Liga wojewódzka młodzików 2018/19 – Na razie jednostronne widowiska

Fot. ilustracja

W tegorocznych rozgrywkach ligi wojewódzkiej w piłce ręcznej młodzików występuje osiem zespołów w pierwszej fazie podzielonych na dwie grupy. W eliminacjach poziom jest zróżnicowany, inauguracyjne spotkania przyniosły bardzo wysokie zwycięstwa faworytów. Emocji nie było więc za wiele, ale niebawem dojdzie do konfrontacji drużyn o zbliżonych umiejętnościach. Rozpoczęły się też rozgrywki w kat. dzieci (chłopcy)

Grupa A

KS Szczypiorniak I Olsztyn – ITS Jeziorak Iława 39:9 (18:3)

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Fabian Masłowski, Krystian Jezierski-1, Adrian Grygoruk-3, Dominik Ziejewski-6, Igor Kapuściński, Jakub Góralski, Jan Janda-8, Szymon Konarzewski, Kacper Zduńczyk-5, Filip Kalinowski-8, Piotr Fabisiak-1, Mateusz Trawiński-3, Pzremysław Obrębski-4, Maksymilian Majcherski

ITS Jeziorak Iława: Karol Adamek, Miłosz Jakubowski, Kacper Augustyniak-1, Marcel Skolankiewicz-4, Michał Bakirzyński-3, Konrad Kruszyński-1, Igor Rasztęborski, Patryk Wegliński, Jakub Węglerski, Konrad Nowicki, Miłosz Olszta, Łukasz Jaworowski

MKS Truso Elbląg – KS Play Ostróda 37:19 (21:11)

MKS Truso Elbląg: Kacper Marcinek, Maciej Szar, Konrad Jaskorzyński, Damian Wójcik, Maciej Topolski, Kacper Wocial, Mateusz Koprowski, Gabriel Grabiński, Wojciech Szybilski, Filip Marczak, Patryk Lasiński, Bartłomiej Bratuś.

KS Play Ostróda: Mariusz Rochowicz, Michał Mazurek, Andrzej Piech-6, Oskar Lewandowski-9, Kacper Wróblewski-2, Maciej Kietrys-1, Dawid Mazurek, Tymoteusz Surma, Michał Andruszkiewicz, Marcel Zwierzykowski, Witold Matysiuk-1, Jan Małkowski, Marcin Andruszkiewicz

Grupa B

KS Szczypiorniak II Olsztyn – MKS MOSiR Kętrzyn 14:40 (6:19)

KS Szczypiorniak II Olsztyn: Tomasz Stępień, Dawid Borowy, Kacper Mazur-1, Michał Kuba-6, Maksymilian Skałuba, Igor Buśko, Maciej Wysocki, Michał Sidor, Kacper Rychlica, Kacper Popiołek, Olaf Żakiewicz, Michał Szałkowski, Michał Lubiejewski, Patryk Janicki-7

MKS MOSiR Kętrzyn: Damian Dymański, Oskar Tymoszuk-1, Grzegorz Kasialis-6, Adrian Kaszuba-3, Piotr Lewczyk-5, Krzysztof Żyszkiewicz-6, Filip Lewczyk-8, Oliwier Zalewski-3, Kornel Kiełczykowski-7, Piort Czepułkowski, Łukasz Tunkiewicz-1

KS Meble Wójcik – MDK Bartoszyce przełożony 28 października

Liga wojewódzka chłopców

Grupa A

I turniej

MDK Bartoszyce – MKS Truso Elbląg 13:4 (8:0)

ITS Jeziorak Iława – KS Meble Wójcik Elbląg 9:6 (5:3)

MKS Truso Elbląg – KS Meble Wójcik Elbląg 8:6 (5:3)

MDK Bartoszyce – ITS Jeziorak Iława 12:5 (8:3)

ITS Jeziorak Iława – MKS Truso Elbląg 6:14 (3:6)

KS Meble Wójcik Elbląg – MDK Bartoszyce 1:11 (1:8)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn