1/32 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski – Czarna środa Concordii Elbląg

W rozegranych w środę (17 września) meczach 1/32 finału Pucharu Polski nie zanotowano supersensacji. Za niespodziankę można uznać odpadnięcie już na początku turnieju dwóch zespołów Concordii Elbląg. Wprawdzie rezerwy przegrały z lokalnym rywalem Olimpią, natomiast pierwszy team dał się wyeliminować Kormoranowi Zwierzewo. Rekordowe zwycięstwo (14:1) odniosła Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

Wyniki

Olimpia II Elbląg - Warmiak Łukta 23 września, 16:00

Kormoran Zwierzewo - Concordia Elbląg 3:2

Unia Susz - Huragan Morąg 2:3 po dogrywce

Tęcza Miłomłyn - Ewingi Zalewo 1:4

Piast Wilczęta - Zatoka Braniewo 1:4

Syrena Młynary - Polonia Pasłęk 2:4

Zalew Frombork - Błękitni Orneta 2:4

Olimpia Elbląg - Concordia II Elbląg 2:1

Wel Lidzbark - Motor Lubawa 4:5 po dogrywce

Avista Łążyn - GKS Wikielec 0:3

Grunwald Gierzwałd - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:14

Radomniak Radomno - Zamek Kurzętnik 5:5 karne 5:3

GKS Stawiguda - Omulew Wielbark 1:1 karne 4:2

SKF Kunki - Start Działdowo 1:3

Orzeł Janowiec Kościelny - Sokół Ostróda 0:9

Start Nidzica - Polonia Iłowo 1:0

Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo 2:1

Błękitni Pasym - Olimpia Olsztynek 1:4

Korona Klewki - Stomil II Olsztyn 0:6

Jonkovia Jonkowo - Warmia Olsztyn 3:5

Tempo Wipsowo - MKS Korsze 1:5

Granica Bezledy - DKS Dobre Miasto 1:2

LZS Knopin - Victoria Bartoszyce 2:3

Reduta Bisztynek - Łyna Sępopol 2:1

Śniardwy Orzysz - Start Kozłowo 2:4

Pojezierze Prostki - Płomień Ełk 1:3

Mazur Ełk - Znicz Biała Piska 1:7

Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz 2:1

Fala Warpuny - Rominta Gołdap 0:9

Vęgoria Węgorzewo - Mrągowia Mrągowo 5:1

Start Kruklanki - Mamry Giżycko 0:1

Wilczek Wilkowo - Granica Kętrzyn 1:7

Pary 1/16 finału

Olimpia II Elbląg lub Warmiak Łukta - Kormoran Zwierzewo 1 października, 15:00

Ewingi Zalewo - Huragan Morąg 1 października, 15:00

Zatoka Braniewo - Polonia Pasłęk 1 października, 15:00

Błękitni Orneta - Olimpia Elbląg 1 października, 15:00

Motor Lubawa - GKS Wikielec 1 października, 15:00

Radomniak Radomno - Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1 października, 15:00

GKS Stawiguda - Start Działdowo 1 października, 15:00

Start Nidzica - Sokół Ostróda 1 października, 15:00

Tęcza Biskupiec - Olimpia Olsztynek 1 października, 15:00

Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn 1 października, 15:00)

DKS Dobre Miasto - MKS Korsze 1 października, 15:00

Reduta Bisztynek - Victoria Bartoszyce 1 października, 15:00

Start Kozłowo - Płomień Ełk 1 października, 15:00

Kłobuk Mikołajki - Znicz Biała Piska 1 października, 15:00

Vęgoria Węgorzewo - Rominta Gołdap 1 października, 15:00

Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn 1 października, 15:00

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn