Mistrzostwa Strefy Polski Północnej (I i II) – Kuształa, Sartanowicz i Myhan liderami

Fot. lipno

Za nami dwie eliminacje Mistrzostw Polski Polski Północnej. Motocrossowcy zaczęli z wysokiego C. Szczególnie dobrze zaprezentowali się reprezentanci Moto Klubu Lidzbark Warmiński. W Mrągowie zwyciężyli: Wojciech Kuształa (klasa MXB), Krzyszof Sartanowicz (MX2C). Ponieważ w Kwidzynie Pan Wojtek powtórzył sukces, a Pan Krzysztof był drugi obaj przewodzą w klasyfikacjach sezonu. Podobnie Paskal Myhan (klasa MX Junior) - drugi i trzeci w rundach.

Poza nimi na podium w obu eliminacjach meldowali się: Piotr Zinko (klasa MX1C) i Hanna Szczucińska z Moto Klubu Olsztyn. Zinko jest drugi, a Szczucińska trzecia po dwóch rundach Trzeci jest również Szymon Kordalski w MX65.

I runda Mrągowo

MXB

1 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński 50 50 100

2 Tomasz ŻULEWSKI Motoklub Orneta Yamaha 40 44 84

3 Dominik WINCKIEWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 44 40 84

4 Dawid KRYSIK Motoklub Orneta 36 38 74

5 Maciej JAKIMCZUK Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 38 36 74

8 Michał LACHOWICZ Motoklub Olsztyn KTM 34 32 66

9 Maciej SEKUŁA Motoklub Olsztyn 31 34 65

10 Adam KOPCYCH Motoklub Olsztyn 32 31 63

MX1C

3 Piotr ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 50 33 83

4 Marek NIEPIEKŁO Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 36 40 76

5 Krzysztof MORAWSKI KM WIRAŻ Bartoszyce 38 35 73

6 Wojciech GÓRSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 33 38 71

16 Krystian LICZNERSKI MOTO KLUB OSTRÓDA 25 25 50

MX2C

1 Krzysztof SARTANOWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 50 50 100

5 Krzysztof PASTUSZKA Moto Klub Lidzbark Warmiński 35 36 71 (E)

7 Damian BANACH MSM Mrągowo Kawasaki 33 33 66

13 Marcin PAUKSZTO Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 30 28 58

15 Bartosz DROZD Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 25 27 52

24 Krzysztof KOŁODKO MSM Mrągowo 18 15 33

25 Maciej JANKOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 15 17 32

31 Filip JANKUSZ MSM Mrągowo Kawasaki 9 10 19

MX 65

5 Szymon KORDALSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 36 36 72

6 Filip DANIŁOWICZ KM OSA Olecko KTM 35 35 70

MX 85

15 Bartosz JASIŃSKI KM OSA Olecko KTM 27 26 53

17 Jonasz GAJDA MSM Mrągowo KTM 25 24 49

MX Junior

3 Paskal MYHAN Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 40 40 80

6 Jakub HANUSZ Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

8 Mateusz ŁUKASZEWICZ MSM Mrągowo 33 33 66

9 Tymoteusz WÓJCIK Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 32 32 64

MX Kobiet

3 Hanna SZCZUCIŃSKA Motoklub Olsztyn Yamaha 40 40 80

5 Anna JABŁOŃSKA Motoklub Orneta 36 36 72

MX Open

5 Cezary LEWKO Motoklub Olsztyn KTM 38 36 74

9 Łukasz BALIŃSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 30 32 62

11 Tomasz OLSZEWSKI Motoklub Olsztyn Honda 27 31 58

14 Maciej MĘKAL MSM Mrągowo 26 29 55

15 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński 34 34

MX Masters

6 Maciej BERDYSZ Motoklub Olsztyn Honda 35 35 70

7 Andrzej GOLEŃ MSM Mrągowo 34 34 68

12 Jerzy WIŚNIOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 31 29 60

13 Jarosław DĄBROWSKI Motoklub Olsztyn 28 30 58

14 Wiktor KUŹNIEWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 26 27 53

15 Wojciech MROZEK AMK Drwęca Ostróda 27 24 51

18 Mariusz SKORYNKO Motoklub Olsztyn 23 23 46

19 Bartłomiej KAŹMIERCZAK MSM Mrągowo Kawasaki 22 22 44

Amator

1 Paweł ŻURALSKI NZ 50 50 100

2 Patryk DOMŻALSKI Motoklub Orneta 44 44 88 (E)

3 Damian CZARNIK Motoklub Orneta 38 40 78

4 Przemysław POPKO NZ 40 38 78

5 Marcin WÓJCIK NZ 36 36 72

6 Krystian TUMAS NZ 35 35 70

7 Tomasz BARAŃSKI NZ 33 34 67

8 Lesław MOJZYCH NZ 34 33 67

9 Patryk ZADROGA NZ 32 32 64

Fot. Bogy M

II runda Kwidzyn

MXB

1 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 50 50 100

2 Tomasz ŻULEWSKI Motoklub Orneta Yamaha 44 44 88

4 Maciej WILKANIEC MOTO KLUB OSTRÓDA Honda 40 38 78

5 Dawid KRYSIK Motoklub Orneta KTM 36 36 72

6 Maciej JAKIMCZUK Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 35 35 70

9 Wojciech MIANECKI MOTO KLUB OSTRÓDA Honda 32 31 63

11 Michał KŁODOWSKI MOTO KLUB OSTRÓDA Honda 31 30 61

12 Paweł POMARNACKI MOTO KLUB OSTRÓDA KTM 29 28 57

13 Michał LACHOWICZ Motoklub Olsztyn KTM 27 29 56

14 Bartosz BURAK MOTO KLUB OSTRÓDA KTM 28 27 55

15 Paweł SZAŁATA MOTO KLUB OSTRÓDA Kawasaki 26 26 52

16 Adam KOPCYCH Motoklub Olsztyn Yamaha 25 25 50

Klasyfikacja generalna

1 Wojciech KUSZTAŁA Moto Klub Lidzbark Warmiński 200

2 Tomasz ŻULEWSKI Motoklub Orneta 172

3 Dawid KRYSIK Motoklub Orneta 146

4 Maciej JAKIMCZUK Moto Klub Lidzbark Warmiński 144

5 Karol URBAN PSM OFF ROAD Białystok 137

6 Michał LACHOWICZ Motoklub Olsztyn 122

7 Adam KOPCYCH Motoklub Olsztyn 113

8 Dominik WINCKIEWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 84

10 Maciej WILKANIEC MOTO KLUB OSTRÓDA 78

MX1C

6 Wojciech GÓRSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 33 34 67

7 Piotr ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 35 32 67

8 Marek NIEPIEKŁO Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 30 35 65

19 Patryk DOMŻALSKI Motoklub Orneta Husqvarna 26 20 46 (E)

20 Łukasz WOJTOWICZ MOTO KLUB OSTRÓDA KTM 21 23 44

22 Krystian LICZNERSKI MOTO KLUB OSTRÓDA Honda 19 21 40

Klasyfikacja generalna

2 Piotr ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński 150

5 Marek NIEPIEKŁO Moto Klub Lidzbark Warmiński 141

6 Wojciech GÓRSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 138

MX2C

2 Krzysztof SARTANOWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 44 44 88

12 Bartosz DROZD Moto Klub Lidzbark Warmiński Honda 27 29 56

13 Marcin PAUKSZTO Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 26 28 54

17 Tomasz PROCYK Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 23 21 44

29 Maciej JANKOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 14 12 26

Klasyfikacja generalna

1 Krzysztof SARTANOWICZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 188

MX 65

6 Szymon KORDALSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 35 35 70

10 Filip DANIŁOWICZ KM OSA Olecko Yamaha 29 32 61

11 Oskar ZINKO Moto Klub Lidzbark Warmiński KTM 30 30 60 (E)

Klasyfikacja generalna

3 Szymon KORDALSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 142

4 Filip DANIŁOWICZ KM OSA Olecko 131

MX 85

13 Mateusz LEŚNIEWSKI MOTO KLUB OSTRÓDA Kawasaki 29 28 57

MX Junior

2 Paskal MYHAN Moto Klub Lidzbark Warmiński Husqvarna 44 44 88

5 Miłosz WYSOCKI AMK Drwęca Ostróda Honda 36 36 72

6 Tymoteusz WÓJCIK Moto Klub Lidzbark Warmiński Kawasaki 35 35 70

Klasyfikacja generalna

1 Paskal MYHAN Moto Klub Lidzbark Warmiński 168

4 Tymoteusz WÓJCIK Moto Klub Lidzbark Warmiński 134

8 Miłosz WYSOCKI AMK Drwęca Ostróda 72

10 Jakub HANUSZ Moto Klub Lidzbark Warmiński 70

MX Kobiet

3 Hanna SZCZUCIŃSKA Motoklub Olsztyn Yamaha Bros Racing 38 40 78

Klasyfikacja generalna

3 Hanna SZCZUCIŃSKA Motoklub Olsztyn Bros Racing 158

9 Anna JABŁOŃSKA Motoklub Orneta 72

MX Open

6 Łukasz BALIŃSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Yamaha 36 34 70

10 Tomasz OLSZEWSKI Motoklub Olsztyn Honda 33 30 63

Klasyfikacja generalna

5 Łukasz BALIŃSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 132

7 Tomasz OLSZEWSKI Motoklub Olsztyn 121

MX Masters

9 Michał LEŚNIEWSKI MOTO KLUB OSTRÓDA KTM 30 32 62

10 Jerzy WIŚNIOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński Suzuki 31 30 61

13 Rafał KAMIŃSKI MOTO KLUB OSTRÓDA KTM 27 27 54

14 Bartłomiej KAŹMIERCZAK MSM Mrągowo Kawasaki 25 26 51

17 Wojciech MROZEK AMK Drwęca Ostróda KTM 26 26

Klasyfikacja generalna

8 Jerzy WIŚNIOWSKI Moto Klub Lidzbark Warmiński 121

10 Bartłomiej KAŹMIERCZAK MSM Mrągowo 95

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn