Family Cup Okrągłe i Mrągowo 2015 – Apetyt na śnieg

W miniony weekend (10/11 stycznia) w stacji Okrągłe i na „Górze 4 Wiatrów” w Mrągowie odbyły się premierowe w tym sezonie zawody w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie. Stanowiły one I i II eliminacje Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w ramach amatorskiego cyklu Family Cup. Frekwencja była zaskakująco wysoka. Widać, że amatorzy białego szaleństwa zatęsknili za swoją pasją.

Cieszy przede wszystkim liczy udział narciarzy z Warmii i Mazur (Pisz, Giżycko, Piecki, Szczytno, Okrągłe, Lidzbark Warmiński, Gołdap, Wilkasy, Ełk, Olsztyn, Mrągowo). Zjawili się też reprezentanci Podlasia, Podkarpacia, Mazowsza i Małopolski. Jak to w Family Cup bywa, w imprezie startowały całe rodziny (Ciborowscy, Świątkowscy, Kapustka, Saługa i inni). Startowali też zawodnicy, którzy uprawiają sport przez okrągły rok, choć jakby znana biegaczka z Gołdapi Emilia Wołyniec. Sport wypełnia ich życie i to jest najpiękniejsze,

Okrągłe (9 stycznia)

Narty

A/K

1 Saługa Zuzia A/K 2:10.81 Giżycko WAM                                                    

A/M

1 Olendzki Wojciech A/M 1:15.33 Białystok PDL                                                    

2 Świątkowski Krystian A/M 1:34.66 Okrągłe WAM                                                    

3 Świątkowski Oskar A/M 3:24.39 Okrągłe WAM                                                    

B/K

1 Małż Julia B/K 1:27.88 Giżycko WAM                                                    

B/M

1 Itan Ciborowski B/M 51.16 Pisz WAM                                                    

2 Makarewicz Mikołaj B/M 1:20.80 Giżycko WAM                                                    

C/M

1 Kapustka Bartosz C/M 44.80 Kraków MAL                                                    

2 Grzegorzak Gabriel C/M 47.84 Przemyśl PDK                                                    

3 Kłosiński Jędrzej C/M 1:05.06 Szczytno WAM                                                    

D/K

1 Kapustka Anna D/K 44.78 Kraków MAL                                                    

2 Regucka Julia D/K 45.31 Suwałki PDL                                                    

3 Lisowska Natalia D/K 1:02.80 Suwałki PDL

............................................................                                                    

4 Makarewicz Michalina D/K 1:18.52 Giżycko WAM                                                    

D/M

1 Walendzewicz Krzysztof D/M 47.30   Raczki PDL                                                    

2 Igielski MICHAŁ D/M 53.51 Przemyśl PDK                                                    

3 Naruszewicz Jan D/M 54.13 Raczki PDL

.........................................................                                                    

4 Puzia Jakub D/M 1:12.08 Giżycko WAM                                                    

E/K

1 Rosińska Olga E/K 42.60 Suwałki PDL                                                    

2 Grygieńć Gabriela E/K 44.47 Suwałki PDL                                                    

3 Siwik Patrycja E/K 1:09.25 Giżycko WAM

....................................................................                                                    

4 Abramowicz Zuzanna E/K 1:13.78 Giżycko WAM                                                    

E/M

1 Grzegorzak Kacper E/M 40.02   Przemyśl PDK                                                    

2 Hryniszyn Adrian E/M 41.34 Przemyśl PDK                                                    

3 Krawczyk Kacper E/M 42.76 Piecki WAM                                                    

F/K

1 Grygieńć Aleksandra F/K 42.66   Suwałki PDL                                                    

2 Wołyniec Emilia F/K 48.44 Gołdap WAM                                                    

3 Szafrańska Iwona F/K 55.03 Wilkasy WAM                                                    

F/M

1 Pergał Tomasz F/M 44.10 Lidzbark WAM                                                    

2 Boroń Bartłomiej F/M 47.35 Pisz WAM                                                    

3 Saługa Adam F/M 1:21.29 Giżycko WAM                                                    

G/K

1 Ciborowska Aneta G/K 43.05 Pisz WAM                                                    

2 Kapustka Edyta G/K 54.91 Kraków MAL                                                    

G/M

1 Ciborowski Sebastian G/M 38.78   Pisz WAM                                                    

2 Grzegorzak Leszek G/M 44.13 Przemyśl PDK                                                    

3 Kapustka Dariusz G/M 44.54 Kraków MAL

.............................................................................                                                    

4 Jaskulski Radosław G/M 58.23 Giżycko WAM                                                    

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 50.45   Piecki WAM                                                    

2 Kłosińska Iwona H/K 56.38 Szczytno WAM                                                    

3 Ciesluk Anna H/K 1:00.56 Ełk WAM                                                    

H/M

1 Leończuk Adam H/M 38.80   Bialystok PDL                                                    

2 Sędłak Mirosław H/M 39.22 Falenty Nowe MAZ                                                    

3 Szymański Marek H/M 40.15 Przemyśl PDK

...............................................................                                                    

8 Cieśluk Andrzej H/M 44.85 Ełk WAM                                                    

9 Krawczyk Marek H/M 45.69 Piecki WAM                                                    

10 Kłosiński Jarosław H/M 47.45 Szczytno WAM                                                    

11 Saługa Ryszard H/M 51.65 Giżycko WAM                                                    

12 Abramowicz Dariusz H/M 51.68 Giżycko WAM                                                    

13 Makarewicz Andrzej H/M 58.65 Giżycko WAM                                                    

I/M

1 Stachów Stanisław I/M 40.11   Przemyśl PDK                                                    

2 Sych Zbigniew I/M 42.27 Bialystok PDL                                                    

3 Michalcewicz Robert I/M 42.36 Prałchowce PDK

......................................................................                                                    

4 Szafrański Michał I/M 44.62 Wilkasy WAM                                                    

5 Ostrowski Lech I/M 47.03 Pisz WAM                                                    

6 Pawłowski Jan I/M 47.87 Olsztyn WAM                                                    

Snowboard

A/K

1   Regucka Julia A/K 58.36 Suwałki PDL                                                    

2 Lisowska Natalia A/K 3:51.70 Suwałki PDL                                                    

A/M

1 Sieńko Dawid A/M 54.98   WAM                                                    

2 Wołyniec Braian A/M 59.17 Giżycko WAM                                                    

3 Walendzewicz Krzysztof A/M 1:13.47 Raczki PDL

...............................................................                                                    

4 Wołyniec Kewin A/M 1:31.58 Ełk WAM                                                    

B/K

1 Grygieńć Aleksandra B/K 56.29 Suwałki PDL                                                    

2 Wołyniec Natalia B/K 1:04.02 Ełk WAM                                                    

3 Szafrańska Iwona B/K 1:30.50 Wilkasy WAM

B/M

1 Saługa Adam B/M 50.85 Giżycko WAM                                                    

2 Tomkowski Piotr B/M 53.67 Mikołajki WAM                                                    

3 Rychalski Daniel B/M 1:02.22 Giżycko WAM

.........................................................................                                                    

4 Buczko Rafał B/M 1:39.12 Stasfiny WAM                                                    

5   Malinowski Grzegorz B/M 1:52.48 Stasfiny WAM                                                    

C/M

1 Wołyniec Bodan C/M 49.63 Giżycko WAM

                                                  

Mrągowo (10 stycznia)

Narty

A/M

1 Olendzki Wojciech A/M 41.47   Białystok PDL                                                    

2 Krawczyk Marcin A/M 1:04.15 Olsztyn WAM                                                    

B/K

1 Pieńkowska Pola B/K 40.05 Mrągowo WAM                                                    

B/M

1 Ciborowski Itan B/M 34.44 Pisz WAM                                                    

2 Gigielewicz Mateusz B/M 44.53 Mrągowo WAM                                                    

C/M

1 Kapustka Bartosz C/M 28.17 Kraków MAL                                                    

2 GRZEGORZAK Gabriel C/M 30.60 Przemyśl PDK                                                    

3 Przybylak Oliwier C/M 34.42 Mrągowo WAM

....................................................................                                                    

4 Lis Michał C/M 35.90 Mrągowo WAM                                                    

D/K

1   Kapustka Anna D/K 29.12 Kraków MAL                                                    

2 Regucka Julia D/K 29.87 Suwałki PDL                                                    

3 Ogonowska Klaudia D/K 35.95 Lidzbark Warm. WAM

......................................................................                                                    

5 Chudzik Wiktoria D/K 38.75 Olsztyn WAM                                                    

6 Sycin Zuzanna D/K 42.82 Olsztyn WAM                                                    

D/M

1 Walendzewicz Krzysztof D/M 28.42 Raczki PDL                                                    

2 Igielski Michał D/M 29.36 Przemyśl PDK                                                    

3 Przybylak BArtosz D/M 36.04 Mrągowo WAM

...........................................................                                                    

4 Przyborowski Hubert D/M 36.70 Mrągowo WAM                                                    

5 Litwinek Dawid D/M 39.99 Mrągowo WAM                                                    

E/K

1 Rosińska Olga E/K 27.08 Suwałki PDL                                                    

2 Grygieńć Gabriela E/K 30.69 Suwałki PDL                                                    

E/M

1 Hryniszyn Adrian E/M 26.20 Przemyśl PDK                                                    

2 GRZEGORZAK Kacper E/M 26.61 Przemyśl PDK                                                    

3 Nadolski Krzysztof E/M 27.49 Ruciane Nida WAM

.............................................................................                                                    

4 Krawczyk Kacper E/M 28.39 Piecki WAM                                                    

5 Knorps Damian E/M 32.74 Mrągowo WAM                                                    

6 Terebecki Mateusz E/M 42.81 Lidzbark Warm.WAM                                                    

F/M

1 Pergoł Tomasz F/M 26.25 Lidzbark Warm. WAM                                                    

2 Powideł Szymon F/M 26.65 Lidzbark Warm. WAM                                                    

3 Boroł BArtłomiej F/M 30.34 Pisz WAM                                                    

G/K

1 Ciborowska Aneta G/K 30.10 Pisz WAM                                                    

2 Kapustka Edyta G/K 32.98 Kraków MAL                                                    

3 Nadolska Ewa G/K 35.78 Ruciane Nida WAM                                                    

G/M

1 Ciborowski Sebastian G/M 27.26 Pisz WAM                                                    

2 Kapustka Dariusz G/M 28.28 Ładna MAL                                                    

3 GRZEGORZAK Leszek G/M 29.00 Przemyśl PDK

...........................................................                                                  

4 Markowski Rafał G/M 30.04 Mrągowo WAM                                                    

5 Krawczyk Wojciech G/M 32.16 Olsztyn WAM                                                    

6 Pieńkowski Radosław G/M 33.56 Mrągowo WAM                                                    

H/K

1 Krawczyk Danuta H/K 32.07 Piecki WAM                                                    

H/M

1 Sędłak Mirosław H/M 26.37 Falenty Nowe MAZ                                                    

2 Grygieńć Mieczysław H/M 26.42 Suwałki PDL                                                    

3 Szymański Marek H/M 26.77 Przemyśl PDK

.............................................................................                                                    

6 Gintowt Tomasz H/M 27.84 Mrągowo WAM                                                    

9 Zawrotny Andrzej H/M 31.95 Szczytno WAM                                                    

10 Krawczyk Marek H/M 32.94 Piecki WAM                                                    

11 Chudzik Krzysztof H/M 33.01 Olsztyn WAM                                                    

I/M

1 STACHÓW Stanisław I/M 26.63 Przemyśl PDK                                                    

2 Bogdański Stanisław I/M 27.02 WARSZAWA MAZ                                                    

3 Michalcewicz Robert I/M 27.29 Prałkowce PDK

......................................................................                                                    

5 Ostrowski Lech I/M 28.92 Pisz WAM                                                    

6 Chudzik Leszek I/M 34.37 Olsztyn WAM                                                    

7 Markowski Alfred I/M 34.56 Mrągowo WAM                                                    

8 Węgrzyn Andrzej I/M 36.68 Mrągowo WAM                                                    

Snowboard

A/K

1 Regucka Julia A/K 40.36 Suwałki PDL                                                    

2 Lisowska Natalia A/K 1:35.16 Suwałki PDL                                                    

3 Linowska Amelia A/K 1:46.81 Mrągowo WAM                                                    

A/M

1 Wołyniec Braian A/M 36.11 Ełk WAM                                                    

2 Waszkiewicz Bartłomiej A/M 37.16 Mrągowo WAM                                                    

3 Sieńko Dawid A/M 39.12 Ełk WAM

..........................................................                                                  

5 Przyborowski Hubert A/M 45.25 Mrągowo WAM                                                    

6 Lis Michał A/M 48.66 Mrągowo WAM                                                    

7 Gigielewicz Mateusz A/M 58.72 Mrągowo WAM                                                    

8 Przybylak Bartosz A/M 1:07.03 Mrągowo WAM                                                    

9 Spyrydon Jakub A/M 1:12.08 Mrągowo WAM                                                    

10 292 Szydlik Mateusz A/M 1:17.89 Mrągowo WAM                                                    

B/K

1 Lis Patrycja B/K 42.83 Mrągowo WAM                                                    

2 Stefańska Agnieszka B/K 44.72 Mrągowo WAM                                                    

3   Dąbkowska Natalia B/K 45.74 Barciany WAM                                                    

B/M

1 Węgrzyn Mateusz B/M 36.37 Mrągowo WAM                                                    

2 Zyśk Tomasz B/M 40.47 Mrągowo WAM                                                    

3 Jurczenko Maciej B/M 43.57 Mrągowo WAM                                                    

4 Zajączkowski Paweł B/M 46.56 Szczytno WAM                                                    

C/K

1 Gigielewicz Monika C/K 46.70 Mrągowo WAM                                                    

2 Lis Anna C/K 47.44 Mrągowo WAM                                                    

C/M

1 Stefański Tomasz C/M 33.68 Mrągowo WAM                                                    

2 Wołyniec Bogdan C/M 34.11 Ełk WAM                                                    

3 Gigielewicz Piotr C/M 35.45 Mrągowo WAM                                                    

4 Lis Krzysztof C/M 35.81 Mrągowo WAM                                                    

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn