Warmińsko-Mazurskie Mistrzostwa Okręgu (4) Orneta 2018 – Liderzy potwierdzają klasę

Fot. Bogi M.

W niedzielę (8 lipca) w Ornecie odbyła się czwarta runda Warmińsko-Mazurskich Mistrzostw Okręgu z motocrossie. W imprezie startowali zawodnicy, których regularnie oglądamy również w Mistrzostwach Strefy Polski Północnej. Rywalizacja ma charakter otwarty, o punkty również walczą również kierowcy innych województwa. W Ornecie aż pięciu liderów klas potwierdziło formę, zwyciężając także w czwartej rundzie.

A są to: w klasie MX B Marcin Szczepański (KM MX Banda Pelplin), w MX 1C Tomasz Lango (Motoklub Orneta), w MX 85: Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), w MX Junior: Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn), w MX Masters: Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda). W Ornecie w MX C2 wygrał zawodnik miejscowego klubu Martino Boggero, który w klasyfikacji generalnej zajmuje drugie miejsce

Klasa MX B

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA Kawasaki 50 50 100

2 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 44 44 88

3 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   40 40 80

................................

5 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce   38 36 74

6 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA 394

2 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 326

3 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 293

.......................................

4 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 276

6 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 257

7 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 203

9 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 94

14 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn 62

15 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 33

16 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 30

Klasa MX 1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Adrian Matwij KM MX BANDA Husqvarna 44 44 88

3 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 40 40 80

.........................

6 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35

Klasyfikacja generalna

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta 400

2 Adrian Matwij KM MX BANDA 334

3 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 298

............................

6 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 22

Klasa MX 2C

1 Martino Boggero Motoklub Orneta Yamaha 44 50 94

2 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 35 85

3 Sergey Bescherevnykh Rosja Honda 36 44 80

......................

5 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 38 78

6 Krzysztof Sartanowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński   34 36 70

7 Szymon Syryca KM Giżycko   35 34 69

10 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński   30 30 60

11 Patrizio Boggero Motoklub Orneta Yamaha 27 32 59

12 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko   33 26 59

15 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 24 27 51

Klasyfikacja generalna

1 Sergey Bescherevnykh Rosja 343

2 Martino Boggero Motoklub Orneta 340

3 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 327

..................

6 Szymon Syryca KM Giżycko 235

7 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 219

12 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko 171

15 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 149

17 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 107

18 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 106

21 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 93

24 Damian Banach MSM Mrągowo 80

27 Krzysztof Sartanowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 70

28 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko 70

29 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

35 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 54

41 Filip Jankusz MSM Mrągowo 2

Klasa MX 65

1 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 44 50 94

2 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 50 44 94

3 Maksymilian Wołek WKM Więcbork KTM 40 40 80

.....................

4 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 38 38 76

5 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko KTM 35 36 71

6 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 36 35 71

Klasyfikacja generalna

1 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 282

2 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 280

3 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno 267

..................

4 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 258

7 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 201

Klasa MX 85

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 44 50 94

2 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 40 90

3 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno   40 44 84

......................

4 Jonasz Gajda MSM Mrągowo KTM 38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 366

2 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 264

3 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 219

.....................

8 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 140

14 Jakub Potocki MSM Mrągowo 67

17 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko 59

18 Piotr Bielenica KM OSA Olecko 35

Klasa MX Junior

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn KTM 50 50 100

2 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 44 44 88

3 Bartłomiej Warda KM MX BANDA Yamaha 40 40 80

.....................

5 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 36 72

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 384

2 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 311

3 Bartłomiej Warda KM MX BANDA 285

............................

5 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 235

6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 228

8 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński 194

21 Paskal Mychan Moto Klub Lidzbark Warmiński 33

Klasa MX kobiet

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Yamaha 50 50 100

2 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn Yamaha 44 44 88

3 Anna Jabłońska Motoklub Orneta   40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 382

2 Patrycja Dziewulska KM MX BANDA 287

3 Weronika Obiała WKM Więcbork 258

......................

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 235

8 Anna Jabłońska Motoklub Orneta 80

Klasa MX Open

1 Szymon Staszkiewicz LKS Jastrząb Lipno KTM 50 50 100

2 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 44 88

3 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 40 40 80

...........

5 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 36 36 72

6 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 34 35 69

7 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 34 69

Klasyfikacja generalna

1 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 360

2 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 268

3 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 259

.................................

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 232

6 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 205

Klasa MX Masters

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 50 50 100

2 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn Honda 40 44 84

3 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 40 84

.................

5 Andrzej Goleń MSM Mrągowo   36 36 72

7 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 34 68

9 Wojciech Mrozek AMK Drwęca Ostróda   32 32 64

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 350

2 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 277

3 Dariusz Szymański KM MX BANDA 266

.....................

4 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 251

8 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 185

11 German Nalimov Moto Klub Lidzbark Warmiński 176

14 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński 151

15 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 149

16 Wiktor Kużniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 141

21 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 86

22 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 74

24 Wojciech Mrozek AMK Drwęca Ostróda 64

ert3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn