Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa (9) Rożental 2020 – Równy krok Lubawa Squad i KS Constract

Fot.ilustracja

W niedzielę (12 stycznia) w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano IX kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Na czele tabeli jest Lubawa Squad przed KS CONSTRACT oraz MAKRODACHEM Rumienica, który pokonał w najciekawszym spotkaniu kolejki STNO MECHANIK Rakowice.

W klasyfikacji najlepszego strzelca rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 20 trafieniami, przed Martynem Michalak (Lubawa Squad) – 15 bramek oraz Łukaszem Licznerskim (LIDER Złotowo) i Cezarym Sadowskim (LIDER Złotowo) – po 14 goli.

Wyniki IX kolejki

Druga zmiana - DRWĘCA Zielkowo 4:4 (3:1)

Bramki: Kamil Okoniewicz (3'), Dawid Gajewski (5'), Paweł Szymański (8'), Łukasz Lewalski (15') - Wojciech Wyżlic (1'), Marcin Szulc (12'), Przemysław Gerka (13'), Filip Owczarek (20')

LZS OKS Omule - Lubawa Squad 2:7 (0:5)

Bramki: Patryk Dzik (12'), Michał Mężydło (19') - Radosław Gajewski (2', 4'), Martyn Michalak (3', 16'), Paweł Jakubowski (8'), Tymoteusz Rudszewski (9'), Karol Jakubowski (11')

KS CONSTRACT - HURAGAN Byszwałd 7:5 (2:5)

Bramki: Szymon Bogdański (1', 12'), Janusz Okuniewski (6'), Grzegorz Okuniewski (11', 16'), Jakub Sadowski (13'), Damian Wyżlic (14') - Adam Węglewski (4', 9'), Damian Goliszewski (5'), Mariusz Liszewski (8'), Przemysław Mówiński (10')

LZS Sampława - LIDER Złotowo 2:3 (0:1)

Bramki: Wojciech Jurkiewicz (18', 19') - Dawid Dąbrowski (2', 17'), Cezary Sadowski (13')

MAKRODACH Rumienica - STNO MECHANIK Rakowice 3:2 (2:1)

Bramki: Bartosz Olszewski (4'), Szymon Zelmański (5'), Szymon Wroński (15') - Dominik Kempkowski (9'), Szymon Nojman (13')

FC Rezerwy - AVISTA Łążyn 2:9 (1:3)

Bramki: Błażej Pietrzak (5'), Maciej Pietrzak (16') - Bartosz Kuczyński (1', 17'), Dominik Rogożyński (4', 11', 12'), Karol Malinowski (7'), Jakub Baczewski (14'), Łukasz Junkier (15'), Grzegorz Ewertowski (20')

LZS Fijewo - LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo 5:0 (w)

PAUZA - TORPEDA Rożental

TABELA ROZGRYWEK

1 Lubawa Squad 24 pkt. bramki 55:23

2 KS CONSTRACT 24 pkt. bramki 45:20

3 LZS MAKRODACH Rumienica 22 pkt. bramki 71:18

4 LZS LIDER Złotowo 22 pkt. bramki 56:23

5 STNO MECHANIK Rakowice 21 pkt. bramki 34:22

6 LZS DRWĘCA Zielkowo* 17 pkt. bramki 35:18

7 LZS TORPEDA Rożental* 16 pkt. bramki 39:32

8 LZS AVISTA Łążyn 15 pkt. bramki 45:27

9 Druga zmiana* 9 pkt. bramki 22:23

10 LZS OKS Omule 9 pkt. bramki 33:48

11 LZS HURAGAN Byszwałd 9 pkt. bramki 37:42

12 LZS Sampława 6 pkt. bramki 22:42

13 LZS Fijewo* 3 pkt. bramki 15:50

14 FC Rezerwy 3 pkt. bramki 18:62

15 LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 4:81

* mecz mniej

tabela uwzględnia przyznane walkowery za wycofanie drużyny LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo z rozgrywek

Klasyfikacja na najlepszego strzelca rozgrywek

1 Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 20 bramek

2 Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 15 bramek

3 Łukasz Licznerski (LIDER Złotowo) – 14 bramek

3 Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 14 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn