IV Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni (Mazury Loppet Cup) – Niekoniecznie w górach , tu też jest wspaniale...

Fot. hotel jablon - lake resort facebook

Sobotni (18 lutego) IV Piski Bieg Narciarski o Puchar Jabłoni w Jabłoni k/Pisza był ostatnią imprezą tegorocznego cyklu Mazury Loppet Cup. Jego uczestnicy w ciągu kilku tygodni rywalizowali w czterech miejscowościach: Augustowie, Gołdapi (2 biegi), Wysoka Wieś (Bieg Sasinów) i Jabłoni. Triumfatorami w klasyfikacjach generalnych zostali: Aneta Ciborowska (Pisz) i Kacper Janowski (Białystok). Najlepszy zespół to Skipol.pl Team Gołdap

Wśród pań drugie miejsce zajęła Justyna Korotko (Gołdap), a wśród panów na podium znaleźli się: Robert Sadowski (Gołdap) i Bastian Ciborowski (Pisz)

W Jabłoni zwyciężyli Agata Dakowicz i Kacper Janowski z UKS Hubal Białystok. Rywalizowano na dystansie 10 km stylem dowolnym .Trasa wiodła przez okoliczne lasy, jednak zdecydowana większość dystansu to pobliskie jezioro. Na dystansie 10 km trzeci był Bastian Ciborowski, a tuż za nim kolejni narciarze z Warmii i Mazur: Robert Sadowski, Hubert Paszkowski obaj Gołdap), Sebastian Ciborowski (Pisz) i Mariusz Krygier (Dubenniki-Gołdap). W rywalizacji kobiet na podium stanęła Aneta Ciborowska.

Na dystansie 5 km na medalowych pozycjach uplasowali się goście z Podlasia, a czwarte miejsce zajął Józef Wilczewski z Gołdapi. Wśród pań piąta była Katarzyna Krygier (Dubenniki). Na dystanie 500 metrów walczyły dzieci, tu najszybszy okazał się Itan Ciborowski (Pisz)

Wyniki

Dystans 10 km

1.Kacper JANOWSKI Białystok UKS Hubal Białystok/Rollspeed Nartorolki Team 33:36,45 M (1)

2.Adam WYSOCKI Augustów Akademia CsiR Augustów 33:44,16 M (2)

3.Bastian CIBOROWSKI Pisz Seba-Sport Pisz 33:57,75 M (3)

4.Robert SADOWSKI Gołdap SKIPOL.PL TEAM 34:07,30 M (4)

5.Hubert PASZKOWSKI Gołdap SKIPOL.PL TEAM 34:45,95 M (5)

6.Sebastian CIBOROWSKI Pisz Seba-Sport Pisz 34:57,26 M (6)

7.Mariusz KRYGIER Dubeninki – Gołdap IPA-WARMIŃSKO - MAZURSKA GRUPA WOJEWÓDZKA 35:23,05 M (7)

8.Bartosz SZTUK Augustów Akademia CsiR Augustów 37:35,68 M (8)

9.Karol DUBNICKI Augustów Akademia CsiR Augustów 39:04,25 M (9)

10.Dominik SKOMOROWSKI Gołdap SKIPOL.PL Gołdap 39:25,77 M (10)

.................................................

11.Agata DAKOWICZ Białystok UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 40:02,66 K (1)

12.Dariusz ROGALA Gołdap Skipol.pl 40:19,12 M (11)

13.Łukasz BONARSKI Augustów Akademia CsiR Augustów 41:09,04 M (12)

14.Cezary JACHURA Bęsia 41:15,04 M (13)

15.Magda KUŁAKOWSKA Białystok UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 41:35,96 K (2)

16.Kacper CHARKO Augustów Akademia CsiR Augustów 42:15,36 M (14)

17.Michał ZALEWSKI Augustów Akademia CsiR Augustów 42:20,34 M (15)

18.Janusz MEISSNER Kartuzy 42:37,81 M (16)

19.Marcin BURZYM Augustów Akademia CsiR Augustów 43:25,97 M (17)

20.Grzegorz BURACZEWSKI Ełk 44:07,63 M (18)

21.Itan CIBOROWSKI Pisz Seba-Sport Pisz 44:11,38 M (19)

22.Aneta CIBOROWSKA Pisz Seba-Sport Pisz 44:12,12 K (3)

23.Karolina ROWIŃSKA Augustów Akademia CsiR Augustów 44:37,81 K (4)

24.Piotr MEISSNER Warszawa 45:05,16 M (20)

25.Sławomir CHARUBIN Pisz Seba-Sport Pisz 45:57,99 M (21)

26 Justyna KOROTKO Gołdap SKIPOL.PL Gołdap 46:01,18 K (5)

27.Robert SIDOR Gdańsk IPA-WARMIŃSKO - MAZURSKA GRUPA WOJEWÓDZKA 46:02,67 M (22)

28.Monika MANTAJ Augustów Akademia CsiR Augustów 48:37,01 K (6)

29 Faustyna SKORUPA Augustów Akademia CsiR Augustów 50:00,05 K (7)

30.Krzysztof OSTASZEWSKI Gołdap IPA-WARMIŃSKO - MAZURSKA GRUPA WOJEWÓDZKA 50:00,06 M (23)

31.Maciej RUCIŃSKI Piątnica 50:42,86 M (24)

32.Alicja BERTEL Olsztyn 53:49,84 K (8)

33.Bartłomiej GASPARSKI Warszawa Palmett 55:19,53 M (25)

34.Daniel LEMPEK Wysoka Wieś – Wzgórza Dylewskie 58:16,00 M (26)

35.Tomasz OPALIŃSKI Ostróda 1:01:28,26 M (27)

36.Roman GORCZYCA Ełk 1:02:46,79 M (28)

37.Zbigniew MAŃKO Olsztyn 1:05:09,93 M (29)

38.Bartłomiej LISTWOŃ Warszawa TRI Motywacja 1:08:33,76 M (30)

39.Ewa KOZŁOWSKA Olsztyn 1:11:29,80 K (9)

40.Alicja ZDROJEWSKA Gdańsk Palmett 1:18:18,27 K (10)

41.Irena CIBOROWSKA Pisz Seba-Sport Pisz 1:25:56,57 K (11)

42.Justyna LISTWOŃ Warszawa TRI Motywacja 1:25:56,92 K (12)

16807719 1421360914582790 7542303736314211898 n

Dystans 5 km

1.Szymon SZCZYKOWSKI Sokołów Podlaski UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 18:41,60 M (1)

2.Kacper KUCHARSKI Białystok UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 19:12,33 M (2)

3.Mateusz SCENDO Supraśl UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 19:48,68 M (3)

4.Józef WILCZEWSKI Gołdap PSP 21:06,11 M (4)

5.Weronika WOJNA Supraśl UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 21:52,29 K (1)

6.Aleksandra SIEMIENIUK Supraśl UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 22:17,37 K (2)

7.Krzysztof MIEZIANKO Ełk 23:48,88 M (5)

8.Aleksandra TWARDOWSKA Augustów Akademia CsiR Augustów 24:11,78 K (3)

9.Olga WYSOCKA Augustów Akademia CsiR Augustów 24:50,83 K (4)

10.Hubert CIBOROWSKI Pisz 25:12,30 M (6)

11Jan ANTOCHOWSKI Ostróda/Wałdowo 25:16,58 M (7)

12.Mirosław MAZUCH Łyse 25:32,07 M (8)

13.Hubert WYSOCKI Augustów Akademia CsiR Augustów 25:33,22 M (9)

14 Katarzyna KRYGIER Dubeninki SP Dubeninki 27:04,60 K (5)

15.Michał MACIEJCZYK Pisz Seba-Sport Pisz 27:31,93 M (10)

16 Iza KUILIK Augustów Akademia CsiR Augustów 29:13,76 K (6)

17.Rafał RUDZIŃSKI Pisz 29:26,41 M (11)

18.Eryk CHILIŃSKI Pisz Seba-Sport Pisz 30:58,44 M (12)

19.Wiesław PŁYWACZEWSKI Szczytno 32:13,66 M (13)

20.Lech OSTROWSKI Pisz 32:52,51 M (14)

21.Katarzyna ALICKA Pisz 34:54,56 K (7)

22.Weronika DZIATKOWSKA Gołdap LA OsiR Gołdap 35:34,46 K (8)

23.Magdalena LEYMAŃCZYK Pisz 35:38,29 K (9)

24 Weronika ŚWIĄTKOWSKA Augustów Akademia CsiR Augustów 35:41,03 K (10)

25.Beata RUDZIŃSKA Pisz 35:41,60 K (11)

26.Monika JABŁKOWSKA Warszawa 36:03,23 K (12)

27.Jan WOJTKOWSKI-PACZÓSKI Sokołów Podlaski 36:03,37 M (15)

28.Edward KOWALEWSKI Pisz 36:12,22 M (16)

29.Marysia WĘGRZYNOWICZ Augustów Akademia CsiR Augustów 36:45,25 K (13)

30.Michalina MACIEJCZYK Pisz Seba-Sport Pisz 37:28,55 K (14)

31.Marta BABIUCH 38:26,70 K (15)

32.Agnieszka CHILIŃSKA Pisz Seba-Sport Pisz 38:36,49 K (16)

33.Katarzyna GRUBEK 38:50,59 K (17)

34.Marcin ALICKI Pisz 41:01,06 K (18)

35.Halina ULBIN Wygryny 45:29,76 K (19)

36.Robert BOROŃ Pisz 45:31,59 M (17)

37.Ewa PŁYWACZEWSKA Szczytno 49:20,14 K (20)

38. Andrzej JAGIELSKI Ostrołęka Jędrula 51:49,47 M (18)

Dzieci (500 m)

1 Itan Ciborowski

2 Katarzyna Krygier

3 Natalia Myszk

16807541 1421363764582505 405143558885061624 n

Klasyfikacja generalna Mazury Loppet Cup

Kobiety

1 Aneta CIBOROWSKA Pisz Seba-Sport Pisz 172

2 Justyna KOROTKO Gołdap SKIPOL.PL Gołdap 154

3 Karolina ROWIŃSKA Augustów Akademia CsiR Augustów 148

4 Agata DAKOWICZ Białystok UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 139

5 Alicja BERTEL Olsztyn 132

6 Faustyna SKORUPA Augustów Akademia CsiR Augustów 108

7 Emilia Romanowicz UKS Puszcza Supraśl 100

8 Ewa KOZŁOWSKA Olsztyn 99

9 Monika MANTAJ Augustów Akademia CsiR Augustów 98

10 Magda KUŁAKOWSKA Białystok UKS "Puszcza" Supraśl/ZSS Supraśl 92

Mężczyźni

1.Kacper JANOWSKI Białystok UKS Hubal Białystok/Rollspeed Nartorolki Team 196

2 Robert SADOWSKI Gołdap SKIPOL.PL TEAM 160

3 Bastian CIBOROWSKI Pisz Seba-Sport Pisz 146

4 Hubert PASZKOWSKI Gołdap SKIPOL.PL TEAM 144

5 Sebastian CIBOROWSKI Pisz Seba-Sport Pisz 138

6 Adam WYSOCKI Augustów Akademia CsiR Augustów 128

7 Marijus Rindzevicius SKIGO/LT 96

8 Mariusz KRYGIER Dubeninki – Gołdap IPA-WARMIŃSKO - MAZURSKA GRUPA WOJEWÓDZKA 92

9 Natan Ciborowski Seba Sport Pisz 83

10 Marcin Baranas Klasyk Warszawa 80

11 Karol DUBNICKI Augustów Akademia CsiR Augustów 76

12 Dariusz ROGALA Gołdap Skipol.pl 74

13 Daniel Żamojtuk Skipol.pl Gołdap 66

14 Cezary JACHURA Bęsia 58

15 Bartosz SZTUK Augustów Akademia CsiR Augustów 58

16830809 1421368594582022 2903873500222023146 n

Drużyny

1 Gołdap - SKIPOL.PL

2 Pisz - SEBASPORT PISZ

3 Augustów - CSiR Augustów

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn