XXII MP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie Family Cup 2017 – Grono się rozszerza...

Fot. stacja okręgłe

Tradycyjnie Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w narciarstwie alpejskim i snowboardzie stanowią eliminację do Mistrzostw Polski Family Cup, który skupia ruch amatorski w różnych dyscyplinach. Takie imprezy kwalifikacyjne odbyły się 13 i 14 stycznia w stacji Okrągłe koło Wydmin i Mrągowie (Góra Czterech Wiatrów). Tym razem warunki śniegowe i przede wszystkim frekwencja dopisały.

Zjawili się miłośnicy zjazdów z wielu miejscowości Warmii i Mazur oraz Podlasia i Mazowsza. Wychodząc na przeciw intencji pomysłodawców Family Cup startowały całe rodziny, zresztą klasyfikacja rodzin cieszy się dużym prestiżem. Państwo: Krawczyk (Piecki), Wołyniec (Ełk), Banaszczyk i Michalscy (Warszawa), Ciborowscy i Maciejczyk (Pisz) oraz Czopp (Olsztyn) sa tego żywym przykładem.

Okrągłe (13 stycznia)

Narty

A/K

1 Maciejczyk Nadia A/K 3:19.83 Pisz WAM                                                    

A/M

1 Świątkowski Oskar A/M 1:18.42 Wydminy WAM                                                    

B/M

1 Świątkowski Krystian B/M 1:17.89 Okrągłe 10 WAM                                                    

2 Maciejczyk Aleksander B/M 1:22.02 Pisz WAM                                                    

3 Kozioł Wiktor B/M 1:32.55 Pisz WAM                                                    

C/K

1 Małż Julia C/K 1:21.65 Pisz WAM                                                    

C/M

1 Ciborowski Itan C/M 51.34   Pisz WAM                                                    

2 Czopp Igor C/M 1:01.02 Olsztyn WAM                                                    

3 Malec Kuba C/M 1:15.78 WAM                                                    

D/K

1 Zabielska Zuzanna D/K 1:07.19 Wydminy WAM                                                    

2 Lula Amelia D/K 1:07.86 Giżycko WAM                                                    

3 Bielińska Julia D/K 1:10.39 Giżycko WAM                                                    

D/M

1 Sutkowski Grzegorz D/M 59.98 Okragle 10 WAM                                                    

2 Dobko Jan D/M 2:17.18 Giżycko WAM                                                    

E/M

1 Walendzewicz Krzysztof E/M 49.23   Raczki PDL                                                    

2 Naruszewicz Jan E/M 1:00.00 Raczki PDL                                                    

3 Lula Wojciech E/M 1:02.47 Giżycko WAM                                                    

4 Harasimowicz Maciej E/M 1:06.86 Giżycko WAM                                                    

F/K

1 Szafrańska Iwona F/K 51.06 Wilkasy WAM                                                    

2 Cieśluk Joanna F/K 51.41 Ełk WAM                                                    

3 Dworczak Dorota F/K 58.05 Olsztyn WAM                                                    

4 Maciejczyk Michalina F/K 1:09.85 Pisz WAM                                                    

F/M

1 Cieśluk Maciej F/M 46.49 Ełk WAM                                                    

2 Sajkowski Michał F/M 48.58 Giżycko WAM                                                    

3 Lipiński Maciej F/M 51.99 Lidzbark Warmiński WAM                                                    

4 Maciejczyk Michał F/M 53.16 Pisz WAM                                                    

G/K

1 Ciborowska Aneta G/K 50.42 Pisz WAM                                                    

G/M

1 Gawenda Rafał G/M 50.22 Warszawa MAZ                                                    

2 Czopp Marcin G/M 50.49 Olsztyn WAM                                                    

3 Kozioł Paweł G/M 1:07.24 Pisz WAM                                                    

H/K

1 Jaksina Barbara H/K 1:24.27 Pisz WAM                                                    

2 Małż Iwona H/K 1:31.22 Pisz WAM                                                    

H/M

1 Leończuk Adam H/M 45.47 Białystok WAM                                                    

2 Ciborowski Sebastian H/M 45.74 Pisz Wam                                                    

3 Rosinski Wojciech H/M 50.16 Suwalki PDL                                                    

4 Bałdyga Jerzy H/M 53.96 Biała Piska WAM                                                    

5 Grygieńć Mieczysław H/M 1:17.79 Suwałki PDL                                                    

I/K

1 Krawczyk Danuta I/K 51.56 Piecki WAM                                                    

I/M

1 Krawczyk Marek I/M 51.92 Piecki WAM                                                    

2 Ostrowski Lech I/M 52.60 Pisz WAM                                                    

3   Szafrański Michał I/M 54.54 Wilkast WAM                                                    

4 Lemieszek Andrzej I/M 1:00.53 Giżycko WAM                                                    

J/M

Czopp Andrzej J/M 1:02.07 Olsztyn WAM

w1

Snowboard

A/M

1 Wołyniec Braian A/M 57.38   Ełk WAM                                                    

2 Walendzewicz Krzysztof A/M 1:04.16 Raczki PDL                                                    

3 Sutkowski Grzegorz A/M 1:20.75 Okrągłe 10 WAM                                                    

4 Swiatkowski Krystian A/M 2:11.41 Okragle 10 WAM                                                    

B/K

1 Wołyniec Natalia B/K 1:04.78 Ełk WAM                                                    

2 Szafrańska Iwona B/K 1:26.10 Wilkasy WAM                                                    

B/M

1 Cieśluk Maciej B/M 57.50   Ełk WAM                                                    

2 Sieńko David B/M 1:00.75 Ełk WAM                                                    

3 Koniczek Kacper B/M 1:10.62 Olsztyn WAM                                                    

4 Szmigiel Bartosz B/M 1:19.26 Zalas MAZ                                                    

w2

Mrągowo (14 stycznia)

Narty

A/M

1 Nadolski Stanisław A/M 59.58 Ruciane Nida WAM                                                    

B/K

1 Banaszczyk Joanna B/K 29.99 Warszawa MAZ                                                    

2 Wojewoda Anna B/K 32.92 Olsztyn WAM                                                    

3 Kondrasiuk Zofia B/K 1:00.54 Warszawa MAZ                                                    

B/M

1 Stefański Maksymilian B/M 38.58 Mrągowo WAM                                                    

2 Świątkowski Krystian B/M 46.73 Wydminy WAM                                                    

C/K

1 Michalska Melania C/K 31.24 Warszawa MAZ                                                    

2 Włodarczyk Julia C/K 36.98 Mrągowo WAM                                                    

C/M

1 Jankowski Dawid C/M 33.01 Barczewo WAM                                                    

2 Czopp Igor C/M 33.64 Olsztyn WAM                                                    

3 Kocenko Wiktor C/M 35.36 Mikołajki WAM                                                    

4 Wojewoda Igor C/M 36.77 Olsztyn WAM                                                    

5 Klecan Adam C/M 41.53 Mrągowo WAM                                                    

6 Bałdyga Hubert C/M 43.48 Marcinkowo WAM                                                    

7 Wołosowski Kacper C/M 1:02.97 Kętrzyn WAM                                                    

D/K

1 Jastrzębska Joanna D/K 43.32 Stawigóda WAM                                                    

D/M

1 Banaszczyk Szymon D/M 31.31 Warszawa MAZ                                                    

2 Sutkowski Grzegorz D/M 33.12 Wydminy WAM                                                    

3 Lis Michał D/M 35.84 Mrągowo WAM                                                    

E/K

1 Sycin Zuzanna E/K 35.61 Olsztyn WAM                                                    

2 Chudzik Wiktoria E/K 36.33 Olsztyn WAM                                                    

E/M

1 Krawczyk Kacper E/M 27.86 Piecki WAM                                                    

2 Naruszewicz Jan E/M 30.66 Raczki PDL                                                    

3 Głowacki Błażej E/M 32.91 Reszel WAM                                                    

4 Głowacki Hubert E/M 35.74 Reszel WAM                                                    

5 Walendzewicz Krzysztof E/M 1:11.66 Raczki PDL                                                    

F/K

1 Szafrańska Iwona F/K 29.06 Wilkasy WAM                                                    

2 Boradyn Natalia F/K 33.15 Jeziorany WAM                                                    

F/M

1 Lipiński Maciej F/M 30.17 Lidzbark War.WAM                                                    

2 Kołsut Tomasz F/M 35.98 Warszawa MAZ                                                    

3 Sajkowski Michał F/M 37.77 Giżycko WAM                                                    

G/K

1 Wojewoda Ingrida G/K 36.72 Olsztyn WAM                                                    

2 Jastrzębska Ewa G/K 41.91 WAM                                                    

G/M

1 Gawenda Rafał G/M 25.89 Warszawa MAZ                                                    

2 Kramarczyk Mariusz G/M 25.98 Szczytno WAM                                                    

3 Czopp Marcin G/M 28.16 Olsztyn WAM                                                    

4 Jankowski Szymon G/M 29.25 Barczewo WAM                                                    

5 Markowski Rafał G/M 30.67 Mrągowo WAM                                                    

6 Michalski Maurycy G/M 32.29 Warszawa MAZ                                                    

7 Banaszczyk Paweł G/M 32.77 Warszawa MAZ                                                    

H/K

1 Michalska Małgorzata H/K 33.09 Warszawa MAZ                                                    

H/M

1 Grygieńć Mieczysław H/M 27.14 Suwałki PDL                                                    

2 Leończuk Adam H/M 27.39 Białystok PDL                                                    

3 Włodarczyk Arkadiusz H/M 28.73 Mrągowo WAM                                                    

4 Rosinski Wojciech H/M 28.87 Suwalki PDL                                                    

5 Nadolski Piotr H/M 28.96 Ruciane Nida WAM                                                    

6 Bałdyga Jerzy H/M 29.76 Biała Piska WAM                                                    

7 Boradyn Tomasz H/M 30.68 Jeziorany WAM                                                    

I/K

1 Krawczyk Danuta I/K 31.29 Piecki WAM                                                    

I/M

1 Ostrowski Lech I/M 30.83 Pisz WAM                                                    

2 Chudzik Krzysztof I/M 31.85 Olsztyn                                                      

3 Krawczyk Marek I/M 32.54 Piecki WAM                                                    

4 Chudzik Leszek I/M 33.41 Olsztyn WAM                                                    

5 Wojewoda Andrzej I/M 34.32 Olsztyn WAM                                                    

6 Węgrzyn Andrzej I/M 38.78 Mragowo WAM                                                    

J/M

1 Markowski Alfred J/M 31.29 Mrągowo WAM                                                    

2 Huszcza Stanisław J/M 34.65 Mrągowo WAM                                                    

3 Czopp Andrzej J/M 39.20 Olsztyn WAM

w4

Snowboard

A/K

1 Chomka Oliwia A/K 54.08   Mrągowo WAM                                                    

2 Linowska Amelia A/K 1:14.48 Mrągowo WAM                                                    

A/M

1 Wołyniec Braian A/M 34.92 Ełk WAM                                                    

2 Walendzewicz Krzysztof A/M 36.87 Raczki PDL                                                    

3 Lis Michał A/M 40.10 Mrągowo WAM                                                    

4 Cagara Łukasz A/M 42.90 Mrągowo WAM                                                    

5 Pyrek Jakub A/M 45.27 Mrągowo WAM                                                    

6 Przybylak Oliwier A/M 48.22 Mrągowo WAM                                                    

7 Ruszczyk Bartosz A/M 57.51 Mrągowo WAM                                                    

8 Sutkowski Grzegorz A/M 1:15.51 Wydminy WAM                                                    

9   Świątkowski Krystian A/M 1:49.14 Wydminy WAM                                                    

B/K

1 Stefańska Agnieszka B/K 45.86 Mrągowo WAM                                                    

2 Dąbkowska Natalia B/K 47.14 Barciany WAM                                                    

3 Szafrańska Iwona B/K 47.27 Wilkasy WAM                                                    

B/M

1 Koniczek Kacper B/M 35.95 Olsztyn WAM                                                    

2 Jurczenko Maciej B/M 38.30 Szczytno WAM                                                    

3 Węgrzyn Mateusz B/M 39.00 Mragowo WAM                                                    

4 Zyśk Tomasz B/M 40.87 Szczytno WAM                                                    

5 Knorps Damian B/M 50.08 Mrągowo WAM                                                    

6 Bałon Michał B/M 56.85 Szczytno WAM                                                    

C/M

1 Wołyniec Bogdan C/M 33.90 Ełk WAM                                                    

2 Tomkowski Piotr C/M 34.89 Mikołajki WAM                                                    

3 Stefański Tomasz C/M 35.16 Mrągowo WAM                                                    

4 Maliszewski Paweł C/M 37.45 Białystok PDL                                                    

5 Lis Krzysztof C/M 37.64 Mrągowo WAM

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn