Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (8) Chełmno 2018 – Trzy tytuły dla Warmii i Mazur

Fot. motoresults facebook (ilustracja)

Niedzielny (14 października) motorcross w Chełmnie zakończył tegoroczna rywalizację w Mistrzostwach Strefy Polski Północnej. Reprezentanci Warmii i Mazur należeli do czołowych postaci imprezy, Zdobyli trzy tytuły mistrzowskie. Paskal Myhan (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w klasie MX 85, Cezary Lewko (Motoklub Olsztyn) w MX Junior i Krzysztof Dziadko (Drwęca Ostróda) w MX Masters.

Srebrne krążki wywalczyli: Piotr Zinko (Moto Klub Lidzbark Warmiński) w MX 1C, Martino Boggero (Motoklub Orneta) w MX 2C, a brązowe: Tomasz Żulewski (Motoklub Orneta) w MXB oraz Tomasz Olszewski (Motoklub Olsztyn) w MX Open.

Wyniki

Klasa MXB

1 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno KTM 44 50 94

2 Marcin Szczepański KM MX BANDA Kawasaki 50 44 94

3 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński   40 40 80

......................

4 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński   38 38 76

Klasyfikacja generalna

1 Marcin Szczepański KM MX BANDA 864

2 Adrian Marciniak LKS Jastrząb Lipno 840

3 Tomasz Żulewski Motoklub Orneta 710

..............................

4 Maciej Jakimczuk Moto Klub Lidzbark Warmiński 575

5 Mikołaj Łukian Moto Klub Lidzbark Warmiński 347

7 Piotr Wykowski KM WIRAŻ Bartoszyce 269

8 Mateusz Dydziński Moto Klub Lidzbark Warmiński 254

10 Michał Lachowicz Motoklub Olsztyn 164

14 Damian Pietrukaniec KM Giżycko 94

15 Wojciech Kuształa Moto Klub Lidzbark Warmiński 80

21 Jędrzej Żuralski KM WIRAŻ Bartoszyce 33

22 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 30

Klasa MX 1C

1 Adrian Matwij KM MX BANDA Husqvarna 50 50 100

2 Michał Świątkowski MX OTOPIT Toruń Yamaha 44 44 88

3 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 38 40 78

Klasyfikacja generalna

1 Adrian Matwij KM MX BANDA 778

2 Piotr Zinko Moto Klub Lidzbark Warmiński 686

3 Patryk Ćwikliński LKS Jastrząb Lipno 663

....................

5 Tomasz Lango Motoklub Orneta 600

7 Filip Aramowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 449

Klasa MX 2C

1 Karol PAWLAK MKS Nekla Yamaha 50 50 100

2 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 44 88

3 Wojciech Borkowski MKS Nekla   40 40 80

...............................

17 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 24 24

Klasyfikacja generalna

1 Sergey Bescherevnykh Rosja 757

2 Martino Boggero Motoklub Orneta 730

3 Michał Łapiejko Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 715

..........................

9 Dawid Augustynowicz Moto Klub Lidzbark Warmiński 439

13 Marek Niepiekło Moto Klub Lidzbark Warmiński 337

14 Marcin Paukszto Moto Klub Lidzbark Warmiński 327

21 Maciej Jankowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 243

22 Robert Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 226

30 Patrizio Boggero Motoklub Orneta 156

33 Damian Banach MSM Mrągowo 137

38 Marek Daniłowicz KM OSA Olecko 112

45 Kacper Ekstowicz KM Giżycko 93

50 Filip Jankusz MSM Mrągowo 72

53 Tomasz Suchocki KM OSA Olecko 70

54 Bartosz Drozd Moto Klub Lidzbark Warmiński 68

Klasa MX 65

1 Piotr Kajrys Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 50 50 100

2 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub KTM DUUST.CO 44 44 88

3 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno KTM 38 40 78

..............

7 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 34 34 68

Klasyfikacja generalna

1 Mieszko Polnar Gdański AutoMotoKlub DUUST.CO 767

2 Maciej Chlewiński LKS Jastrząb Lipno 676

3 Filip Pawłowski KM Wisła Chełmno 657

...........................

7 Szymon Kordalski Moto Klub Lidzbark Warmiński 493

12 Filip Daniłowicz KM OSA Olecko 256

Klasa MX 85

1 Jakub Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Husqvarna Adventure Team Liralighting 50 50 100

2 Igor Lemańczyk Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX KTM 44 44 88

3 Wiktor Rafalski WKM Więcbork KTM 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Paskal Myhan Moto Klub Lidzbark Warmiński 748

2 Kajetan Kitkowski KM MX BANDA 633

3 Jan Rompkowski KM Wisła Chełmno 588

..................

7 Jakub Hanusz Moto Klub Lidzbark Warmiński 358

15 Jonasz Gajda MSM Mrągowo 133

16 Bartosz Jasiński KM OSA Olecko 131

37 Piotr Bielenica KM OSA Olecko 3

Klasa MX Junior

1 Michał Kuczyński Gdański AutoMotoKlub KTM 50 50 100

2 Marcin BANDOSZ MKS Nekla Yamaha 44 44 88

3 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 40 40 80

Klasyfikacja generalna

1 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn 672

2 Bartłomiej Warda KM MX BANDA 647

3 Jakub Plewa PSM OFF ROAD Białystok 621

...............................

5 Aleksey Novikov Moto Klub Lidzbark Warmiński 535

13 Michał Śnietka Moto Klub Lidzbark Warmiński 324

14 Jakub Śniady Automobilklub Gorzowski 294

16 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 228

17 Tymoteusz Wójcik Moto Klub Lidzbark Warmiński 22

Klasa MX kobiet

1 Julia Malinowska Nadbużański Klub Motorowy Siemiatycze   50 50 100

2 Patrycja Dziewulska KM MX BANDA KTM 44 44 88

Klasyfikacja generalna

1 Julia Jarmołkowicz Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX 834

2 Weronika Obiała WKM Więcbork 686

3 Patrycja Dziewulska KM MX BANDA 533

.......................

4 Hanna Szczucińska Motoklub Olsztyn 455

Klasa MX Open

1 Karol Kruszyński LKS Jastrząb Lipno   50 50 100

2 Jakub Barczewski Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX   44 44 88

3 Dominik Bolewicz Automobilklub Głogów Yamaha 40 40 80

.......................................

4 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 35 38 73

11 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn Honda 31 30 61

Klasyfikacja generalna

1 Dawid Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 689

2 Dawid Kosiński KM Wisła Chełmno 591

3 Tomasz Olszewski Motoklub Olsztyn 589

...........................

6 Mikołaj Mroczek Moto Klub Lidzbark Warmiński 398

7 Łukasz Baliński Moto Klub Lidzbark Warmiński 393

32 Denis Lebedev Moto Klub Lidzbark Warmiński 65

Klasa MX Masters

1 Marcin Ryczek WKM Więcbork   44 50 94

2 Marcin Purtak Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX Honda 50 38 88

3 Zbigniew Gill-Kwaśniewski KM Wisła Chełmno Honda 36 44 80

.........................

4 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda Kawasaki 40 40 80

6 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn Honda 35 35 70

7 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 34 34 68

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof Dziadko AMK Drwęca Ostróda 756

2 Zbigniew Gill-Kwaśniewski KM Wisła Chełmno 721

3 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno 718

7 Sergei Vishnevskii Moto Klub Lidzbark Warmiński 540

9 Jerzy Wiśniowski Moto Klub Lidzbark Warmiński 421

11 German Nalimov Moto Klub Lidzbark Warmiński 367

12 Maciej Berdysz Motoklub Olsztyn 296

17 Krzysztof Kuczko Moto Klub Lidzbark Warmiński 198

18 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński 197

24 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn 126

25 Andrzej Goleń MSM Mrągowo 113

31 Piotr Giczewski KM WIRAŻ Bartoszyce 86

40 Bartłomiej Kaźmierczak MSM Mrągowo 54

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn