Halowe Mistrzostwa Orlików: Ełk, Barczewo 2020 – Tytuły dla Stomilu i Małego Jezioraka

Fot. as stomil olsztyn facebook

Turnieje finałowe Halowych Mistrzostw Województwa Orlików odbyły się w weekend (11/12 stycznia) w Ełku (2009) i Barczewie (2010). W starszej grupie zwyciężyli piłkarze AS Stomil Olsztyn (tylko jeden remis z Lubawą) przed UKS Rona Ełk i Constractem Lubawa. W rywalizacji orlików młodszych triumfowali zawodnicy UKS Mały Jeziorak Iława, drugie miejsce zajęło SMP Żuri Olsztyn, a trzecie Znicz Biała Piska.

Orlik starszy (2009) Ełk

UKS Rona 03 Ełk - AS Stomil Olsztyn 1:3

UKS Naki Olsztyn - KKS Granica Kętrzyn 1:0

MKS Zatoka Braniewo - KS Constract Lubawa 0:2

UKS Rona 03 Ełk - UKS Naki Olsztyn 4:1

KKS Granica Kętrzyn - MKS Zatoka Braniewo 1:1

AS Stomil Olsztyn - KS Constract Lubawa 0:0

MKS Zatoka Braniewo - UKS Rona 03 Ełk 0:3

UKS Naki Olsztyn - AS Stomil Olsztyn 0:1

KS Constract Lubawa - KKS Granica Kętrzyn 2:0

UKS Naki Olsztyn -MKS Zatoka Braniewo 3:0

UKS Rona 03 Ełk - KS Constract Lubawa 4:0

AS Stomil Olsztyn - KKS Granica Kętrzyn 3:1

KS Constract Lubawa - UKS Naki Olsztyn 1:1

MKS Zatoka Braniewo - AS Stomil Olsztyn 0:4

KKS Granica Kętrzyn - UKS Rona 03 Ełk 0:2

82061002 3465615630176841 4922886438023856128 o

Tabela

1 AS Stomil Olsztyn 5 13 11:2

2 UKS Rona 03 Ełk 5 12 14:4

3 KS Constract Lubawa 5 8 5:5

4 UKS Naki Olsztyn 5 7 6:6

5 KKS Granica Kętrzyn 5 1 2:9

6 MKS Zatoka Braniewo 5 1 1:13

Skład AS Stomil Olsztyn: Klewiado Wojciech, Żyra Mateusz, Alancewicz Szymon, Chrobak Krzysztof , Smolicz Borys, Dymek Maksymilian, Stanek Jakub, Łotysz Michał Kopeć Adam, Lis Adam

78055106 3121163541243528 2511660165615321088 n

Orlik młodszy (2010) Barczewo

UKS Mały Jeziorak Iława - GKS Pisa Barczewo 0:0

SMP Żuri Olsztyn - MKS Olimpia Olsztynek 3:1

MLKS Znicz Biała Piska - MKS Zatoka Braniewo 0:1

UKS Mały Jeziorak Iława - SMP Żuri Olsztyn 3:2

MKS Olimpia Olsztynek - MLKS Znicz Biała Piska 2:5

GKS Pisa Barczewo - MKS Zatoka Braniewo 2:0

MLKS Znicz Biała Piska - UKS Mały Jeziorak Iława 0:1

82792699 1022842494741336 4218717659262353408 o

SMP Żuri Olsztyn- GKS Pisa Barczewo 2:0

MKS Zatoka Braniewo -  MKS Olimpia Olsztynek 0:3

SMP Żuri Olsztyn -  MLKS Znicz Biała Piska 3:4

UKS Mały Jeziorak Iława - MKS Zatoka Braniewo 0:0

GKS Pisa Barczewo - MKS Olimpia Olsztynek 1:1

MKS Zatoka Braniewo -  SMP Żuri Olsztyn 0:2

MLKS Znicz Biała Piska - GKS Pisa Barczewo 0:0

MKS Olimpia Olsztynek -  UKS Mały Jeziorak Iława 0:6

82384207 2780537552033722 479091614615076864 n

Tabela

1 UKS Mały Jeziorak Iława 5 11 10:2

2 SMP Żuri Olsztyn 5 9 12:8

3 MLKS Znicz Biała Piska 5 7 9:7

4 GKS Pisa Barczewo 5 6 3:3

5 MKS Olimpia Olsztynek 5 4 7:15

6 MKS Zatoka Braniewo 5 4 1:7

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn