Życzenia Wielkanocne 2016

Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa (12) Złotowo 2018/19 – Avista I Łążyn utrzymuje dystans

Fot. ilustracja

W niedzielę (3 lutego) w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano XII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Na czele tabeli AVISTA Łążyn I, która pewnie pokonała HURAGAN Byszwałd II. Za jej plecami obrońca tytułu LIDER Złotowo. Stawkę medalistów na ten moment uzupełnia AROnet Kazanice.

Wyniki XII kolejki

AVISTA Łążyn I - HURAGAN Byszwałd II 6:1 (4:1)

Bramki: Patryk Kempkowski (1'), Jakub Baczewski (8', 9'), Łukasz Junkier (10'), Mateusz Golder (16'), bramka samobójcza (21') - Damian Goliszewski (2')

LIDER Złotowo - AVISTA Łążyn II 7:4 (4:1)

Bramki: Łukasz Licznerski (2', 22'), Cezary Sadowski (3', 4'), Artur Zelma (7', 19'), Łukasz Mróz (16') - Szymon Zelmański (8', 15'), Kacper Pomoryn (13'), Karol Kuczyński (17')

HURAGAN Byszwałd I - LZS Sampława 6:5 (3:2)

Bramki: Damian Wyżlic (5'), Jakub Sadowski (10'), Grzegorz Okuniewski (11'), Janusz Okuniewski (16'), Szymon Bogdański (17'), Damian Jarzyna (21') - Szymon Lasikowski (3'), Marek Nastachowski (12'), Wojciech Jurkiewicz (14', 15'), Krzysztof Kozłowski (20')

MAKRODACH Rumienica I - OKS Omule 6:4 (2:1)

Bramki: Szymon Wroński (2', 10', 17', 23'), Paweł Senkowski (14', 19') - Sylwester Dzik (1'), Przemysław Ewertowski (13', 15'), Mateusz Zelmański (20')

Fijewo I - MAKRODACH Rumienica II 14:3 (5:1)

Bramki: Karol Jakubowski (5', 15', 16', 17', 22', 23'), Paweł Gerka (6'), Daniel Karczewski (6', 17'), Paweł Jakubowski (8'), Tymoteusz Rudszewski (9'), Daniel Osmański (13', 20'), Radosław Gajewski (21') - Sylwester Kasprowicz (11', 16', 24')

Fijewo II - WIKTORIA Dylewo 3:8 (0:3)

Bramki: Dawid Jańczyk (14'), Martyn Michalak (18'), Mariusz Szczepański (23') - Marcin Ławnicki (2', 6', 15', 15'), Zbigniew Kosek (4', 22'), Adam Sieński (13'), Sebastian Skolimowski (17')

LIDER Wigwałd - ZUH ANDRZEJ Zadroga 2:14 (2:4)

Bramki: Marcin Suszyński (1'), Tomasz Obremski (8') - Marcin Januszewski (2', 6', 18', 20', 21', 23', 23', 24'), Rafał Borkowski (5', 13', 22', 24'), Jakub Borkowski (9', 14')

AROnet Kazanice - DRWĘCA Zielkowo 5:4 (3:2)

Bramki: Dawid Goliszewski (5’), Krystian Opałka (6’), Przemysław Gerka (9’), Dawid Gajewski (16’), Piotr Rykaczewski (21’) – Adrian Dymkowski (7’, 7’), Błażej Pietrzak (13’), Marcin Szulc (19’)

Tabela rozgrywek

1 AVISTA Łążyn I 34 pkt. bramki 77:31

2 LIDER Złotowo 31 pkt. bramki 104:37

3 AROnet Kazanice 27 pkt. bramki 88:47

4 Fijewo I 26 pkt. bramki 74:41

5 MAKRODACH Rumienica I 23 pkt. bramki 84:48

6 WIKTORIA Dylewo 23 pkt. bramki 71:36

7 HURAGAN Byszwałd I 20 pkt. bramki 74:58

8 AVISTA Łążyn II 19 pkt. bramki 69:47

9 OKS Omule 18 pkt. bramki 60:54

10 LZS Sampława 14 pkt. bramki 42:60

11 DRWĘCA Zielkowo 13 pkt. bramki 50:67

12 ZUH ANDRZEJ Zadroga 9 pkt. bramki 59:80

13 Fijewo II 8 pkt. bramki 47:78

14 HURAGAN Byszwałd II 7 pkt. bramki 34:71

15 MAKRODACH Rumienica II 3 pkt. bramki 36:97

16 LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 30:147

Klasyfikacja najlepszego strzelca

1 Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 42 bramek

2 Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 26 bramek

3 Łukasz Licznerski – LIDER Złotowo – 23 bramki

3 Cezary Sadowski – LIDER Złotowo – 23 bramki

3 Marcin Januszewski – ZUH ANDRZEJ Zadroga – 23 bramki

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn