Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej 2019/20 – Trójka z kompletem

Fot.ilustracja

W niedzielę (1 grudnia)w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano III kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Zwycięstwa odnieśli Lubawa Squad, DRWĘCA Zielkowo, LZS Sampława, STNO MECHANIK Rakowice oraz KS CONSTRACT. Kolejne trzy oczka dopisali także gracze TORPEDY Rożental (zdecydowana wygrana z LZS Fijewo) oraz LIDER Złotowo (zespół z Grabowa nie stawił się na spotkanie).

W klasyfikacji najlepszego strzelca rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 8 trafieniami, przed Martynem Michalakiem (Lubawa Squad) – 7 bramek, oraz Wojciechem Wyżlic (DRWĘCA Zielkowo) i Szymonem Nojman (STNO MECHANIK Rakowice) – obaj po 5 bramek.

Wyniki III kolejki

Lubawa Squad - AVISTA Łążyn 7:6 (3:3)

Bramki: Karol Jakubowski (3', 8'), Radosław Gajewski (7', 11'), Daniel Osmański (15'), Martyn Michalak (16', 20') - Jakub Baczewski (2', 4'), Bartosz Kuczyński (6'), Łukasz Junkier (13'), Grzegorz Ewertowski (14', 17')

LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo - LIDER Złotowo 0:5 (w)

LZS Fijewo - TORPEDA Rożental 1:8 (1:2)

Bramki: Sylwester Rynkowski (4') - Tomasz Kopański (3'), Grzegorz Guzowski (6', 17'), Adam Januszewski (13', 17', 18'), Rafał Borkowski (16'), Patryk Grabowski (19')

HURAGAN Byszwałd - DRWĘCA Zielkowo 3:4 (1:4)

Bramki: Mariusz Liszewski (8'), Łukasz Kolwicz (14', 20') - Filip Owczarek (2'), Przemysław Gerka (5'), Wojciech Wyżlic (7'), Marcin Szulc (10')

FC Rezerwy - LZS Sampława 1:2 (0:1)

Bramki: Jakub Kamiński (16') - Marcin Frankiewicz (4'), Marcin Laskowski (14')

Druga zmiana - STNO MECHANIK Rakowice 1:2 (0:2)

Bramki: Kamil Okoniewicz (15') - Patryk Kempkowski (4'), Szymon Nojman (8')

KS CONSTRACT - MAKRODACH Rumienica 3:1 (0:0)

Bramki: Janusz Okuniewski (15'), Artur Modrzewski (16'), Szymon Bogdański (17') - Michał Dzwonkowski (11')

PAUZA - LZS OKS Omule

TABELA ROZGRYWEK

1 LZS LIDER Złotowo 9 pkt. bramki 21:5

2 KS CONSTRACT 9 pkt. bramki 16:4

3 LZS DRWĘCA Zielkowo 9 pkt. bramki 14:4

4 LZS TORPEDA Rożental 7 pkt. bramki 19:9

5 LZS MAKRODACH Rumienica 6 pkt. bramki 23:6

6 Lubawa Squad 6 pkt. bramki 19:15

7 STNO MECHANIK Rakowice 6 pkt. bramki 11:9

8 LZS OKS Omule* 3 pkt. bramki 6:12

9 LZS Sampława 3 pkt. bramki 6:12

10 LZS HURAGAN Byszwałd 3 pkt. bramki 8:18

11 Druga zmiana* 1 pkt. bramki 6:7

12 LZS Fijewo* 0 pkt. bramki 2:20

13 LZS AVISTA Łążyn 0 pkt. bramki 9:14

14 FC Rezerwy 0 pkt. bramki 3:15

15 LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 0 pkt. bramki 3:16

* mecz mniej

KLASYFIKACJA NAJLEPSZEGO STRZELCA ROZGRYWEK

1 Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 8 bramek

2 Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 7 bramek

3 Wojciech Wyżlic (DRWĘCA Zielkowo) – 5 bramek

3 Szymon Nojman (STNO MECHANIK Rakowice) – 5 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn