Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa (14) – Ostatnia kolejka zadecyduje

Fot. ilustracja

W niedzielę (17 lutego) w Hali Sportowej w Złotowie rozegrano przedostatnią XIV kolejkę XV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W meczach na szczycie tabeli AVISTA Łążyn I zremisowała 5:5 z AROnet Kazanice, z kolei LIDER Złotowo pokonał Fijewo I 4:3. Niespodziankę sprawili gracze DRWĘCY Zielkowo, którzy pokonali AVISTĘ Łążyn II aż 10:1.

Wyniki 14 kolejki

MAKRODACH Rumienica I - WIKTORIA Dylewo 11:5

Bramki: Szymon Wroński (1', 5', 15', 16', 16', 21', 22', 24'), Mateusz Senkowski (2', 19'), Paweł Bieniaszewski (23') - Szymon Longosz (3', 24'), Andrzej Kosek (7'), Krzysztof Kosek (8'), Sebastian Skolimowski (20')

Fijewo II - MAKRODACH Rumienica II 7:5

Bramki: Łukasz Zakrzewski (1', 12', 18'), Karol Rudnicki (2'), Dawid Jańczyk (10', 24'), Mariusz Szczepański (22') - Jakub Chyrzyński (3'), Adam Dybich (6', 11', 15'), Szymon Wielgosiński (17')

Fijewo I - LIDER Złotowo 3:4

Bramki: Daniel Osmański (6'), Radosław Gajewski (16', 20') - Łukasz Licznerski (7'), Dominik Kempkowski (13'), Cezary Sadowski (15'), Artur Zelma (15')

AVISTA Łążyn I - AROnet Kazanice 5:5

Bramki: Patryk Kempkowski (1', 19', 20'), Damian Golder (6'), Daniel Kamiński (10') - Piotr Rykaczewski (2', 8', 10', 19'), Kamil Okoniewicz (9')

AVISTA Łążyn II - DRWĘCA Zielkowo 1:10

Bramki: Paweł Jagielski (16') - Rafał Pietrzak (1', 8'), Wojciech Wyżlic (1', 13', 21'), Przemysław Brzozowski (12', 20'), Błażej Pietrzak (15'), Adrian Dymkowski (22', 24')

LIDER Wigwałd - HURAGAN Byszwałd II 2:7

Bramki: Marcin Suszyński (9', 19') - Mariusz Liszewski (7'), Dawid Maciołek (8', 23'), Damian Goliszewski (15', 16'), Maciej Tarnowski (20'), Adam Węglewski (21')

ZUH ANDRZEJ Zadroga - HURAGAN Byszwałd I 2:8

Bramki: Marcin Januszewski (3', 19') - Jakub Sadowski (4', 7', 14', 15'), Janusz Okuniewski (5'), Szymon Bogdański (11', 13', 20')

LZS Sampława - OKS Omule 5:6

Bramki: Wojciech Banacki (3', 22'), Wojciech Jurkiewicz (6', 23'), Marek Nastachowski (12') - Adrian Jabłoński (1', 5', 19', 20'), Przemysław Ewertowski (16', 23')

Tabela rozgrywek

1 AVISTA Łążyn I 38 pkt. bramki 84:37

2 LIDER Złotowo 37 pkt. bramki 113:40

3 AROnet Kazanice 31 pkt. bramki 99:54

4 Fijewo I 29 pkt. bramki 84:49

5 HURAGAN Byszwałd I 26 pkt. bramki 90:62

6 MAKRODACH Rumienica I 26 pkt. bramki 97:59

7 WIKTORIA Dylewo 24 pkt. bramki 82:53

8 AVISTA Łążyn II 22 pkt. bramki 79:60

9 OKS Omule 21 pkt. bramki 67:61

10 DRWĘCA Zielkowo 17 pkt. bramki 66:74

11 LZS Sampława 14 pkt. bramki 50:70

12 HURAGAN Byszwałd II 13 pkt. bramki 45:76

13 Fijewo II 11 pkt. bramki 57:92

14 ZUH ANDRZEJ Zadroga 9 pkt. bramki 65:95

15 LIDER Wigwałd 0 pkt. bramki 34:162

16 MAKRODACH Rumienica II -2 pkt. bramki 41:109

*** zespół MAKRODACH Rumienica II ukarany odjęciem 5 pkt. za grę nieuprawnionego zawodnika

Klasyfikacja najlepszego strzelca

1 Szymon Wroński – MAKRODACH Rumienica I – 50 bramek

2 Kacper Pomoryn – AVISTA Łążyn II – 34 bramki

3 Marcin Januszewski – ZUH ANDRZEJ Zadroga – 27 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn