Otwarte Mistrzostwa Gminy Lubawa 2019/20 – Galimatias na górze

Fot.ilustracja

W niedzielę (19 stycznia) w Hali Sportowej w Rożentalu rozegrano X kolejkę XVI Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. W najciekawszych spotkaniach kolejki Lubawa Squad zremisowała z KS CONSTRACT 4:4, z kolei LIDER Złotowo pokonał MAKRODACH Rumienica 6:4.

Sytuacja w tabeli niezwykle ciekawa. W tej chwili na prowadzeniu KS CONSTRACT dzięki korzystniejszemu bilansowi bezpośrednich spotkań. W klasyfikacji najlepszego strzelca rozgrywek na czele Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) z 21 trafieniami, przed Martynem Michalak (Lubawa Squad) – 18 bramek oraz Cezarym Sadowskim (LIDER Złotowo) – 16 goli.

Wyniki X kolejki

LZS LIDER Złotowo - LZS MAKRODACH Rumienica 6:4 (3:1)

Bramki: Mateusz Żmijewski (2', 7', 11'), Cezary Sadowski (4', 20'), Adrian Jakubowski (19') - Paweł Kryżba (3'), Paweł Senkowski (14', 15'), Szymon Wroński (18')

Lubawa Squad - KS CONSTRACT 4:4 (2:2)

Bramki: Karol Jakubowski (2'), Martyn Michalak (6', 13', 16') - Janusz Okuniewski (1'), Grzegorz Okuniewski (7'), Artur Modrzewski (14'), Damian Wyżlic (15')

LZS AVISTA Łążyn - LZS Sampława 7:1 (3:1)

Bramki: Grzegorz Ewertowski (2'), Bartosz Kuczyński (3'), Łukasz Junkier (7', 13'), Jakub Baczewski (15', 16', 17') - Marcin Laskowski (6')

LZS DRWĘCA Zielkowo - LZS TORPEDA Rożental 6:4 (4:2)

Bramki: Paweł Gerka (5'), Przemysław Gerka (6'), Damian Gerka (8'), Wojciech Wyżlic (10'), Adrian Dymkowski (11'), Filip Owczarek (13') - Adam Januszewski (4'), Rafał Borkowski (7'), Tomasz Kopański (15', 16')

LZS HURAGAN Byszwałd - FC Rezerwy 5:0 (w)

Druga zmiana - LZS Fijewo 18:1 (8:0)

Bramki: Dawid Miliński (2', 9', 11', 18'), Kamil Radomski (4'), Damian Maciołek (6'), Kamil Okoniewicz (7', 10', 16', 17'), Paweł Szymański (8'), Dawid Gajewski (9', 19'), Maciej Jurkiewicz (12', 12', 13'), Mateusz Górski (15', 15') - Sylwester Rynkowski (14')

LZS OKS Omule - LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 5:0 (w)

Pauza - STNO MECHANIK Rakowice

Tabela rozgrywek

1 KS CONSTRACT 25 pkt. bramki 49:24

2 LZS LIDER Złotowo 25 pkt. bramki 62:27

3 Lubawa Squad 25 pkt. bramki 59:27

4 LZS MAKRODACH Rumienica 22 pkt. bramki 75:24

5 STNO MECHANIK Rakowice* 21 pkt. bramki 34:22

6 LZS DRWĘCA Zielkowo* 20 pkt. bramki 41:22

7 LZS AVISTA Łążyn 18 pkt. bramki 52:28

8 LZS TORPEDA Rożental* 16 pkt. bramki 43:38

9 Druga zmiana* 12 pkt. bramki 40:24

10 LZS HURAGAN Byszwałd 12 pkt. bramki 42:42

11 LZS OKS Omule* 9 pkt. bramki 33:48

12 LZS Sampława 6 pkt. bramki 23:49

13 LZS Fijewo* 3 pkt. bramki 16:68

14 FC Rezerwy 3 pkt. bramki 18:67

15 LZS ORZEŁ CONSTRACT Grabowo 0 pkt. bramki 4:81

* mecz mniej

*** tabela uwzględnia przyznane walkowery za wycofanie drużyny LZS CONSTRACT ORZEŁ Grabowo z rozgrywek

Klasyfikacja najlepszego strzelca rozgrywek

1 Szymon Wroński (MAKRODACH Rumienica) – 21 bramek

2 Martyn Michalak (Lubawa Squad) – 18 bramek

3 Cezary Sadowski (LIDER Złotowo) – 16 bramek

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn