnicy i problemami z tym związanymi, imprezę przeniesiono do Giżycka na 8 października.

Wyniki

Klasa MX B

1 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 36 38 74

11 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 29 30 59

12 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński   30 29 59

13 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce Kawasaki 28 28 56

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 604

2 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno 556

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 475

.......................................

5 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 450

9 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński 309

11 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 269

15 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 166

19 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

20 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński 114

22 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 108

24 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 78

25 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 69

20729634 1931436210470209 906763543131633293 n

Klasa MX 1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

3 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg Husqvarna 40 40 80

6 Martino Boggero Motoklub Orneta Husqvarna 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 676

2 Adrian Matwij PKS Korona Elbląg 524

3 Sławomir Syrkowski MX Otopit Toruń 460

..........................

5 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 446

13 Patryk Alchimowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 233

15 Martino Boggero Motoklub Orneta 150

21 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 66

24 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 54

20767765 1931429147137582 2765881505984461715 n

Klasa MX 2C

5 Szymon Syryca KM Giżycko Honda 32 36 68

7 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 31 67

8 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 31 35 66

9 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 30 34 64

12 Robert Borkowski KM Giżycko KTM 27 29 56

15 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 23 26 49

16 Filip Jankun MSM Mrągowo   21 25 46

20 Patrizio Boggero Motoklub Orneta KTM 26 NK 26

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Ryczek WKM Więcbork 592

2 Vladislav Khrushchev Rosja 588

3 Adam Drypa Gdański AutoMotoKlub 554

..............................

4 Szymon Syryca KM Giżycko 441

5 Robert Borkowski KM Giżycko 426

7 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 397

12 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 225

13 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 219

14 Damian Banach MSM Mrągowo 211

15 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 203

16 Łukasz Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 199

23 Filip Jankun MSM Mrągowo 126

24 Marek Daniłowicz Klub Motocyklowy OSA Olecko 123

28 Krzysztof Kołodko MSM Mrągowo 103

38 Krzysztof Kotarski Klub Motocyklowy OSA Olecko 58

41 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 46

43 Jacek Beń Moto Klub Lidzbark Warmiński 42

20799399 1931414687139028 7674831449501799350 n

Klasa MX 65

4 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 36 38 74

9 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 32 64

Klasyfikacja generalna

1 Wiktor Rafalski WKM Więcbork KTMSKLEP.PL 664

2 Maciej Chlewiński Moto Klub Lidzbark Warmiński 543

3 Filip Pawłowski WKM Więcbork 510

........................................

8 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 280

20729715 1931423563804807 6524358460955332301 n

Klasa MX 85

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 50 44 94

6 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Wiktor Sobiech WKM Więcbork KTMSKLEP.PL 609

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 560

3 Mateusz Szafrański Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTMSKLEP.PL 438

.......................

14 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 207

18 Kajetan Kitkowski Motoklub Olsztyn 177

19 Piotr Bielenica Klub Motocyklowy OSA Olecko 174

20 Bartosz Jasiński Klub Motocyklowy OSA Olecko 101

21 Wiktor Małecki KM Cross Lublin 94

20840996 1931428940470936 6378736822382549934 n

Klasa MX Junior

2 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 44 44 88

5 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 36 36 72

6 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 35 35 70

7 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 34 68

10 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn KTM 32 31 63

12 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński   29 29 58

Klasyfikacja generalna

1 Michał Kuczyński Gdański AutoMotoKlub 570

2 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 505

3 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub Bros Racing 502

.....................

4 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 382

5 Kamil Krakowiak Motoklub Olsztyn 364

6 Alexey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 339

7 Bartłomiej Warda Moto Klub Lidzbark Warmiński 335

12 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 244

14 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 199

25 Maciej Sekuła Motoklub Olsztyn 85

26 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński   82

27 Łukasz Chrzanowski Moto Klub Lidzbark Warmiński   76

20799957 1931428937137603 3428521113263762926 n

Klasa MX kobiet

3 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn KTM 40 40 80

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn KTM 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Weronika Obiała WKM Więcbork 636

2 Patrycja Dziewulska Motoklub Olsztyn 459

3 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 381

20768216 1931432927137204 1060688461505192406 n

Klasa MX Open

4 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 38 38 76

5 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński   36 36 72

Klasyfikacja generalna

1 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok 488

2 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 484

3 Dawid Kosiński KM Wisła Chełmno 484

...................................

8 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 137

9 Oskar Pingot Moto Klub Lidzbark Warmiński 137

11 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 103

17 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński   73

22 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński   65

26 Tomasz Procyk Moto Klub Lidzbark Warmiński   44

29 Kamil Szutowicz KM WIRAŻ Bartoszyce   33

20767811 1931426523804511 1773874701849608919 n

Klasa MX Masters

5 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 35 71

10 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce Honda 32 31 63

12 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 28 29 57

13 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 29 28 57

Klasyfikacja generalna

1 Wiesław Wiśniewski KM Wisła Chełmno 542

2 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 499

3 Sergei Vishnevski Rosja 470

.............................

4 Dariusz Szymański KM WIRAŻ Bartoszyce 452

8 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 277

11 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 227

17 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 163

22 Wojciech Bandurski Motoklub Olsztyn 110

23 Rafał Kamiński AMK Drwęca Ostróda 103

26 Paweł Morawski KM Giżycko 94

31 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 61

37 Mariusz Skorynko Motoklub Olsztyn 46

38 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 39

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn