Liga wojewódzka młodziczek już po premierze – Bez porażki tylko Omega Mrągowo

Fot. mrągowo24.info (ilustracja)

W miniona sobotę (13 października) zainaugurowano rozgrywki ligi wojewódzkiej młodziczek w piłce ręcznej. Odbyły się dwa turnieje: w Elblągu z udziałem czterech zespołów i Giżycku – trzech. Najlepiej zaprezentowała się siódemka: Omegi Mrągowo, która odniosły komplet zwycięstw. W Elblągu Truso I niespodziewanie przegrało w rzutach karnych z drugim zespołem tego klubu. Dwa zwycięstwa odniosła Jedynka Bartoszyce.

Wyniki

Grupa A

MTS Giżycko – Czarni Olecko 4:14 (0:9)

MTS Giżycko: Lilia Lewczyk, Zofoa Szudro-Roszko, Dominika Chełkowska-3, Oliwia Siedlecka-1, Aleksandra Hnida, Zuzanna Kopko, Mobika Florczak, Gabriela Muskała

Czarni Olecko: Weronika Trajgiel, Anna Kramkowska, Klaudia Jackiewicz-3, Daria Dźwilewska-1, Natasza Wiszniewska-5, Wiktoria Jackiewicz, Oliwia Sobczak-2, Zofia Prusko, Oliwia Sulima-1, Maja Jeglińska, Nikola Jurek-1, Lidia Wawrzyn, Aleksandra Chojnacka, Dominika Kosakowska-1

Omega Mrągowo – MTS Giżycko 16:3 (7:1)

Omega Mrągowo: Zuzanna Zapadka, Emilia Karczewska, Zuzanna Kuzyk, Julia Daciuk-3, Maja Lenard-2, Katarzyna Jaskólska, Natalia Spirydon-4, Julia Sadowska-2, Zuzanna Stomska-1, Liwia Mielnicka, Magdalena Gierszyńska, Laura Banach-2, Sylwia Siwik-2, Oliwia Sabatowicz, Gabriela Szymanowska.

MTS Giżycko: Lilia Lewczyk, Zofoa Szudro-Roszko, Dominika Chełkowska-2, Oliwia Siedlecka, Aleksandra Hnida, Zuzanna Kopko, Mobika Florczak-1, Gabriela Muskała

Czarni Olecko – Omega Mrągowo 11:23

Tabela

1 Omega Mrągowo 2 6 39:14

2 Czarni Olecko 2 3 25:27

3 MTS Giżycko 2 0 7:30

Grupa B

Truso I Elbląg – Truso II Elbląg 12:12 (9:5) karne 3:4

Truso I Elbląg: Zuzanna Haracz, Julia Redyk, Agata Kowalska, Julia Wala, Alicja Szymalak, Kinga Chochel-4, Aleksandra Siemona, Maja Kieloch-6, Agnieszka Skidaniuk, Oliwia Uzarewicz, Natalia Kosińska, Zuzanna Stefańska, Wiktoria Wasielewska, Zofia Szatkowska-2, Dagmara Groth.

Truso II Elbląg: Kornelia Ekes, Zuzanna Kłosińska, Aleksandra Niewińska, Anna Zubek, Karolina Bancerowska, Alicja Latarska, Maja Brzezińska-4, Roksana Owczarek, Klaudia Krefft-5, Aleksandra Pomarańska-3.

UKS Jedynka Bartoszyce – KS Meble Wójcik Elbląg 23:5 (12:5)

UKS Jedynka Bartoszyce: Wiktoria Rynkiewicz, Julia Kapturska-1, Kinga Szczytowicz-4, Milena Magnuszewska, Karolina Łonczyńska-2, Julia Jagiełło-1, Aleksandra Lewandowska-10, Martyna Ogonowska-1, Patrycja Pudełek, Gabriela Romaniuk, Marcelina Mazurek-4, Martyna Sadoch

KS Meble Wójcik Elbląg: Marta Kucińska, Wiktoria Glazik-3, Zuzanna Sieradzka, Apolonia Czarnuch, Anna Lewandowska, Oliwia Klimowicz-1, Wiktoria Tykarska, Katarzyna Bujalska, Edyta Smogorzewska, Zuzanna Welenc, Martyna Pakuła-1

Truso II Elbląg – KS Meble Wójcik Elbląg 22:10 (11:5)

Truso II Elbląg: Kornelia Ekes, Zuzanna Kłosińska-2, Aleksandra Niewińska, Anna Zubek-5, Karolina Bancerowska, Alicja Latarska-1, Maja Brzezińska-1, Roksana Owczarek, Klaudia Krefft-10, Aleksandra Pomarańska-3.

KS Meble Wójcik Elbląg: Marta Kucińska, Wiktoria Glazik-3, Zuzanna Sieradzka-7, Apolonia Czarnuch, Anna Lewandowska, Oliwia Klimowicz, Wiktoria Tykarska, Katarzyna Bujalska, Edyta Smogorzewska, Zuzanna Welenc, Martyna Pakuła

Truso I Elbląg – UKS Jedynka Bartoszyce 18:15 (6:9)

Truso I Elbląg: Zuzanna Haracz-2, Julia Redyk, Agata Kowalska-2, Julia Wala, Alicja Szymalak, Kinga Chochel-5, Aleksandra Siemona, Maja Kieloch-5, Agnieszka Skidaniuk, Oliwia Uzarewicz, Natalia Kosińska, Zuzanna Stefańska-3, Wiktoria Wasielewska, Zofia Szatkowska-3, Dagmara Groth.

UKS Jedynka Bartoszyce: Wiktoria Rynkiewicz, Julia Kapturska-1, Kinga Szczytowicz, Milena Magnuszewska, Karolina Łonczyńska, Julia Jagiełło, Aleksandra Lewandowska-10, Martyna Ogonowska-2, Patrycja Pudełek, Gabriela Romaniuk-2, Marcelina Mazurek, Martyna Sadoch

UKS Jedynka Bartoszyce – Truso II Elbląg 19:16 (9:9)

UKS Jedynka Bartoszyce: Wiktoria Rynkiewicz, Julia Kapturska-1, Kinga Szczytowicz-1, Milena Magnuszewska, Karolina Łonczyńska, Julia Jagiełło, Aleksandra Lewandowska-11, Martyna Ogonowska-5, Patrycja Pudełek, Gabriela Romaniuk, Marcelina Mazurek-1, Martyna Sadoch

Truso II Elbląg: Kornelia Ekes, Zuzanna Kłosińska Aleksandra Niewińska, Anna Zubek-3, Karolina Bancerowska-1, Alicja Latarska-1, Maja Brzezińska-5, Roksana Owczarek, Klaudia Krefft-4, Aleksandra Pomarańska-3.

KS Meble Wójcik Elbląg – Truso I Elbląg 7:22 (5:13)

KS Meble Wójcik Elbląg: Marta Kucińska, Wiktoria Glazik-2, Zuzanna Sieradzka-1, Apolonia Czarnuch, Anna Lewandowska, Oliwia Klimowicz, Wiktoria Tykarska, Katarzyna Bujalska, Edyta Smogorzewsk1, Zuzanna Welenc-2, Martyna Pakuła-1

Truso I Elbląg: Zuzanna Haracz-3, Julia Redyk, Agata Kowalska-2, Julia Wala-5, Alicja Szymalak, Kinga Chochel-4, Aleksandra Siemona, Maja Kieloch-1, Agnieszka Skidaniuk, Oliwia Uzarewicz-4, Natalia Kosińska, Zuzanna Stefańska-2, Wiktoria Wasielewska, Zofia Szatkowska-1, Dagmara Groth

Tabela

1 Truso I Elbląg 3 7 52:34

2 Jedynka Bartoszyce 3 6 57:39

3 Truso II Elbląg 3 5 50:41

4 Meble Wójcik Elbląg 3 0 22:67

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn