Finały Mistrzostw Województwa Żaków (2010 i 2011) – Decydujące gry w Korszach i Morągu

Fot. huragan morąg facebook

W najbliższy weekend (23/24 lutego) odbędą się finałowe turnieje mistrzostw województwa: żaków (2010) i żaków młodszych (2001). Niedawno odbyły się po trzy imprezy półfinałowe, z których po dwie najlepsze drużyny awansowały do decydującej rozgrywki. W tej sytuacji do gry o medale w Korszach i Morągu przystąpi po sześć zespołów. Poniżej prezentujemy rezultaty półfinałów.

Żaki 1 (rocznik 2010)

Grupa A

Wyniki

UKS Frendo Dywity - KS Wałsza Pieniężno 1:2

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - MKS Jeziorany 2:1

ZKS Olimpia Elbląg - UKS Frendo Dywity 2:0

KS Wałsza Pieniężno - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:3

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - ZKS Olimpia Elbląg 5:1

MKS Jeziorany - KS Wałsza Pieniężno 0:3

UKS Frendo Dywity - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 1:1

ZKS Olimpia Elbląg - MKS Jeziorany 1:0

MKS Jeziorany - UKS Frendo Dywity 0:4

KS Wałsza Pieniężno - ZKS Olimpia Elbląg 0:4

Tabela

1 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 4 10 11:4

2 ZKS Olimpia Elbląg 4 9 8:5

3 KS Wałsza Pieniężno 4 6 6:8

4 UKS Frendo Dywity 4 4 6:5

5 MKS Jeziorany 4 0 1:10

Grupa B

Wyniki

UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo - KS Śniardwy Orzysz 4:1

MKS Korsze - MAS Mazuria Giżycko 4:2

UKS Sokół Biała Piska - UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo 2:1

KS Śniardwy Orzysz - MKS Korsze 0:1

MKS Korsze - UKS Sokół Biała Piska 2:0

MAS Mazuria Giżycko - KS Śniardwy Orzysz 3:0

UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo - MKS Korsze 1:1

UKS Sokół Biała Piska - MAS Mazuria Giżycko 5:2

MAS Mazuria Giżycko - UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo 0:2

KS Śniardwy Orzysz - UKS Sokół Biała Piska 0:2

Tabela

1 MKS Korsze 4 10 8:3

2 UKS Sokół Biała Piska 4 9 3 0 1 9:5

3 UKS Mini Soccer Academy II Mrągowo 4 7 1 8:4

4 MAS Mazuria Giżycko 4 3 7:11

5 KS Śniardwy Orzysz 4 0 1:10

Grupa C

Wyniki

UKS Mały Jeziorak Iława - GKS Stawiguda 9:0

UKS Mały Jeziorak II Iława - SMP Żuri Olsztyn 1:1

GKS Stawiguda - SMP Żuri Olsztyn 2:1

UKS Mały Jeziorak Iława -UKS Mały Jeziorak II Iława 10:0

UKS Mały Jeziorak II Iława - GKS Stawiguda 2:2

SMP Żuri Olsztyn - UKS Mały Jeziorak Iława 1:8

Tabela

1 UKS Mały Jeziorak Iława 3 9 27:1

2 GKS Stawiguda 3 4 4:12

3 UKS Mały Jeziorak II Iława 3 2 3:13

4 SMP Żuri Olsztyn 3 1 3:11

Finał: Korsze, 24 lutego (niedziela), godz. 10:00 – 14:00 (gospodarz MKS Korsze)

Uczestnicy: MKS Polonia Lidzbark Warmiński, ZKS Olimpia Elbląg, MKS Korsze, UKS Sokół Biała Piska, UKS Mały Jeziorak Iława, GKS Stawiguda

Żaki 2 (rocznik 2011)

Grupa A

Wyniki

ZKS Olimpia Elbląg - MKS Kaczkan Huragan Morąg 2:3

MMKS Concordia Elbląg - MKS Zatoka Braniewo 1:5

MKS Kaczkan Huragan Morąg - MKS Zatoka Braniewo 3:3

ZKS Olimpia Elbląg - MMKS Concordia Elbląg 2:3

MMKS Concordia Elbląg - MKS Kaczkan Huragan Morąg 2:3

MKS Zatoka Braniewo - ZKS Olimpia Elbląg 8:0

Tabela

1 MKS Zatoka Braniewo 3 7 16:4

2 MKS Kaczkan Huragan Morąg 3 7 9:7

3 MMKS Concordia Elbląg 3 3 6:10

4 ZKS Olimpia Elbląg 3 0 4:14

Grupa B

Wyniki

UKS Mini Soccer Academy Mrągowo - AP Kętrzyn 2:0

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - MAS Mazuria Giżycko 4:0

AP Kętrzyn - MAS Mazuria Giżycko 3:1

UKS Mini Soccer Academy Mrągowo - MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3:1

MKS Polonia Lidzbark Warmiński - AP Kętrzyn 8:0

MAS Mazuria Giżycko - UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 2:2

Tabela

1 UKS Mini Soccer Academy Mrągowo 3 7 7:3

2 MKS Polonia Lidzbark Warmiński 3 6 13:3

3 AP Kętrzyn 3 3 3:11

4 MAS Mazuria Giżycko 3 1 3:9

Grupa C

Wyniki

UKS Mały Jeziorak Iława - GKS Stawiguda 0:0

MKS Olimpia II Olsztynek - KS Constract Lubawa 0:2

GKS Stawiguda - KS Constract Lubawa 3:4

UKS Mały Jeziorak Iława - MKS Olimpia II Olsztynek 2:0

MKS Olimpia II Olsztynek - GKS Stawiguda 1:2

KS Constract Lubawa - UKS Mały Jeziorak Iława 3:0

Tabela

1 KS Constract Lubawa 3 9 9:3

2 GKS Stawiguda 3 4 5:5

3 UKS Mały Jeziorak Iława 3 4 2:3

4 MKS Olimpia II Olsztynek 3 0 1:6

Finał: Morąg, 23 lutego(sobota), godz. 13:00 – 17:00 (gospodarz Huragan Morąg)

Uczestnicy: MKS Zatoka Braniewo, MKS Kaczkan Huragan Morąg, UKS Mini Soccer Academy Mrągowo, MKS Polonia Lidzbark Warmiński, KS Constract Lubawa, GKS Stawiguda

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn