Liga wojewódzka chłopców (B) 2018/19 – W Olsztynie MKS MOSiR Kętrzyn nie dał szans rywalom

Fot. Aleksandra Wilczak

Rozegrany w niedzielę (4 listopada) w Olsztynie pierwszy turniej ligi wojewódzkiej chłopców (grupa B) przyniósł zdecydowany sukces młodym szczypiornistom MKS MOSiR Kętrzyn. Wygrali wysoko wszystkie trzy spotkania, co istotne maja skład wyrównany, ale tez z indywidualnościami. Drugie miejsce zajął MLKS Czarni Olecko, trzecie KS Szczypiorniak Olsztyn, a czwarte UKS SP Rozogi.

Wyniki

UKS SP Rozogi – MLKS Czarni Olecko 12:26 (5:14)

UKS SP Rozogi: Szymom Pogorzelski, Kacper Gądek-5, Aleksander Kaczyński, Mateusz Drózd-1, Norbert Stolarczyk, Jakub Gotlib, Przemysław Białobrzewski, Aleksandra Gibert-6, Seweryn Sypiański, Bartosz Trzciński, Bartosz Turek, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski, Bartosz Gibert, Paweł Kręciewski.

MLKS Czarni Olecko: Dominik Tylman, Jakub Orchowski, Kacper Tylman-4, Alan Łapiński-2, Maciej Karniej-3, Tymon Ciechanowski-4, Kornel Romotowski-4, Wiktor Paszkowski-5, Kacper Szydłowski-1, Kacper Barszczewski-3

MLKS Czarni Olecko – KS Szczypiorniak Olsztyn 31:11 (15:5)

MLKS Czarni Olecko: Dominik Tylman, Jakub Orchowski, Kacper Tylman-3, Alan Łapiński, Maciej Karniej, Tymon Ciechanowski,-6 Kornel Romotowski-5, Wiktor Paszkowski-11, Kacper Szydłowski-2, Kacper Barszczewski-4

KS Szczypiorniak Olsztyn: Piotr Bukowski, Hubert Kaczmarek-3, Jan Kamiński,-2 Oliwier Kiełbowski-1, Mikołaj Kochański-4, Maciej Pryk, Łukasz Przeradzki, Aleksander Silwanowicz, Stanisław Stanisławski, Robert Uranowski, Oskar Wojciechowski, Jakub Zasępa, Tomasz Zawal-1, Maksymilian Skałuba

KS Szczypiorniak Olsztyn – UKS SP Rozogi 17:10 (9:5)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Piotr Bukowski-1, Hubert Kaczmarek-6, Jan Kamiński-2, Oliwier Kiełbowski-2, Mikołaj Kochański-4, Maciej Pryk-1, Łukasz Przeradzki, Aleksander Silwanowicz, Stanisław Stanisławski, Robert Uranowski, Oskar Wojciechowski, Jakub Zasępa-1, Tomasz Zawal, Maksymilian Skałuba

UKS SP Rozogi: Szymom Pogorzelski-2, Kacper Gądek-3, Aleksander Kaczyński-1, Mateusz Drózd, Norbert Stolarczyk, Jakub Gotlib, Przemysław Białobrzewski, Aleksandra Gibert, Seweryn Sypiański-3, Bartosz Trzciński, Bartosz Turek-1, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski, Bartosz Gibert, Paweł Kręciewski.

MLKS Czarni Olecko – MKS MOSiR Kętrzyn 15:26 (8:15)

MLKS Czarni Olecko: Dominik Tylman, Jakub Orchowski, Kacper Tylman-1, Alan Łapiński, Maciej Karniej, Tymon Ciechanowski-2, Kornel Romotowski-2, Wiktor Paszkowski-9, Kacper Szydłowski, Kacper Barszczewski-1

MOSiR Kętrzyn: Maciej Deryło-3, Dominik Jastrząb, Hubert Kajat, Szymon Krzynówek, Paweł Lewczyk-9, Wiktor Platz, Igor Ptak, Robert Reut, Maciej Samotycha-3, Karol Sieradzki, Krzysztof Wołodko, Maciej Zemła-1, Łukasz Żyszkiewicz-2, Kornel Kiełczykowski-5, Łukasz Tunkiewicz-3

MKS MOSiR Kętrzyn – UKS SP Rozogi 39:13 (24:3)

MOSiR Kętrzyn: Maciej Deryło-5, Dominik Jastrząb-3, Hubert Kajat, Szymon Krzynówek, Paweł Lewczyk-1, Wiktor Platz, Igor Ptak-1, Robert Reut, Maciej Samotycha-4, Karol Sieradzki, Krzysztof Wołodko-1, Maciej Zemła-2, Łukasz Żyszkiewicz-1, Kornel Kiełczykowski-17, Łukasz Tunkiewicz-4

UKS SP Rozogi: Szymom Pogorzelski-1, Kacper Gądek, Aleksander Kaczyński-8, Mateusz Drózd, Norbert Stolarczyk-2, Jakub Gotlib, Przemysław Białobrzewski, Aleksandra Gibert, Seweryn Sypiański-2, Bartosz Trzciński, Bartosz Turek, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski, Bartosz Gibert, Paweł Kręciewski.

KS Szczypiorniak Olsztyn – MKS MOSiR Kętrzyn 12:26 (4:10)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Piotr Bukowski-1, Hubert Kaczmarek-4, Jan Kamiński, Oliwier Kiełbowski, Mikołaj Kochański-6, Maciej Pryk-1, Łukasz Przeradzki, Aleksander Silwanowicz, Stanisław Stanisławski, Robert Uranowski, Oskar Wojciechowski, Jakub Zasępa, Tomasz Zawal, Maksymilian Skałuba

MOSiR Kętrzyn: Maciej Deryło-3, Dominik Jastrząb, Hubert Kajat, Szymon Krzynówek, Paweł Lewczyk, Wiktor Platz, Igor Ptak, Robert Reut, Maciej Samotycha, Karol Sieradzki, Krzysztof Wołodko, Maciej Zemła-3, Łukasz Żyszkiewicz-2, Kornel Kiełczykowski-10, Łukasz Tunkiewicz-8

Tabela

1 MKS MOSiR Kętrzyn 3 9 91:40

2 MLKS Czarni Olecko 3 6 72:49

3 KS Szczypiorniak Olsztyn 3 3 40:67

4 UKS SP Rozogi 3 0 35:82

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn