Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (7) Więcbork – Czterech liderów

Fot. Piotr Zinko facebook

Siódma runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej odbyła się w niedziele (3 czerwca) w Więcborku. Prawie w każdej klasie reprezentanci Warmii i Mazur należeli do czołowych postaci. Imprezę wygrali:  Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński w klasie MX 85 oraz Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda) i są liderami klasyfikacji generalnych w swoich klasach. Trzeci w Więcborku Piotr Zinko (Lidzbark Warmiński) jest pierwszy w klasie MX 1C.

W Więcborku zabrakło dwóch przodowników Tomasza Lango (Moto klub Orneta) i kosztował to go utratę pierwszego miejsca w klasie MX 1C. Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) mimo absencji utrzymał się na fotelu lidera. W czołówkach swoich klas przyjechali: Martino Boggero (Motoklub Orneta) – MX 2C, Tomasz Żulewski (Motoklub Orneta) – MX B oraz Hanna Szczucińska (Moto Klub Olsztyn) i zachowali pozycje na podium w generalkach.

Klasa MXB

1 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno KTM 44 50 94

2 Marcin Szczepański KM MX BANDA Kawasaki 50 44 94

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 40 40 80

..................................

4 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno 646

2 Marcin Szczepański KM MX BANDA 582

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 552

...............................

4 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 429

6 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 271

8 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 202

9 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 187

12 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn 132

13 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 94

18 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 33

19 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 30

34690234 2411023018915241 7536680101304336384 n

Klasa MX 1C

1 Adrian Matwij KM MX BANDA Husqvarna 50 50 100

2 Michał Świątkowski MX OTOPIT Toruń Yamaha 44 40 84

3 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 36 44 80

..........................

7 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 33 34 67

Klasyfikacja generalna

1 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 514

2 Tomasz Lango Motoklub Orneta 500

3 Adrian Matwij KM MX BANDA 498

.............................................

8 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 381

34449000 2411029822247894 4114446182711820288 n

Klasa MX 2C

1 Sergey Bescherevnykh Rosja Honda 40 50 90

2 Tomasz Stelmaszczyk LSM BRY-TECH RACING Lubin KTM 50 40 90

3 Martino Boggero Motoklub Orneta Yamaha 44 44 88

............................

12 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński   28 31 59

15 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 27 25 52

24 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 15 18 33

25 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 18 15 33

Klasyfikacja generalna

1 Sergey Bescherevnykh Rosja 572

2 Martino Boggero Motoklub Orneta 552

3 Miron Mańkowski KM Wisła Chełmno 459

.................................

7 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 337

9 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 308

13 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 262

19 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 194

23 Szymon Syryca KM Giżycko 166

27 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 145

32 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko 112

36 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 98

40 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 93

45 Damian Banach MSM Mrągowo 80

49 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko 70

50 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

59 Filip Jankusz MSM Mrągowo 26

Klasa MX 65

1 Mikołaj Stasiak DUUST RACING KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno Kawasaki 44 44 88

3 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 40 40 80

.................

8 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 33 67

Klasyfikacja generalna

1 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno 563

2 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno 518

3 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 497

...........................

6 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 330

10 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 289

15 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 187

Klasa MX 85

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 50 50 100

2 Wiktor Rafalski WKM Więcbork KTM 44 44 88

3 Franciszek Grzegorczyk WKM Więcbork KTM 38 40 78

Klasyfikacja generalna

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 648

2 Kajetan Kitkowski KM MX BANDA 431

3 Wiktor Rafalski WKM Więcbork 397

........................

5 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 358

24 Jakub Potocki MSM Mrągowo 67

25 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 64

28 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko 59

34 Piotr Bielenica KM OSA Olecko 35

Klasa MX Junior

1 Michał Kuczyński Gdański AutoMotoKlub KTM 50 50 100

2 Jakub Śniady Automobilklub Gorzowski Yamaha 44 40 84

3 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 36 44 80

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 572

2 Jakub Plewa PSM OFF ROAD Białystok 453

3 Bartłomiej Warda KM MX BANDA 427

..............................

5 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 383

10 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński 324

13 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 228

16 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 163

36 Paskal Mychan Moto Klub Lidzbark Warmiński 33

Klasa MX Kobiet

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX   44 50 94

2 Weronika Obiała WKM Więcbork Yamaha 50 44 94

3 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn Yamaha 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 650

2 Weronika Obiała WKM Więcbork 602

3 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 383

Fot. nuka nuka

Klasa MX Open

1 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX   44 50 94

2 Luis Carstens WKM Więcbork DUUST.CO 50 44 94

3 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Yamaha 40 40 80

.................................

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 38 38 76

7 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 32 34 66

8 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 34 31 65

Klasyfikacja generalna

1 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 442

2 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 438

3 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 432

..........................

7 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 328

9 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 249

28 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

34598147 2411025342248342 6214491942697304064 n

Klasa MX Masters

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 44 50 94

2 Marcin Purtak Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda 50 34 84

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno KTM 40 40 80

..........................

7 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 35 35 70

9 German Namilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 29 33 62

10 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 30 32 62

15 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn Honda 25 27 52

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 571

2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 558

3 Zbigniew Gill-Kwaśniewski KM Wisła Chełmno 507

...................................

7 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 359

9 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 332

10 German Namilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 305

15 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński 198

18 Wiktor Kużniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 141

20 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 126

22 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 113

27 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 86

31 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 65

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn