W rozgrywkach OSiR-u Olsztyn siatkarze i piłkarze już w blokach (małe zmiany)– Czas na ostatni szlif

Fot. OSiR Olsztyn

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie informuje, że już w przyszłym tygodniu startują rozgrywki amatorskich lig piłki nożnej i siatkówki, edycji 2018/2019. Najszybciej rywalizację wznawiają piłkarze – Olsztyńska Liga Futbolu Amatorskiego (OLFA) rusza 8 października, a mecze będą się odbywać w Hali Widowiskowo- Sportowej Urania.

Inauguracja Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Amatorów (OLSA) odbędzie się w dniu 10 października. Jako pierwsi do rozgrywek przystąpią siatkarze Ekstraklasy i I ligi, dwa tygodnie później (23.10) wystartują rozgrywki II ligi. Ekstraklasa swoje mecze będzie rozgrywać tradycyjnie w hali ZKOS I przy ulicy Głowackiego, I liga w hali przy ulicy Mariańskiej, a II liga w HWS Urania.

OLFA I LIGA – EDYCJA 2018/2019

1. FALCO

2. LUK-CAR

3. FORTUNA

4. MILWAUKEE TEAM

5. STRAŻ POŻARNA

6. ALCAR RENAULT

7. MIAZGA GUTKOWO

Poniedziałek, 8.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Milwaukee Team – Straż Pożarna

20:00 Fortuna – Alcar Renault

20:40 LUK-CAR – Miazga Gutkowo

Poniedziałek, 15.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Milwaukee Team – Alcar Renault

20:00 Miazga Gutkowo – Fortuna

20:40 Falco – LUK-CAR

Poniedziałek, 22.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Milwaukee Team – Miazga Gutkowo

20:00 Fortuna – Falco

20:40 Straż Pożarna – Alcar Renault

OLFA II LIGA – EDYCJA 2018/2019

1. OIRP

2. MPEC

3. ZGODA F.C.

4. ORLIK KIEŹLINY

5. FS GROUP

6. SPRINT

7. PIRAMIDA KEBAB PIZZA

Czwartek, 11.10.2018 r., HWS Urania:

20:10 Zgoda F.C. – Sprint

20:50 Orlik Kieźliny – FS Group

21:30 MPEC – Piramida Kebab Pizza

Czwartek, 18.10.2018 r., HWS Urania:

20:10 Orlik Kieźliny – Sprint

20:50 Piramida Kebab Pizza – Zgoda F.C.

21:30 OIRP – MPEC

Poniedziałek, 29.10.2018 r., HWS Urania:

19:20 Orlik Kieźliny – Piramida Kebab Pizza

20:00 Zgoda F.C. – OIRP

20:40 FS Group – Sprint

z44696015

OLSA Ekstraklasa – edycja 2018/19

1. INTER PARTS OSW OLSZTYN

2. NOCOŻERCY

3. MŁODE WILKI

4. RUPI

5. AKS KORMORAN

6. GEOEXPERT SUNBROKER TEAM

7. MICHELIN

8. GEPI TEAM

9. CHEMIK AZS OLSZTYN

Terminarz na październik:

Środa 10.10.2018 r.

18.00 Nocożercy – Chemik AZS Olsztyn

19.00 Rupi – Michelin

20.00 AKS Kormoran – Geoexpert Sunbroker

21.00 Młode Wilki – Gepi Team

Środa 17.10.2018 r.

18.00 Chemik AZS Olsztyn – Młode Wilki

19.00 Inter Parts OSW Olsztyn – Nocożercy

20.00 Gepi Team - Rupi

21.00 Michelin – AKS Kormoran

Środa 24.10.2018 r.

18.00 Rupi – Chemik AZS Olsztyn

19.00 Geoexpert Sunbroker – Michelin

20.00 Młode Wilki – Inter Parts OSW Olsztyn

21.00 AKS Kormoran – Gepi Team

OLSA I LIGA – EDYCJA 2018/2019

1. INTELLY

2. BANACH AUTO SERWIS

3. INDYKPOL

4. SSPS AZS OLSZTYN

5. TEMIDA

6. NETLAND

7. SAJTMAK

8. SŁAWA KIEŹLINY

Środa, 10.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:

18:00 Intelly – Sława Kieźliny

19:00 Banach Auto Serwis – Sajtmak

20:00 Indykpol – Netland

21:00 SSPS AZS Olsztyn – Temida

Środa, 17.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:

18:00 Netland – SSPS AZS Olsztyn

19:00 Sajtmak - Indykpol

20:00 Sława Kieźliny - Temida

21:00 Intelly – Banach Auto Serwis

Środa, 24.10.2018 r., hala przy ul. Mariańskiej:

18:00 SSPS AZS Olsztyn – Sajtmak

19:00 Indykpol – Intelly

20:00 Banach Auto Serwis – Sława Kieźliny

21:00 Temida – Netland

OLSA II Liga – edycja 2018/19

1. ADRENALINE.PL TEAM

2. NEOTHERM

3. JANUSZE SIATKÓWKI

4. DAP

5. POGOTOWIE NOWAK 24H

6. HARDCORE PL

7. TEMPO-25

Wtorek 23.10.2018 r.:

Boisko nr. 1

20.15 Neotherm – Tempo-25

21.15 DAP – Pogotowie Nowak 24h

Boisko nr. 2

20.15 Janusze Siatkówki – Hardcore pl

Wtorek 30.10.2018 r.:

Boisko nr. 1

20.15 Tempo-25 – Janusze Siatkówki

21.15 Hardcore pl – DAP

Boisko nr. 2

20.15 Adrenaline.pl TEAM – Neotherm

Komunikaty i zdjęcia po każdej kolejce są umieszczane na stronach:

www.osir.olsztyn.pl

www.wama-sport.pl

www.sport.wm.pl

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn