XIX Mikołajkowy Turniej Młodzików Ciechanów 2018 - Po pechowej końcówce strefa medalowa uciekła

Fot. nadesłane

W weekend (7/9 grudnia) zespoły z województwa warmińsko-mazurskiego: MDK Bartoszyce i MKS MOSiR Kętrzyn wzięły udział w Ciechanowie w XIX Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików. Obie drużyny choć nie osiągnęły wielkich sukcesów, zaprezentowały się z dobrej strony. Każda z nich miała szanse zagrać o miejsca I-IV.

Szczególnie zespół z Bartoszyc, który swoją szansę zaprzepaścił w pierwszym dniu po porażce z Anilaną Łódź, kiedy stracił bramkę na 10 sek. przed końcem meczu (remis w tym meczu dałby Bartoszycom awans do gier o wyższe miejsca).

Wyniki

Grupa A

SKF Wisła I Płock - MKS Mazur Sierpc 27:12

MKS MOSiR Kętrzyn - KU AZS UMCS Lublin 17:23

UKS Anilana II Łódź - SKF Wisła I Płock 15:19

KU AZS UMCS Lublin - MKS Mazur Sierpc 25:15

MKS MOSiR Kętrzyn - UKS Anilana II Łódź 22:20

UKS Anilana II Łódź - KU AZS UMCS Lublin 19:14

SKF Wisła I Płock - MKS MOSiR Kętrzyn 23:14

MKS Mazur Sierpc - UKS Anilana II Łódź 11:19

KU AZS UMCS Lublin - SKF Wisła I Płock 18:16

MKS Mazur Sierpc - MKS MOSiR Kętrzyn 12:16

Tabela:

1. KU AZS UMCS Lublin 12p. 85 : 62

2. SKF Wisła I Płock 9p. 85 : 59

3. MKS MOSiR Kętrzyn 6p. 69 : 78

4. UKS Anilana II Łódź 3p. 68 : 71

5. MKS Mazur Sierpc 0p. 50 : 87

z44882015

Grupa B

SKF Wisła II Płock - KS Warszawianka 15:24

MDK Pasja Bartoszyce - UKS Niedźwiadek Węgrów 23:26

UKS Anilana I Łódź - SKF Wisła II Płock 22:15

UKS Niedźwiadek Węgrów - KS Warszawianka 21:23

MDK Pasja Bartoszyce - UKS Anilana I Łódź 20:21

UKS Anilana I Łódź - UKS Niedźwiadek Węgrów 21:10

SKF Wisła II Płock - MDK Pasja Bartoszyce 8:23

KS Warszawianka - UKS Anilana I Łódź 24:21

UKS Niedźwiadek Węgrów - SKF Wisła II Płock 19:13

KS Warszawianka - MDK Pasja Bartoszyce 13:19

Tabela:

1. KS Warszawianka 9p. 84:76

2. UKS Anilana I Łódź 9p. 85:69

3. UKS Niedźwiadek Węgrów 6p. 76-80

4. MDK Pasja Bartoszyce 6p. 85-68

5. SKF Wisła II Płock 0p. 51-88

z44882008

Półfinały I-IV

KS Warszawianka - SKF Wisła I Płock 13:16

UKS Anilana I Łódź - KU AZS UMCS Lublin 14:13

Półfinały V-VIII

UKS Niedźwiadek Węgrów - UKS Anilana II Łódź 26:22

MDK Pasja Bartoszyce - MKS MOSiR Kętrzyn 11:16

Finały:

o I miejsce:

Wisła I Płock - UKS Anilana I Łódź 21:19

o III miejsce :

KS Warszawianka - KU AZS UMCS Lublin 28:26

o V miejsce :

UKS Niedźwiadek Węgrów - MKS MOSiR Kętrzyn 24:28

o VII miejsce :

UKS Anilana II Łódź - MDK Pasja Bartoszyce 20:26

o IX miejsce :

MKS Mazur Sierpc - SKF Wisła Płock II 15 : 14 I mecz

SKF Wisła Płock II - MKS Mazur Sierpc 19 : 20 II mecz

z44882006

Klasyfikacja końcowa (najlepszy zawodnik druzyny)

1. Wisła I Płock - Krystaian Marchewka

2. UKS Anilana Łódź - Szymon Małecki

3. KS Warszawianka Warszawa - Wiktor Kobierski

4. KS ASZ UMCS Lublin - Michał Gwiazda

5. UKS Niedźwiadek Węgrów - Jakub Pędzich

6. MOSiR Kętrzyn - Damian Dymański

7. MDK Pasja Bartoszyce - Michał Pasławski

8. UKS Anilana II Łódź - Adrian Szostak

9. MKS Mazur Sierpc - Patryk Rutkowski

10. SKF Wisła II Płock - Maks Kowalkowski

Wyróżnienia

„ 7 Turnieju”

- lewe skrzydło: Piotr Chojnacki – Wisła Płock I

- lewe rozegranie: Oliwier Kamiński - Wisła Płock I

- środek rozegrania: Jakub Tokarz - MDK Pasja Bartoszyce (najlepszy strzelec turnieju 59br.)

- prawe rozegranie: Jakup Tondys - UKS Anilana Łódź I

- prawe skrzydło: Wojciech Gałach – KS Warszawianka

- obrotowy: Mikołaj Zawadzki - KS Warszawianka

- bramkarz: Adrain Lewandowski - UKS Anilana Łódź

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn