Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (6) Lipno – Paskal Myhan skuteczny na dwóch frontach

Fot. wkmwiecbork.pl

W minioną niedzielę (27 maja) w Lipnie odbyła się szósta runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej. Dobra formę prezentuje Paskal Myhan – klasa MX 85 (Moto Klub Lidzbark Warmiński), który wygrał te eliminację i umocnił się na czele klasyfikacji. Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) w klasie MX Junior był tym razem drugi, jednak utrzymał się na pozycji lidera.

Trzecie miejsca zajęli: Martmo Boggero (Orneta) i Krzyszto Dziadko (Ostróda) i zajmują drugie lokaty w klasyfikacjach MX 2C oraz MX Masters. W rozegranej tydzień wcześniej drugiej rundzie Mistrzostw Polski wystąpiło tylko dwóch reprezentantów Warmii i Mazur. Pascal Myhan był drugi i jest wiceliderem klasy MX 85, natomiast Cezary Lewko tym razem wywalczył szóstą pozycje i zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej klasy MX 125.

Klasa MX B

1 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno KTM 50 50 100

2 Kamil Zych MX OTOPIT Toruń Yamaha 44 44 88

3 Damian Kwestarz MKS Zjednoczeni Stryków Yamaha 40 40 80

.................................

4 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno 552

2 Marcin Szczepański KM MX BANDA 488

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 472

.......................

4 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 353

6 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 271

8 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 202

9 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 187

12 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn 132

13 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 94

18 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 33

19 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 30

Klasa MX 1C

1 Krzysztof Pasikowski LKS Jastrząb Lipno KTM 50 50 100

2 Michał Świątkowski MX OTOPIT Toruń Yamaha 40 44 84

3 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 44 40 84

.....................

6 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 36 70

Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 500

2 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 443

3 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 434

..............................

7 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 314

Klasa MX 2C

1 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 50 90

2 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia Honda 50 40 90

3 Martino Boggero Motoklub Orneta Yamaha 38 44 82

..........................

14 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 24 27 51

20 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 17 20 37

26 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 12 16 28

29 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 18 18

Klasyfikacja generalna

1 Sergey Bescherevnykh Rosja 482

2 Martino Boggero Motoklub Orneta 464

3 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 451

..........................

7 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 337

10 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 256

13 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 203

20 Szymon Syryca KM Giżycko 166

21 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 161

27 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko 112

28 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 112

31 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 98

35 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 93

40 Damian Banach MSM Mrągowo 80

45 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko 70

47 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

55 Filip Jankusz MSM Mrągowo 26

Klasa MX65

1 Mikołaj Stasiak DUUST RACING KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno Kawasaki 40 44 84

3 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 44 38 82

.....................................

11 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 29 59

14 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 27 27 54

Klasyfikacja generalna

1 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno 475

2 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno 442

3 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 417

...........................

8 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 289

9 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 263

Klasa MX 85

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 50 50 100

2 Wiktor Rafalski WKM Więcbork KTM 40 44 84

3 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 36 80

Klasyfikacja generalna

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 548

2 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 358

3 Kajetan Kitkowski KM MX BANDA 353

.........................

24 Jakub Potocki MSM Mrągowo 67

25 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 64

28 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko 59

34 Piotr Bielenica KM OSA Olecko 35

Klasa MX Junior

1 Michał Kuczyński Gdański AutoMotoKlub KTM 44 50 94

2 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 50 44 94

3 Jakub Śniady Automobilklub Gorzowski Yamaha 40 40 80

............................

11 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński   33 28 61

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 572

2 Jakub Plewa PSM OFF ROAD Białystok 385

3 Bartłomiej Warda KM MX BANDA 353

..................

6 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński 324

8 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 303

11 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 228

16 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 163

35 Paskal Mychan Moto Klub Lidzbark Warmiński 33

Klasa MX Kobiet

1 Wiktoria Wicińska KM Cross Lublin Husqvarna 50 50 100

2 Weronika Obiała WKM Więcbork Yamaha 44 44 88

3 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX   40 40 80

..................

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn Yamaha 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 556

2 Weronika Obiała WKM Więcbork 508

3 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 303

Klasa MX Open

1 Luis Carstens WKM Więcbork DUUST.CO 50 50 100

2 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Yamaha 44 44 88

3 Sebastian Witkowski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 40 40 80

......................

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 36 38 74

10 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 31 31 62

11 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 30 60

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 438

2 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 366

3 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 366

...................

6 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 328

8 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 249

Klasa MX Masters

1 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz Yamaha Bros Racing 50 50 100

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 44 44 88

3 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 36 40 76

................

15 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 26 26 52

18 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 24 23 47

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 478

2 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 477

3 Zbigniew Gill-Kwaśniewski KM Wisła Chełmno 429

.............................

7 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 297

11 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 262

15 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński 198

17 Wiktor Kużniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 141

25 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 74

28 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 65

Fot. mxlipno facebook

Mistrzostwa Polski (2) Oborniki

Klasa MX 85

1 Maksymilian Chwalik DUUST RACING KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna Adventure Team Liralighting 44 40 84

3 Kamil Maślanka MTR Osielec KTM 38 44 82

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik DUUST RACING DUUST.CO 194

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Adventure Team Liralighting 162

3 Olaf Włodarczak WKM Więcbork DUUST.CO 154

..........

26 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 26   26

Klasa MX 125

1 Ralfs Ozolins Łotwa Husqvarna 50 50 100

2 Dariusz Rapacz MTR Osielec KTM 40 44 84

3 Daniel Volovich Białoruś KTM 44 38 82

...................

6 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 33 36 69

Klasyfikacja generalna

1 Dariusz Rapacz MTR Osielec 166

2 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 159

3 Daniel Volovich Białoruś 156

..............

26 Aleksander Gotkowski PKS Korona Elbląg 37

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn