Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (2) Mrągowo 2018 – Mamy czterech liderów

Fot: Przemek Rosa

Motocrossowcy wzmacniają tempo. Tydzień po inauguracji w Lidzbarku Warmińskim, w niedzielę (22 kwietnia) w Mrągowie odbyła się II runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej Impreza interesująca przy dużej frekwencji, Kierowcy Warmii i Mazur tym razem odnieśli dwa zwycięstwa. W klasie MX 1C zwyciężył Tomasz Lango (Motoklub Orneta), a w klasie MX Junior Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn). Obaj prowadzą w swoich klasach.

Ponadto liderami klasyfikacji są: Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda) i Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), którzy w niedziele zajęli drugie miejsca. Zresztą reprezentanci sekcji warmińsko-mazurskich często stawali na podium.

31223901 634779833533811 2127277489024663552 n

Wyniki

MX B

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA Kawasaki 50 50 100

2 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno KTM 44 44 88

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta   40 40 80

..................................

7 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   33 34 67

8 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński   34 33 67

9 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce   32 32 64

10 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn KTM 31 31 62

11 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 30 60

12 Damian Pietrukaniec KM Giżycko Kawasaki 29 29

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA 200

2 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno 176

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 158

........................

5 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 137

6 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 132

7 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 131

8 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 119

9 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 94

13 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn 62

31163522 634779723533822 4906532233352839168 n

MX 1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Adrian Matwij KM MX BANDA Husqvarna 44 44 88

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno KTM 38 40 78

..........................

6 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński   36 34 70

10 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 31 31 62

Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 200

2 Adrian Matwij KM MX BANDA 166

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 166

..................................

5 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 136

9 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 121

31124272 634779890200472 7070892100643979264 n

MX 2C

1 Sergey Bescherevnykh Rosja Honda 44 50 94

2 Martino Bogero Motoklub Orneta   50 40 90

3 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 34 44 78

...............................

5 Szymon Syryca KM Giżycko   38 34 72

10 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko   33 29 62

14 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 26 27 53

15 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński   27 22 49

16 Patrizio Boggero Motoklub Orneta Yamaha 24 23 47

17 Kacper Ekstowicz KM Giżycko Kawasaki 20 25 45

18 Damian Banach MSM Mrągowo   23 21 44

19 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko   21 20 41

22 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 14 24 38

28 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 19 19

Klasyfikacja generalna

1 Sergey Bescherevnykh Rosja 178

2 Szymon Syryca KM Giżycko 166

3 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 164

..................................

4 Martino Bogero Motoklub Orneta 158

10 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko 112

11 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 98

12 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 93

14 Damian Banach MSM Mrągowo 80

17 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko 70

18 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

25 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 53

26 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 50

29 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 47

35 Filip Jankusz MSM Mrągowo 26

31091865 634779556867172 8005140220162867200 n

MX 65

1 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM 50 38 88

2 Yahor Shatokhin Białoruś KTM 44 40 84

3 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno Kawasaki 29 50 79

........................

8 Dimitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 33 67

9 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko KTM 33 32 65

12 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 31 30 61

Klasyfikacja generalna

1 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno 179

2 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno 152

3 Maksymilian Onasz KMX Kaszuby 143

.......................................

5 Dimitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 132

7 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 122

16 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 61

31172033 634779653533829 3697925322407149568 n

MX 85

1 Kiryl Kadorkin Białoruś KTM 50 50 100

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 44 44 88

3 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 40 78

...................................

7 Jakub Potocki MSM Mrągowo   34 33 67

8 Jonasz Gajda MSM Mrągowo KTM 32 32 64

9 Piotr Bielenica KM OSA Olecko KTM 35 35

Klasyfikacja generalna

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 182

2 Mateusz Szafrański WKM Więcbork 149

3 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 145

.......................................

11 Jakub Potocki MSM Mrągowo 67

13 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 64

16 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko 59

17 Piotr Bielenica KM OSA Olecko 35

31124447 634779526867175 7581413061865504768 n

MX Junior

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 44 50 94

2 Artsiom Sazanavets Białoruś KTM 50 44 94

3 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński   40 40 80

.............................................

4 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 36 74

8 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński   33 32 65

13 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 27 27 54

15 Paskal Mychan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna   33 33

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 184

2 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 152

3 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 143

7 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński 125

12 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 100

20 Paskal Mychan Moto Klub Lidzbark Warmiński 33

31163416 634779763533818 5207392935796015104 n

MX Open

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 50 100

2 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

3 Mateusz Tkaczyk LKS Jastrząb Lipno Honda 40 40 80

......................

4 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 38 38 76

6 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 172

2 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 152

3 Mateusz Tkaczyk LKS Jastrząb Lipno 139

......................

4 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

5 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 127

7 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 120

31289759 634779700200491 8990703874494955520 n

Fot. Bogi M & Model MX

MX Masters

1 Dariusz Strzelecki Motosport Team Toruń KTM 50 44 94

2 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 40 50 90

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 44 40 84

...........................

7 German Namilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 34 33 67

8 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 30 35 65

9 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 31 32 63

13 Wiktor Kużniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński   27 29 56

14 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński   28 28 56

15 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 26 26

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 166

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 160

3 Przemysław Listowski GTŻ Grudziądz 134

.................................

5 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 133

7 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 126

9 German Namilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 112

11 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński 101

16 Wiktor Kużniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 86

19 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 56

23 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 40

24 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 26

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn