W Warmii czas trudnych rozmów – Odchodzą: Kryszeń, Idzikowski, Wojciechowski Kempiński, Jankowski.

Po bardzo dobrym sezonie ligowym zespół Warmi Traveland znalazł się paradoksalnie w trudnej sytuacji. Sytuacja finansowa klubu nie jest łatwa, natomiast zawodnicy pokazali się z jak najlepszej strony i bogatsi z pewnością zarzucą na nich sieci. Wszystko wskazuje na to ,że w drużynie zabraknie: Aleksandra Kryszenia, Radosława Jankowskiego, Bartosza Idzikowskiego, Adriana Wojciechowskiego i Oskara Kempińskiego.

Dwaj pierwsi okazali się czołowymi snajperami rozgrywek i ich odejście z całą pewnością osłabi siłę ofensywną. Trzeba przyznać, że z Olsztynem niewiele ich łączy i już w trakcie sezonu można było spodziewać się takich decyzji. Propozycję. Kryszeniowi złożył prawdoopodobnie MMTS Kwidzyn

Wszystko wskazuje na to, że Adrian Wojciechowski i Bartosz Idzikowski zasilą drużynę KS Szczypiorniak. Konstanty Targoński poważnie myśli o awansie do I ligi i montuje seniorski skład, który sprosta wyzwaniu.

Oskar Kempiński kończy studia i ma zamiar wyjechać z Olsztyna.

Oczywiście Warmia ma na oku kilku zawodników, którzy są w kręgu zainteresowań, ale na razie trwają wstępne rozmowy i do podpisania kontraktów jeszcze daleka droga.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn