Mistrzostwa Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w Motocrossie (8) Giżycko 2018 – Medaliści w całej okazałości

Fot. motoklub orneta facebook (ilustracja)

W Giżycku odbyła się w niedzielę (30 września) ostatnia runda Mistrzostw Okręgu Warmińsko-Mazurskiego w motocrossie. Zawodnicy Warmii i Mazur odnieśli pięć zwycięstw: Wojciech Kuształa (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w MXB, Tomasz Lango (Motoklub Orneta) w MX 1C, Martino Boggero (Moroklub Orneta) w MX 2C Jakub Hanusz (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w MX85 i Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda) w MX Masters.

Ostatnia eliminacja ukształtował klasyfikacje generalne w poszczególnych klasach. Mistrzami okręgu (rywalizacja miała charakter otwarty) zostali: Marcin Szczepański (KM BX Banda) w MXB, Adrian Matwij (KM BX Banda) w MX 1C, Martino Boggero (Motoklub Orneta) w MX2C, Dmitrii Tomiłov (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w MX 65, Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w MX85, Bartłomiej Warda (KM BX Banda) w MX Junior, Julia Jarmołkowicz (Człuchowski Auto Moto Klub) w MX Kobiet, Tomasz Olszewski (Motoklub Olsztyn) w MX Open i Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda) w MX Masters.

Wyniki

Klasa MXB

1 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński   50 44 94

2 Marcin Szczepański KM MX BANDA Kawasaki 40 50 90

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta Yamaha 44 40 84

........................

4 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński   38 38 76

6 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

7 Adam Kopcych Motoklub Olsztyn   34 34 68

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA 678

2 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 664

3 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 597

.................................

4 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 538

5 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 485

8 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 283

9 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 194

11 Adam Kopcych Motoklub Olsztyn 136

12 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 94

13 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn 94

18 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 33

19 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 30

Klasa MX 1C

1 Tomasz Lango Motoklub Orneta Yamaha 50 50 100

2 Adrian Matwij KM MX BANDA Husqvarna 44 44 88

3 Michał Szram ŁKM Łowicz KTM 40 40 80

..........................

4 Krystian Licznerski Motoklub Orneta   0 38 38

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Adrian Matwij KM MX BANDA 702

2 Tomasz Lango Motoklub Orneta 600

3 Michał Szram ŁKM Łowicz 591

...............

5 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 372

6 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 363

17 Krystian Licznerski Motoklub Orneta 38

18 Dawid LIPSKI KM Giżycko 0

19 Wojciech Górski Moto Klub Lidzbark Warmiński 0

Klasa MX 2C

1 Martino Boggero Motoklub Orneta Yamaha 44 50 94

2 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 50 44 94

3 Marcin Fiedorczyk PSM OFF ROAD Białystok Yamaha 38 40 78

.................................

7 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko   35 34 69

8 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 31 33 64

9 Filip Jankusz MSM Mrągowo   32 32 64

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Martino Boggero Motoklub Orneta 692

2 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 674

3 Łukasz Bąkowski KM MX BANDA 510

..............................

5 Szymon Syryca KM Giżycko 464

7 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 424

8 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko 384

10 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 327

13 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 263

15 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 221

16 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 164

18 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 159

20 Krzysztof Sartanowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 150

23 Damian Banach MSM Mrągowo 137

24 Filip Jankusz MSM Mrągowo 136

27 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 93

32 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko 70

33 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

51 Krystian Licznerski Motoklub Orneta 0

Klasa MX65

1 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Bartosz Jaworski KM CROSS TEAM STARE BABICE KTM 44 44 88

3 Oliwia Wiśniewska KM MX BANDA Cobra 40 40 80

..................

5 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 36 72

6 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 35 35 70

7 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko   34 34

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Dmitrii Tomilov Moto Klub Lidzbark Warmiński 509

2 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 479

3 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 459

......................

22 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 33

Klasa MX 85

1 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 50 50 100

2 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno   44 44 88

3 Kajetan Kitkowski KM MX BANDA Yamaha 38 40 78

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 554

2 Kajetan Kitkowski KM MX BANDA 511

3 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 440

.................................

5 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 387

6 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 336

8 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko 262

18 Jakub Potocki MSM Mrągowo 67

20 Piotr Bielenica KM OSA Olecko 35

Klasa MX Junior

1 Filip Bukowicz Gdański AutoMotoKlub   50 50 100

2 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 44 84

3 Bartłomiej Warda KM MX BANDA Yamaha 44 38 82

...........................................

7 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 34 34 68

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Bartłomiej Warda KM MX BANDA 621

2 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 584

3 Kamil Krakowiak KM MX BANDA 528

..............................

4 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 522

5 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 467

8 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 228

10 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński 194

18 Jakub Potocki MSM Mrągowo 93

20 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 84

28 Paskal Mychan Moto Klub Lidzbark Warmiński 33

29 Michał Jarmoła Motoklub Orneta 0

Klasa MX Kobiet

1 Adreija Skudutyte Litwa KTM 50 50 100

2 Agilija Skudutyte Litwa KTM 40 44 84

3 Weronika Obiała WKM Więcbork Yamaha 44 40 84

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 666

2 Patrycja Dziewulska KM MX BANDA 593

3 Weronika Obiała WKM Więcbork 514

.................

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 395

10 Anna Jabłońska Motoklub Orneta 80

Klasa MX Open

1 Damian Bykowski PSM OFF ROAD Białystok Yamaha 50 50 100

2 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 44 44 88

3 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 40 80

.............

4 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 38 38 76

5 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 36 36 72

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 560

2 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 516

3 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 509

...................................

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 476

Klasa MX Masters

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 50 50 100

2 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn Honda 38 44 82

3 Sergei Vishnevski Rosja Honda 44 38 82

.................

4 Paweł Morawski KM Giżycko   40 40 80

6 Andrzej Goleń MSM Mrągowo   33 35 68

9 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 34 66

10 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński   31 31 62

Klasyfikacja końcowa sezonu

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 732

2 Dariusz Szymański KM MX BANDA 538

3 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 497

4 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 466

5 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 454

6 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 445

7 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 389

16 German Nalimov Moto Klub Lidzbark Warmiński 176

19 Paweł Morawski KM Giżycko 160

21 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński 151

22 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 139

23 Bartłomiej Kaźmierczak MSM Mrągowo 117

25 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 86

27 Wojciech Mrozek AMK Drwęca Ostróda 64

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn