MP w motocrossie (4) Lipno 2018 – Paskal Myhan i Cezary Lewko w ścisłej czołówce

Fot.orlen mx mp lipno 2018

W czwartej rundzie Mistrzostw Polski w motocrossie, która odbyła się w Lipnie w niedziel e (1 lipca) sekcje warmińsko-mazurskie reprezentowała niewielka grupa zawodników. Najlepiej spisali się, zgodnie zresztą z oczekiwaniam, Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński) i Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn), którzy od początku MP walczą o miejsca na podium.

Zawodnik z Lidzbarka Warmińskiego w Lipnie był czwarty, a w klasyfikacji generalnej klasy MX 85 zajmuje trzecie miejsce. Cezary Lewko w niedzielę stanął na podium, w generalne jest wiceliderem klasy MX 125. Pozostali nasi reprezentanci nie nawiązali walki z czołówką.

Wyniki

Klasa MX65

1 Mikołaj Stasiak DUUST RACING KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM 40 44 84

3 Seweryn Gazda Auto Moto Klub Gliwice KTM 35 40 75

................................

18 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 24 22 46

Klasyfikacja generalna

1 Mikołaj Stasiak DUUST RACING DUUST.CO 378

2 Dawid Zaremba KMX Kaszuby 342

3 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 318

.................

32 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 46

Klasa MX85

1 Maksymilian Chwalik DUUST RACING KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Olaf Włodarczak WKM Więcbork Yamaha DUUST.CO 44 40 84

3 Jakub Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Husqvarna Adventure Team Liralighting 38 44 82

....................................

4 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna Adventure Team Liralighting 40 36 76

Klasyfikacja generalna

1 Maksymilian Chwalik DUUST RACING DUUST.CO 334

2 Olaf Włodarczak WKM Więcbork DUUST.CO 282

3 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Adventure Team Liralighting 274

...............................

30 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 26

36484323 1080905412063256 4584462419761299456 n

Klasa MX125

1 Artsiom Sazanovets Białoruś KTM 50 50 100

2 Dariusz Rapacz MTR Osielec KTM 44 44 88

3 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM KTMSKLEP.PL 38 40 78

Klasyfikacja generalna

1 Dariusz Rapacz MTR Osielec 290

2 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 272

3 Daniel Volovich Białoruś 270

....................

22 Aleksander Gotkowski PKS Korona Elbląg 68

Klasa MX Kobiet

1 Anna Stecjuka Łotwa Husqvarna 50 50 100

2 Alina Łaszcz Pruszkowski Klub Motocyklowy KTM 44 40 84

3 Wiktoria Wicińska KM Cross Lublin Husqvarna 38 44 82

..........................

11 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn Yamaha 30 30 60

Klasyfikacja generalna

1 Anna Stecjuka Łotwa 338

2 Wanessa Rapacz MTR Osielec 271

3 Karolina Jasińska Automobilklub Gorzowski 269

......................................

12 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 119

Klasa MX2

1 Gabriel Chętnicki LKS Jastrząb Lipno KTM 50 44 94

2 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno Husqvarna 44 40 84

3 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM DUUST.CO / POLTAREX Kubiak Team 38 38 76

......................

21 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 16 20 36

Klasyfikacja generalna

1 Łukasz Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 338

2 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno 324

3 Arkadiusz Mańk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX DUUST.CO 264

....................

30 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 83

32 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTMSKLEP.PL 67

38 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 48

Klasa MX Masters

1 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM POLTAREX Kubiak Team 50 50 100

2 Paweł Szturomski Automobilklub Głogów KTM Adventure Team Liralighting 44 44 88

3 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz Yamaha Bros Racing 40 40 80

....................................

12 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn Honda 28 29 57

Klasyfikacja generalna

1 Jacek Lonka Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX POLTAREX Kubiak Team 372

2 Paweł Szturomski Automobilklub Głogów Adventure Team Liralighting 368

3 Paweł Wizgier ŁKM Łowicz Bros Racing 320

.....................................

34 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 63

36 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 57

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn