Liga wojewódzka chłopców – Jak zwykle warunki dyktuje MDK Bartoszyce

Fot. mdk bartoszyce facebook

W niedzielę (28 października) odbył się w Bartoszycach drugi turniej ligi wojewódzkiej dzieci (Grupa A). Ponownie bezkonkurencyjni byli szczypiorniści MDK Pasja Bartoszyce. Podopieczni Jarosława Klimko znów odnieśli komplet zwycięstw i prowadza w klasyfikacji bez strat punktowych. Małą niespodziana było zwycięstwo w derbach Elbląga Mebli nad Truso.

Wyniki

KS Meble Wójcik – MKS Truso Elbląg 11:10 (6:4)

KS Meble Wójcik Elbląg: Miłosz Marciniak, Kacper Chmielewski, Jakub Chojnacki-1, Jakub Waśkiewicz, Jan Wójcik, Grzegorz Konopka,-1 Jakub Wedel-4, Adam Kołakowski-1, Radosław Wereszczyński, Jakub Grzelakowski-1, Nulan Kirol, Filip Winowiecki-3

MKS Truso Elbląg: Jakub Chmielewski, Łukasz Boenig, Krzysztof Rychter, Dominik Zielke, Oliwier Żyła-3, Karol Ołdakowski-1, Szymon Gajowniczek, Kamil Groth-1, Łukasz Hermanowski, Oskar Dziurzyński, Bartłomiej Bratuś-4, Igor Turkowski-1.

KS Meble Wójcik – MDK Bartoszyce 5:16 (2:6)

KS Meble Wójcik Elbląg: Miłosz Marciniak, Kacper Chmielewski, Jakub Chojnacki, Jakub Waśkiewicz, Jan Wójcik, Grzegorz Konopka, Jakub Wedel-1, Adam Kołakowski, Radosław Wereszczyński, Jakub Grzelakowski-1, Nulan Kirol-1, Filip Winowiecki-2

MDK Bartoszyce: Piotr Wachsman, Szymon Borys-3, Olaf Janowicz-2, Gabriel Lewoń, Marcel Boiwka-1, Marcel Jurewicz-4, Dominik Jankowski-3, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-3

ITS Jeziorak Iława – KS Meble Wójcik Elbląg 3:12 (1:5)

ITS Jeziorak Iława: Paweł Rosiak, Hubert Sobolewski, Julian Kozłowski, Daniel Szulowski-1, Beniamin Lewko, Radosław Burliński, Łukasz Kotłowski-1, Mateusz Bajor-1, Mateusz Żołędź

KS Meble Wójcik Elbląg: Miłosz Marciniak, Kacper Chmielewski, Jakub Chojnacki-2, Jakub Waśkiewicz-1, Jan Wójcik-1, Grzegorz Konopka-1, Jakub Wedel-2, Adam Kołakowski, Radosław Wereszczyński, Jakub Grzelakowski-4, Nulan Kirol, Filip Winowiecki-1

MDK Bartoszyce – ITS Jeziorak Iława 17:0 (8:0)

MDK Bartoszyce: Piotr Wachsman, Szymon Borys-3, Olaf Janowicz-3, Gabriel Lewoń, Marcel Boiwka-1, Marcel Jurewicz-7, Dominik Jankowski-2, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-1

ITS Jeziorak Iława: Paweł Rosiak, Hubert Sobolewski, Julian Kozłowski, Daniel Szulowski, Beniamin Lewko, Radosław Burliński, Łukasz Kotłowski, Mateusz Bajor, Mateusz Żołędź

MKS Truso Elbląg – ITS Jeziorak Iława 15:3 (7:2)

MKS Truso Elbląg: Jakub Chmielewski, Łukasz Boenig-1, Krzysztof Rychter, Dominik Zielke, Oliwier Żyła, Karol Ołdakowski-3, Szymon Gajowniczek, Kamil Groth, Łukasz Hermanowski-3, Oskar Dziurzyński-1, Bartłomiej Bratuś-4, Igor Turkowski-3.

ITS Jeziorak Iława: Paweł Rosiak, Hubert Sobolewski-2, Julian Kozłowski, Daniel Szulowski, Beniamin Lewko, Radosław Burliński-1, Łukasz Kotłowski, Mateusz Bajor, Mateusz Żołędź

MDK Bartoszyce – MKS Truso Elbląg 12:4 (6:3)

MDK Bartoszyce: Piotr Wachsman, Szymon Borys-5, Olaf Janowicz-2, Gabriel Lewoń-1, Marcel Boiwka, Marcel Jurewicz-1, Dominik Jankowski-1, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-2

MKS Truso Elbląg: Jakub Chmielewski, Łukasz Boenig, Krzysztof Rychter, Dominik Zielke, Oliwier Żyła, Karol Ołdakowski, Szymon Gajowniczek, Kamil Groth-1, Łukasz Hermanowski, Oskar Dziurzyński, Bartłomiej Bratuś-3, Igor Turkowski.

Tabela po 2 kolejkach:

1. MDK Bartoszyce Pasja 18p. 81-19

2. Truso Elbląg 9 p. 55-51

3. Wójcik Elbląg 6p. 41-57

4. ITS Jeziorak Iława 3p. 26-76

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn