Mistrzostwa Województwa SZS (rocznik 2002/2004) – W Uranii SP 2 Olsztyn w dobrym stylu

Fot. nadesłane

W środę (4 kwietnia) w Uranii odbył się finałowy turniej o Mistrzostwo Województwa Warmińsko- Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej chłopców (rocznik 2002/2004). W rywalizacji uczestniczyło sześć zespołów, które podzielono na dwie grupy, po dwie drużyny awansowały do półfinałów (na krzyż). W meczu o złoto SP 2 Olsztyn pokonała SP 1 Morąg 11:5.

Wyniki rozegranych spotkań:

Grupa A

SP 2 Olsztyn – Gimnazjum 4 Mrągowo 13:7

Gimnazjum 4 Mrągowo - SP 1 Morąg 9:12

SP 2 Olsztyn - SP 1 Morąg 16:7

Kolejność

1 SP 2 Olsztyn 2 6 29:14

2 SP 1 Morąg 2 3 19:25

3 Gimnazjum 4 Mrągowo 2 0 16:25

Grupa B

SP 9 Elbląg - SP 4 Kętrzyn 17:8

SP 4 Kętrzyn - Gimnazjum Rozogi 15:19

SP 9 Elbląg - Gimnazjum Rozogi 15:10

Kolejność

SP 9 Elbląg 2 6 32:18

2 Gimnazjum Rozogi 2 3 29:30

3 SP 4 Kętrzyn 2 0 23:36

z44729002

Półfinały

SP 2 Olsztyn - Gimnazjum Rozogi 23:5

SP 9 Elbląg - SP 1 Morąg 12:17

mecz o V miejsce

SP 4 Kętrzyn - Gimnazjum 4 Mrągowo 20:10

mecz o III miejsce

SP 9 Elbląg - Gimnazjum Rozogi 20:13

mecz o I miejsce

SP 2 Olsztyn - SP 1 Morąg 11:5

Klasyfikacja końcowa:

1. Szkoła Podstawowa nr 2 Olsztyn

2. Szkoła Podstawowa nr 1 Morąg

3. Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg

4. Gimnazjum Rozogi

5. Gimnazjum nr 4 Mrągowo

6. Szkoła Podstawowa nr 4 Kętrzyn

Wyróżnienia indywidualne:

Król strzelców: Jakub Bartkowski – SP 9 Elbląg

Najlepszy bramkarz: Jakub Kreft - SP 1 Morąg

Najwszechstronniejszy zawodnik: Jakub Kozłowski – SP 2 Olsztyn

z44729007

Wyróżnienia w poszczególnych drużynach:

Szkoła Podstawowa nr 2 Olsztyn – Maciej Kozłowski

Szkoła Podstawowa nr 4 Kętrzyn – Filip Lewczyk

Szkoła Podstawowa nr 9 Elbląg – Cezary Stępień

Szkoła Podstawowa nr 1 Morąg – Sebastian Borowiecki

Gimnazjum nr 4 Mrągowo – Jakub Purzycki

Gimnazjum Rozogi – Adrian Jędrzejczyk

z44729006

Skład SP 2 Olsztyn: Ałaj Jakub, Leszczyński Klaudiusz, Graczyk Igor, Kozłowski, Jakub, Kozłowski Maciej, Targoński Robert, Lewalski Filip, Walczak Kacper, Borysiuk Tymoteusz, Krawczyński Paweł, Safiejko Michał, Zieliński Wojciech, Retkiewicz Maciej, Markowski Jakub, Kopczyński Piotr i Reszczyński Mateusz. Trener: Konstanty Targoński.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn