Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (1) Lidzbark Warmiński 2018 – Pierwsze koty za płoty

Fot. Tomasz Nykiel /Moto Klub Lidzbark Warmiński facebook

W niedzielę (15 kwietnia) na torze w Lidzbarku Warmińskim odbyła się pierwsza runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. To jedna z najbardziej popularnych imprez i niedzielne zawody tego dowodzą. Startowało wielu kierowców okręgu warmińsko-mazurskiego. W premierze odnieśli dwa zwycięstwa. W MX 1C triumfował Tomasz Lango (Orneta), a MX 2C Szymon Syryca (Gizycko).

Drugie miejsca zajęli: Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) w MX Junior i w klasie MX 85 Paskal Myhan (Lidzbark Warmiński), a trzecie: Tomasz Żulewski (Orneta) w MX B oraz Marek Niepekło (Lidzbark Warmiński) w MX 2C. W klasyfikacji klubowej zwyciężył Moto Klub Lidzbark Warmiński – 1439 pkt. przed KM MX Banda Pelplin - 912, Człuchowskim AutoMotoKlubem 847 pkt. W dziesiątce na 9 miejscu znalazł się Motoklub Orneta – 246 pkt.

Wyniki

MXB

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA Kawasaki 50 50 100

2 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno KTM 44 44 88

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta   38 40 78

.................................

6 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   35 35 70

7 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce   34 34 68

8 Damian Pietrukaniec KM Giżycko Kawasaki 33 32 65

9 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński   31 33 64

10 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 29 30 59

11 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 30 30

12 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn KTM 0 0 0

MX 1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno KTM 44 44 88

3 Adrian Matwiej KM MX BANDA Husqvarna 38 40 78

........................................

7 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński   35 31 66

11 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 29 59

12 Wojciech Górski Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 0 0 0

MX 2C

1 Szymon Syryca KM Giżycko   44 50 94

2 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 50 36 86

3 Serey Bescherevenko LEGION Honda 40 44 84

.....................................

7 Martino Bogero Motoklub Orneta   35 33 68

13 Marek Daniłowicz KM Osa Olecko   28 22 50

15 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński   24 25 49

16 Kacper Ekstowicz KM Giżycko Kawasaki 25 23 48

19 Damian Banach MSM Mrągowo   22 14 36

21 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 14 17 31

23 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 20 10 30

24 Tomasz Suchocki KM Osa Olecko   11 18 29

25 Filip Jankusz MSM Mrągowo   13 13 26

33 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 0 0 0

MX 65

1 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno Kawasaki 50 50 100

2 Max Wołek WKM Więcbork KTM 40 44 84

3 Piotr Warchoł ŁKM Łowicz KTM 44 35 79

...............................................

9 Dimitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 33 65

12 Filip Daniłowicz KM Osa Olecko KTM 29 28 57

13 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 0 0 0

MX 85

1 Wiktor Sobiech WKM Więcbork KTM 44 50 94

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 50 44 94

3 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub KTM 40 40 80

.....................................................

8 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 33 67

11 Bartosz Jasiński KM Osa Olecko KTM 29 30 59

15 Jakub Potocki MSM Mrągowo   0 0 0

16 Jonasz Gajda MSM Mrągowo KTM 0 0 0

MX Junior

1 Michał Kuczyński Gdański AutoMotoKlub KTM 44 50 94

2 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 50 40 90

3 Wojciech Kucharczyk Automobil Klub Gorzowski Yamaha 38 44 82

.................................................

5 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński   36 36 72

6 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 35 34 69

11 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński   30 30 60

17 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 23 23 46

MX kobiet

1 Alina Łaszcz Pruszkowski Klub Motorowy KTM 50 50 100

2 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub   38 44 82

3 Weronika Obiała WKM Więcbork Yamaha 44 38 82

..............................................

5 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn Yamaha 35 36 71

MX Open

1 Szymon Staszkiewicz LKS Jastrząb Lipno KTM 50 40 90

2 Łukasz Kędzierski DUUST Yamaha 40 44 84

3 Karol Kędzierski DUUST Yamaha 44 38 82

....................................

8 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 32 32 64

12 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 29 28 57

13 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 28 27 55

17 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 26 24 50

MX Masters

1 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno   50 50 100

2 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz Yamaha 44 44 88

3 Marcin Purtak Człuchowski AutoMotoKlub   36 40 76

.....................................

4 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 38 38 76

6 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 34 34 68

9 Marek Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 31 32 63

12 Andrzej Goleń MSM Mrągowo   28 28 56

17 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński   21 24 45

18 German Namilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 23 22 45

20 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce   19 21 40

21 Wiktor Kużniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński   30 30

Fot. Tomasz Nykiel

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn