Życzenia Wielkanocne 2016

Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa (13) 2018/19 – Avista Łążyn I już bardzo blisko

Fot. ilustracja

W niedzielę (10 lutego) w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano XIII kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Na dwie kolejki przed końcem najbliżej tytułu AVISTA Łążyn I, która do pełni szczęścia potrzebuje 3 punktów (wygrany bezpośredni mecz z LIDEREM Złotowo).

W klasyfikacji najlepszego strzelca prowadzi w dalszym ciągu Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica I), za jego plecami Kacper Pomoryn (AVISTA Łążyn II), który w ostatnim meczu z Fijewem II 8-krotnie wpisał się na listę strzelców.

Wyniki

ZUH ANDRZEJ Zadroga - Fijewo I 4:7 (2:3)

Bramki: Marcin Januszewski (6', 15'), Wojciech Karczewski (8'), Miłosz Modrzewski (22') - Radosław Gajewski (1', 9', 11'), Karol Jakubowski (13', 19'), Tymoteusz Rudszewski (18', 23')

HURAGAN Byszwałd I - LIDER Wigwałd 8:2 (3:1)

Bramki: Jakub Sadowski (3', 15', 18'), Damian Jarzyna (7'), Szymon Bogdański (10', 16'), Damian Wyżlic (17', 20') - Marcin Suszyński (8', 23')

AVISTA Łążyn II - Fijewo II 9:3 (6:0)

Bramki: Kacper Pomoryn (4', 5', 6', 7', 8', 11', 20', 24'), Karol Kuczyński (17') - Martyn Michalak (16'), Karol Rudnicki (18'), Łukasz Zakrzewski (22')

HURAGAN Byszwałd II - LZS Sampława 4:3 (2:2)

Bramki: Damian Goliszewski (5', 17'), Mateusz Zalewski (8'), Maciej Borkowski (16') - bramka samobójcza (1'), Marek Nastachowski (2'), Wojciech Jurkiewicz (19')

OKS Omule - AVISTA Łążyn I 1:2 (1:1)

Bramki: Adrian Jabłoński (6') - Maksymilian Zakrzewski (9'), Damian Golder (18')

WIKTORIA Dylewo - DRWĘCA Zielkowo 6:6 (2:5)

Bramki: Eryk Kosek (10', 17', 20'), Szymon Longosz (12', 13', 21') - Błażej Pietrzak (1', 11', 12'), Maciej Pietrzak (7', 9'), Przemysław Brzozowski (19')

AROnet Kazanice - MAKRODACH Rumienica I 6:2 (2:2)

Bramki: Krystian Opałka (1'), Szymon Nojman (6'), Piotr Rykaczewski (15', 20', 21'), Dawid Gajewski (17') - Paweł Senkowski (2'), Paweł Kryżba (10')

MAKRODACH Rumienica II - LIDER Złotowo 0:5 (walkower)

Tabela

1 AVISTA Łążyn I 13 37 79:32

2 LIDER Złotowo 13 34 109:37

3 AROnet Kazanice 13 30 94:49

4 Fijewo I 13 29 81:45

5 WIKTORIA Dylewo 13 24 77:42

6 HURAGAN Byszwałd I 13 23 82:60

7 MAKRODACH Rumienica I 13 23 86:54

8 AVISTA Łążyn II 13 22 78:50

9 OKS Omule 13 18 61:56

10 LZS DRWĘCA Zielkowo 13 14 56:73

11 LZS Sampława 13 14 45:64

12 HURAGAN Byszwałd II 13 10 38:74

13 ZUH Andrzej Zadroga 13 9 63:87

14 Fijewo II 13 8 50:87

15 LIDER Wigwałd 13 0 32:155

16 MAKRODACH Rumienica II 13 -2 36:102

Klasyfikacja najlepszego strzelca

1 Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 42 bramki

2 Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 34 bramki

3 Marcin Januszewski – ZUH ANDRZEJ Zadroga – 25 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn