Puchar Prezesa WMZPN Orlików przed decydującą batalią – Arenami: Lubawa i Węgorzewo

Fot. ilustracja

W trzech turniejach półfinałowych wyłoniono uczestników decydujących rozgrywek o Puchar Prezesa Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w kategoriach: orlików starszych (2008) i orlików młodszych (2009). Finały odbędą się odpowiednio: w Lubawie i Węgorzewie w najbliższa sobotę (5 stycznia). Podwójnymi finalistami zostali: UKS Rona 03 Ełk, Constract Lubawa i AS Stomil Olsztyn.

Wyniki półfinałów

E1 (orlik starszy) rocznik 2008

Grupa 1

SMP Żuri Olsztyn ) - MKS Kaczkan Huragan Morąg 0:0

OKS Sokół Ostróda - MMKS Concordia Elbląg 4:1

ZKS Olimpia Elbląg - SMP Żuri Olsztyn 1:2

MKS Kaczkan Huragan Morąg - OKS Sokół Ostróda 0:2

OKS Sokół Ostróda - ZKS Olimpia Elbląg 4:0

MMKS Concordia Elbląg - MKS Kaczkan Huragan Morąg 0:1

SMP Żuri Olsztyn - OKS Sokół Ostróda 3:1

ZKS Olimpia Elbląg - MMKS Concordia Elbląg 1:3

MMKS Concordia Elbląg - SMP Żuri Olsztyn 0:0

MKS Kaczkan Huragan Morąg - ZKS Olimpia Elbląg 2:0

Tabela

1 OKS Sokół Ostróda 4 9 11:4

2 SMP Żuri Olsztyn 4 8 5:2

3 MKS Kaczkan Huragan Morąg 4 7 3:2

4 MMKS Concordia Elbląg 4 4 4:6

5 ZKS Olimpia Elbląg 4 0 2:11

Grupa 2

MLKS Motor Lubawa - AP Ostróda 1:5

KS Constract Lubawa - AS Stomil Olsztyn 0:3

UKS Naki Olsztyn - MLKS Motor Lubawa 8:0

AP Ostróda - KS Constract Lubawa 2:4

KS Constract Lubawa - UKS Naki Olsztyn 1:0

AS Stomil Olsztyn - AP Ostróda 4:0

MLKS Motor Lubawa - KS Constract Lubawa 0:5

UKS Naki Olsztyn - AS Stomil Olsztyn 0:2

AS Stomil Olsztyn - MLKS Motor Lubawa 4:0

AP Ostróda - UKS Naki Olsztyn 0:2

Tabela

1 AS Stomil Olsztyn 4 12 13:0

2 KS Constract Lubawa 4 9 10:5

3 UKS Naki Olsztyn 4 6 10:3

4 AP Ostróda 4 3 7:11

5 MLKS Motor Lubawa 4 0 1:22

Grupa 3

UKS Rona 03 III Ełk - KKS Granica Kętrzyn 1:0

UKS Rona 03 Ełk - MKS Korsze 2:1

KKS Granica Kętrzyn - MKS Korsze 0:5

UKS Rona 03 III Ełk - UKS Rona 03 Ełk 2:5

UKS Rona 03 Ełk - KKS Granica Kętrzyn 2:1

MKS Korsze - UKS Rona 03 III Ełk 3:1

Tabela

1 UKS Rona 03 Ełk (Hala) 3 9 9:4

2 MKS Korsze (Hala) 3 6 9:3

3 UKS Rona 03 III Ełk (Hala) 3 3 4:8

4 KKS Granica Kętrzyn (Hala) 3 0 1:8

E1 orlik starszy (2008 i młodsi) Lubawa, 5 stycznia, godz. 10:00 – 14:00 (gospodarz Constract)

Grają: OKS Sokół Ostróda, SMP Żuri Olsztyn, AS Stomil Olsztyn, KS Constract Lubawa, UKS Rona 03 Ełk, MKS Korsze

E2 (orlik młodszy) rocznik 2009

Grupa 1

UKS Frendo Dywity - GKS Cresovia Górowo Iławeckie 1:1

MMKS Concordia Elbląg - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:1

ZKS Olimpia Elbląg - UKS Frendo Dywity 2:0

GKS Cresovia Górowo - ZKS Olimpia Elbląg 0:2

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Cresovia Górowo Iławeckie 0:0

UKS Frendo Dywity - MMKS Concordia Elbląg 0:3

ZKS Olimpia Elbląg - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 0:1

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - UKS Frendo Dywity 1:0

GKS Cresovia Górowo Iławeckie - ZKS Olimpia Elbląg 1:2

Tabela

1 ZKS Olimpia Elbląg (Hala) 4 9 6:2

2 MKS Polonia Lidzbark Warmiński (Hala) 4 8 3:1

3 GKS Cresovia Górowo Iławeckie (Hala) 4 5 6:5

4 MMKS Concordia Elbląg (Hala) 4 4 6:7

5 UKS Frendo Dywity (Hala) 4 1 1:7

Grupa 2

UKS Mini Soccer Academy Mrągowo - CWKS Vęgoria Węgorzewo 1:2

SMP Żuri Olsztyn - MAS Mazuria Giżycko 0:3

UKS Rona 03 Ełk - UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 1:1

CWKS Vęgoria Węgorzewo - SMP Żuri Olsztyn 2:0

SMP Żuri Olsztyn - UKS Rona 03 Ełk 2:4

MAS Mazuria Giżycko - CWKS Vęgoria Węgorzewo 1:1

UKS Mini Soccer Academy Mrągowo - SMP Żuri Olsztyn 4:2

UKS Rona 03 Ełk - MAS Mazuria Giżycko 1:0

MAS Mazuria Giżycko - UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 2:0

CWKS Vęgoria Węgorzewo - UKS Rona 03 Ełk 2:0

Tabela

1 CWKS Vęgoria Węgorzewo 4 10 7:2

2 UKS Rona 03 Ełk 4 7 6:5

3 MAS Mazuria Giżycko 4 7 6:2

4 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 4 4 6:7

5 SMP Żuri Olsztyn 4 0 4:13

Grupa 3

KS Constract Lubawa - AS Stomil Olsztyn 1:1

GKS Pisa Barczewo - DKS Wkra Działdowo 1:1

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - KS Constract Lubawa 3:2

AS Stomil Olsztyn - GKS Pisa Barczewo 2:2

GKS Pisa Barczewo - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:0

DKS Wkra Działdowo - AS Stomil Olsztyn 1:3

KS Constract Lubawa - GKS Pisa Barczewo 4:1

KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - DKS Wkra Działdowo 1:1

DKS Wkra Działdowo - KS Constract Lubawa 1:3

AS Stomil Olsztyn - KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 1:1

Tabela

1 KS Constract 4 7 10:6

2 AS Stomil Olsztyn 4 6 7:5

3 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4 6 5:4

4 GKS Pisa Barczewo 4 3 4:7

5 DKS Wkra Działdowo 4 2 4:8

Finał E2 orlik młodszy (2009 i młodsi) 5 stycznia, godz. 10:00 – 14:00 (gospodarz Vęgoria)

Grają: ZKS Olimpia Elbląg, MKS Polonia Lidzbark Warmiński, CWKS Vęgoria Węgorzewo, UKS Rona 03 Ełk, KS Constract Lubawa, AS Stomil Olsztyn

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn