Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa (8) Złotowo 2019 - Avista Łążyn trzyma formę

Fot. ilustracja

W niedzielę (6 stycznia) w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano VIII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Lider rozgrywek AVISTA Łążyn I, pokonał LZS Sampława 5:2. Na drugiej pozycji jest LIDER Złotowo, a na trzecim AROnet Kazanice.

W klasyfikacji najlepszego strzelca rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica I) z 27 trafieniami na koncie.

Wyniki VIII kolejki

AVISTA Łążyn I - LZS Sampława 5:2 (3:1)

Bramki: Jakub Baczewski (1', 3', 24'), Patryk Kempkowski (7', 22') - Krzysztof Kozłowski (10'), Patryk Zdrojewski (15')

AVISTA Łążyn II - AROnet Kazanice 4:3 (0:1)

Bramki: Szymon Zelmański (14', 24'), Kacper Pomoryn (20'), Kacper Rykaczewski (21') - Dawid Gajewski (7'), Filip Owczarek (15'), Przemysław Gerka (16')

ZUH Andrzej Zadroga - DRWĘCA Zielkowo 3:4 (1:4)

Bramki: Marcin Januszewski (3'), Robert Marciniak (14'), Rafał Borkowski (22') - Rafał Pietrzak (1'), Błażej Pietrzak (2'), Przemysław Brzozowski (5'), Wojciech Wyżlic (7')

MAKRODACH Rumienica I - LIDER Wigwałd 8:1 (3:0)

Bramki: Paweł Senkowski (2', 17'), Cezary Chorzelewski (9'), Paweł Kryżba (10'), Szymon Wroński (15', 20', 20', 22') - Marcin Suszyński (19')

MAKRODACH Rumienica II - OKS Omule 2:9 (0:4)

Bramki: Adam Dybich (16'), Szymon Wielgosiński (16') - Sylwester Dzik (1', 14'), Adrian Linkner (3'), Kamil Kamiński (5', 21', 22'), Adrian Jabłoński (6', 15'), Mateusz Zelmański (17')

LIDER Złotowo - HURAGAN Byszwałd II 7:3 (2:0)

Bramki: Cezary Sadowski (1', 9', 14', 18'), Łukasz Licznerski (16', 20'), Dawid Dąbrowski (23') - Damian Goliszewski (13'), Dawid Maciołek (15', 19')

Fijewo I - WIKTORIA Dylewo 2:1 (1:0)

Bramki: Daniel Osmański (20'), Radosław Gajewski (24') - Krystian Kołakowski (19')

Fijewo II - HURAGAN Byszwałd I 1:6 (1:2)

Bramki: Martyn Michalak (12') - Damian Wyżlic (2', 21'), Damian Jarzyna (4'), Grzegorz Okuniewski (13'), Jakub Sadowski (18'), Karol Dmochewicz (22')

Tabela rozgrywek

1 AVISTA Łążyn I 22 pkt. bramki 48:19

2 LIDER Złotowo 19 pkt. bramki 76:24

3 AROnet Kazanice 18 pkt. bramki 58:27

4 Fijewo I 17 pkt. bramki 41:25

5 AVISTA Łążyn II 16 pkt. bramki 51:32

6 WIKTORIA Dylewo 14 pkt. bramki 50:22

7 MAKRODACH Rumienica I 14 pkt. bramki 52:29

8 OKS Omule 14 pkt. bramki 39:31

9 HURAGAN Byszwałd I 11 pkt. bramki 46:35

10 DRWĘCA Zielkowo 9 pkt. bramki 31:47

11 LZS Sampława 8 pkt. bramki 22:40

12 Fijewo II 7 pkt. bramki 29:43

13 ZUH ANDRZEJ Zadroga 6 pkt. bramki 34:53

14 HURAGAN Byszwałd II 6 pkt. bramki 23:48

15 MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 28:63

16 LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 16:106

Klasyfikacja najlepszego strzelca

1 Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 27 bramki

2 Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 20 bramek

3 Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 20 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn