×

Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but jagiell28 is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Naki Cup (rocznik 2003) – eliminacje – Olimpia Elbląg przed wszystkimi

Olimpia Elbląg wygrała eliminacyjny turniej Naki Cup dla rocznika 2003 i wywalczyła awans do turnieju finałowego już w krajowej i międzynarodowej obsadzie. W turnieju kwalifikacyjnym NAKI CUP 2014 rocznik 2003 wzięło udział 12 zespołów, głównie z naszego województwa. Emocji nie zabrakło, a wiele spotkań stało na wysokim poziomie. To dobra prognoza przed turniejem głównym

WYNIKI:

GRUPA A:

Naki I Olsztyn  - Naki III Olsztyn   3:0

Don Bosco Ostróda - Gol Brodnica 1:1

Naki III Olsztyn - Legia Bart Bartoszyce 2:1

Naki I Olsztyn - Sokół Działdowo 3:0

Legia Bart Bartoszyce - Gol Brodnica 0:3

Sokół Działdowo - Don Bosco Ostróda 0:3

Naki III Olsztyn - Gol Brodnica 0:4

Naki I Olsztyn - Don Bosco Ostróda 1:0

Gol Brodnica - Sokół Działdowo 2:1

Legia Bart Bartoszyce - Don Bosco Ostróda 0:2

Naki III Olsztyn - Sokół Działdowo 1:1

Naki I Olsztyn - Gol Brodnica 0:1

Sokół Działdowo - Legia Bart Bartoszyce 0:2

Don Bosco Ostróda - Naki III Olsztyn 3:1

Naki I Olsztyn  - Legia Bart Bartoszyce 2:0

GRUPA B:

Naki II Olsztyn - Orzeł Sypniewo 0:2

DKS Dobre Miasto - Stomil Olsztyn 2:0

Orzeł Sypniewo - Huragan Morąg 2:0

Naki II Olsztyn - Olimpia Elbląg 1:1

Huragan Morąg - Stomil Olsztyn 0:1

Olimpia Elbląg - DKS Dobre Miasto 3:0

Orzeł Sypniewo - Stomil Olsztyn 1:1

Naki II Olsztyn - DKS Dobre Miasto1:1

Stomil Olsztyn - Olimpia Elbląg 1:4

Huragan Morąg - DKS Dobre Miasto  0:2

Orzeł Sypniewo - Olimpia Elbląg 0:3

Naki II Olsztyn - Stomil Olsztyn 0:0

Olimpia Elbląg - Huragan Morąg 0:0

DKS Dobre Miasto - Orzeł Sypniewo 2:3

Naki II Olsztyn - Huragan Morąg 1:0

FINAŁ A :

Zaliczone wyniki grupowe

Don Bosco - DKS 3:1

Gol - Olimpia 1:2

Naki I - DKS 2:1

Don Bosco - Olimpia 2:0

Gol – Orzeł 4:0

Olimpia - Naki I 4:0

Orzeł - Don Bosco 2:0

Gol - DKS 3:1

Naki I - Orzeł 2:1

FINAŁ B

Zaliczone wyniki grupowe

Sokół - Huragan 0:4

Naki III - Naki II 1:4

Legia Bart - Huragan 1:2

Sokół - Naki II 1:1

Naki III - Stomil 0:3

Naki II - Legia Bart 2:1

Stomil - Sokół 1:1

Naki III - Huragan 0:2

Legia Bart - Stomil 2:0

Tabela końcowa

1. Olimpia Elbląg

2. Gol Brodnica

3. Naki I Olsztyn

4.Don Bosco Ostróda

5. Orzeł Sypniewo

6. DKS Dobre Miasto

7. Naki II Olsztyn

8. Huragan Morąg

9. OKS Stomil Olsztyn

10. Legia Bart Bartoszyce

11. Naki III Olsztyn

12. Sokół Działdowo

{AdmirorGallery}jagiell28{/AdmirorGallery}

Skład zwycięskiego zespołu

1-APANOWICZ JAKUB 2-BRANECKI JAKUB 3-CZERNIS MARCIN 4-KLEMENS DAWID 5-ŁABECKI KONRAD 6-ŁĘCKI ALEKS 7-PROKOP WOJCIECH8-PRZEKAZA SZYMON  9-SARNOWSKI ŁUKASZ 10-SIEDLECKI JAKUB 11-SZTAJNERT MICHAŁ 12-SZPAKOWSKI JAKUB 13-SYREWICZ MICHAŁ 14-WENCKI MICHAŁ

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn