Mistrzostwa Okręgu w motocrossie (7) Olsztyn 2018 – Przed ostatnia prostą...

Fot. ilustracja

Dobiega końca tegoroczny sezon Mistrzostw Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w motocrossie. 16 września odbyła się w Olsztynie przedostatnia runda, w której zabrakło na starcie kilku czołowych zawodników, Jedyne zwycięstwo dla Warmii i Mazur odniósł Wojciech Kuształa (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w klasie MXB.

W najbliższa niedziele (30 września) zaplanowano ostatnią rundę w Giżycku. Największe szanse na zdobycie tytułów mają obecni liderzy: w klasie MXB Marcin Szczepański (KM BX Banda), w klasie MX 1C Adrian Matwij (KM BX Banda), w klasie MX 2C Martino Boggero (Motoklub Orneta) w klasie MX 65 Filip Daniłowicz (KM OSA Olecko), w klasie MX 85 Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński), w klasie MX Junior Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn), w klasie MX open: Tomasz Olszewski (Moto Klub Olsztyn), w klasie MX Masters: Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda).

Wyniki

Klasa MXB

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński   50 50 100

2 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 44 44 88

3 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   40 40 80

....................................

4 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 38 74

6 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce   35 35 70

7 Adam Kopcych Motoklub Olsztyn   34 34 68

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA 588

2 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 580

3 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 521

........................

4 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 485

5 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 468

Klasa MX1C

1 Adrian Matwij KM MX BANDA Husqvarna 50 50 100

2 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno KTM 40 44 84

3 Michał Świątkowski MX OTOPIT Toruń Yamaha 44 40 84

....................

6 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Adrian Matwij KM MX BANDA 614

2 Michał Szram ŁKM Łowicz 511

3 Tomasz Lango Motoklub Orneta 500

4 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 403

5 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 372

6 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 363

Klasa MX 2C

1 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 50 100

2 Martino Boggero Motoklub Orneta Yamaha 44 40 84

3 Krzysztof Sartanowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński   36 44 80

........................

6 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko   35 35 70

7 Szymon Syryca KM Giżycko   33 34 67

8 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński   34 32 66

11 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 30 31 61

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Martino Boggero Motoklub Orneta 598

2 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 580

3 Szymon Syryca KM Giżycko 464

4 Sergey Bescherevnykh Rosja 437

5 Łukasz Bąkowski KM MX BANDA 434

6 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 424

Klasa MX 65

1 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Oliwia Wiśniewska KM MX BANDA Cobra 44 44 88

3 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 40 40 80

......................

4 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko KTM 36 38 74

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 479

2 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 437

3 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 389

4 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 376

5 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno 361

6 Maksymilian Onasz KMX Kaszuby 299

Klasa MX85

1 Damian Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX   50 50 100

2 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 44 44 88

3 Jakub Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Husqvarna Adventure Team Liralighting 40 40 80

.............

7 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 34 68

12 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko KTM 26 29 55

13 Jonasz Gajda MSM Mrągowo KTM 27 28 55

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 554

2 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 440

3 Kajetan Kitkowski KM MX BANDA 433

4 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 336

5 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno 315

6 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 287

Klasa MX Junior

1 Bartłomiej Warda KM MX BANDA Yamaha 50 50 100

2 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 44 44 88

3 Kamil Krakowiak KM MX BANDA KTM 40 40 80

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 584

2 Bartłomiej Warda KM MX BANDA 539

3 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 467

4 Kamil Krakowiak KM MX BANDA 462

5 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 454

6 Jakub Plewa PSM OFF ROAD Białystok 270

Klasa MX Open

1 Nicolaj Thorup Dania   50 50 100

2 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Yamaha 44 44 88

3 Patryk Zdunek Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX   40 40 80

.....................

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 38 38 76

6 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 35 35 70

7 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 34 34 68

9 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 33 0 33

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 484

2 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 444

3 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 429

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 388

5 Michał Krech Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 360

6 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok 343

MX Masters

1 Jacek Olszewski LKS Jastrząb Lipno   50 50 100

2 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 44 44 88

3 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn Honda 40 40 80

...............

4 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 38 38 76

7 Andrzej Goleń MSM Mrągowo   34 33 67

8 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 34 66

9 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński   33 32 65

Czołówka klasyfikacji generalnej

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 632

2 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 497

3 Dariusz Szymański KM MX BANDA 470

4 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 392

5 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 384

6 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 379

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn