Constract Lubawa nadal na fali – Polot i wyrafinowanie

Fot.ks constract lubawa facebook

Zespół Constractu kontynuuje doskonałą passę. W niedzielę (4 listopada) lubawianie odnieżli bardzo cenne zwycięstwo w wyjazdowym spotkaniu z LSSS/wybierz Lębork.pl 3:1. Szczegóły później. Najważniejszy jest sukces nad rywalem, który do tej pory imponował skutecznością . Constract tez potrafi atakować (ostatnio zanotował dwucyfrówkę), gdy jednak trzeba skupia się na obronie z wyrafinowaniem wykorzystuje błędy rywala.

LSSS/wybierzLębork.pl Lębork - Constract Lubawa 1:3

Bramki: Sass; Kaniewski; Budzyn

Mecz rozpoczął się od dosyć zachowawczej gry po obu stronach. Z akcji na akcje zarysowywała się jednak przewaga przyjezdnych. Constract miał do zaoferowania więcej propozycji ofensywnych. Efektem była bramka, którą zdobył Daniela Sass. To dodało animuszu zespołowi z Lubawy, który mimo kilku kolejnych szans nie zdołał podwyższyć prowadzenia. W końcówce oddaliśmy pole gry rywalom, Ci stworzyli kilka groźnych sytuacji. Na posterunku był jednak Kacper Zelma, który ze spokojem odbijał kolejne strzały, pomagało mu również szczęście kiedy dwukrotnie ratował go słupek i poprzeczka.

W drugiej połowie zagraliśmy przede wszystkim mądrze w obronie, rywale nie potrafili zrobić nam krzywdy swoimi atakami.. W ofensywie byliśmy cierpliwi i uważni stawiając sobie za główny cel - grę bezpieczną. Po kilku podaniach po obwodzie Paweł Kaniewski przyjął piłkę na 2 metrze poza światłem bramki i z ostrego konta zdjął pajęczynę na dłuższym słupku bramki Dominika Czekirdy. 2:0 było bezpiecznym wynikiem, do czasu kiedy gospodarze po jednej z kontr zdobyli kontaktową bramkę. Zapowiadała się futsalowa wojna do samego końca. W tym momencie jednak wykorzystaliśmy błąd rywali. Na skrzydle piłkę wyłuskał Sylwester Kieper, podał ją przed bramkę do Arkadiusza Budzyna, a ten jak wytrawny snajper podwyższył prowadzenie. Po wyjściu na 3:1 konsekwentnie broniliśmy wyniku szukając szans w kontrach. Rywale w końcówce wyszli w przewadze jednak, nie byli w stanie zrobić nam krzywdy i to Constarct był bliżej zdobycia bramki w ostatnich sekundach.

Wyniki

LSSS/wybierzLębork.pl Lębork - Constract Lubawa 1:3

Malwee Łódź - Futsal Leszno 1:6

Auto Wicherek Oborniki - Helios Białystok 4:2

Mieszko Gniezno - AZS UW Warszawa 4:3

FC Kartuzy - Vamos Gdańsk 0:0

LZS Bojano - UMKS Zgierz 8:6

Tabela

1. Constract Lubawa 6 16 31-11

2. Auto Wicherek Oborniki 7 16 26-20

3. FC Kartuzy 7 13 19-17

4. LSSS/wybierzLębork.pl Lębork 6 10 25-20

5. LZS Bojano 7 10 38-43

6. Futsal Leszno 4 10 23-5

7. AZS UW Warszawa 5 9 21-12

8. Mieszko Gniezno 7 7 19-24

9. UMKS Zgierz 5 6 19-22

10. Malwee Łódź 6 6 14-27

11. Helios Białystok 7 3 17-25

12. Vamos Gdańsk 7 1 7-33

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn