MP w Motocrossie (3) Gdańsk 2018 – Cezary Lewko na trzech frontach

Fot. Gosia K (ilustracja)

Trzecia runda Mistrzostw Polski w motocrossie odbyła się w niedzielę (10 czerwca) w Gdańsku. W niektórych klasach udało się rozegrać tylko po jednym wyścigu, co było jednocześnie klasyfikacją zawodów. Bardzo pracowicie spędził niedziele na torze Cezary Lewko (Moto Klub Olsztyn), który startował w trzech klasach, plasując się na miejscach od piątego do siódmego. W punktacji generalnej jest trzeci w klasie MX 125.

Paskal Myhan (Motoklub Lidzbark Warmiński) zajął piąta lokatę w jedynym rozegranym wyścigu klasy MX 85 i jest trzeci w klasyfikacji generalnej.

Klasa MX 85

1 Alberts Karlis Łotwa KTM 50

2 Olaf Włodarczak WKM Więcbork Yamaha DUUST.CO 44

3 Maksymilian Chwalik DUUST RACING KTM DUUST.CO 40

..............................

5 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna Adventure Team Liralighting 36

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik DUUST RACING DUUST.CO 234

2 Olaf Włodarczak WKM Więcbork DUUST.CO 198

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Adventure Team Liralighting 198

......................

28 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 26

Klasa MX 125

1 Artsiom Sazanovets Białoruś KTM 50

2 Daniel Volovich Białoruś KTM 44

3 Mairis Pumpurs Łotwa Yamaha 40

.........................

6 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 35

Klasyfikacja generalna

1 Dariusz Rapacz MTR Osielec 202

2 Daniel Volovich Białoruś 200

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 194

...............................

21 Aleksander Gotkowski PKS Korona Elbląg 68

Klasa MX 2

1 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno Husqvarna 94

2 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team 94

3 Szymon Staszkiewicz LKS Jastrząb Lipno KTM DUUST.CO 80

...........................................

7 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 67

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 288

2 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno 240

3 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX DUUST.CO 197

.....................

28 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 67

36 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 48

37 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 47

Klasa MX Open

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team 50

2 Luis Carstens WKM Więcbork KTM DUUST.CO 44

3 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno Husqvarna 40

......................

25 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 16

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 200

2 Karol Kędzierski DUUST RACING Bros Racing 192

3 Łukasz Kędzierski DUUST RACING Bros Racing 186

..............................

23 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 64

35 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team 26

Klasa MX 2 Junior

1 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno Husqvarna 94

2 Szymon Staszkiewicz LKS Jastrząb Lipno KTM DUUST.CO 80

3 Piotr Szczepanek MTR Osielec KTM 70

.............................

5 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 67

Klasyfikacja generalna

1 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno 240

2 Piotr Szczepanek MTR Osielec 188

3 Wiktor Jasiński Automobilklub Gorzowski 181

.....................

16 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL   67

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn