Warmiński Auto-Moto Klub spełnia oczekiwania motocyklistów – W Lidzbarku odliczają dni

Fot. nadesłane

Warmiński Auto-Moto Klub od lat organizuje imprezy dedykowane pasjonatom sportów motocyklowych. Wyścigi w bieżącym sezonie cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno doświadczonych zawodników, jak i amatorów jazdy motocrossowej. Najciekawsze wydarzenia jednak dopiero przed nami. W Lidzbarku Warmińskim trwa cykl KTMSKLEP.PL Enduro Race, kierowanych do entuzjastów jazdy motocrossowej.

Odbywające się tu etapy zawodów niemal za każdym razem spotykają się z samymi pozytywnymi reakcjami. Zawodnikom szczególnie podobają się ciekawe trasy o różnorodnym stopniu trudności, na których swoje umiejętności mogą sprawdzić zarówno dzieci w wieku szkolnym, początkujący adepci jazdy motocrossowej i enduro, jak i wprawieni zawodnicy sportów motocyklowych, oczekujący ekstremalnych wrażeń. Warmiński Auto-Moto Klub stale udoskonala oferowane uczestnikom tory i trasy, a także wprowadza udogodnienia dla uczestników i kibiców.

Sezon 2017 Warmińskiego Auto-Moto Klubu z pewnością wyróżnia duża różnorodność tras – zostały one bowiem wydłużone, a także urozmaicone o nowe przeszkody. Najbliższym wydarzeniem w Lidzbarku Warmińskim są rozgrywki o Puchar Polski CROSS Country – Röben, które odbędą się 23 września. Zawodnicy zapowiadają niezwykle zaciętą rywalizację, jak co roku wspieraną przez tłumy kibiców, dopingujących swoich faworytów.

Cross Country to aktualnie jedna z najpopularniejszych off-roadowych dyscyplin w Polsce, będąca ciekawym urozmaiceniem tradycyjnych konkurencji motocross i enduro. Podczas zawodów uczestnicy ścigają się na motocyklach terenowych cross/enduro oraz quadach 2K i 4K na trasie od 7 do 15 km.

Sponsor tytularny Pucharu Polski CROSS Country – firma Röben, wiodący producent ceramiki budowlanej, wspiera również nadchodzące Mistrzostwa Polski CROSS Country, a także finał KTMSKLEP.PL Enduro Race, które odbędą się 24 września w Lidzbarku Warmińskim. Organizatorzy zaplanowali dla zawodników ekstremalne trasy oraz różnorodne przeszkody, które pozwolą wyłonić i nagrodzić tych najlepszych. Sezon 2017 Warmińskiego Auto-Moto Klubu zakończą w październiku finałowe rozgrywki BAJA – Pucharu Polski oraz TRIAL – Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, a także wyczekiwany przez wielu fanów sportów motorowych finał ENDURO – Mistrzostw i Pucharu Polski.

clip image001

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn