W lidze młodzików mecze do jednej bramki – Na emocje trzeba poczekać

Fot. mdk bartoszyce facebook

W lidze wojewódzkiej młodzików w piłce ręczni powoli dobiegają końca eliminacje. Ta faza rozgrywek z małymi wyjątkami nie przynosi większych emocji, bowiem poziom zespołów jest bardzo zróżnicowany. Zdecydowanie najlepiej prezentują się drużyny: KS Szczypioniak I Olsztyn, MDK Bartoszyce i MKS MOSiR Kętrzyn. Spotkają się w fazie finałowej i wtedy zapewne mecze będą bardziej wyrównane.

Grupa A

KS Szczypiorniak I Olsztyn – KS Play Ostróda: 39:13 (24:17)

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Topa, Krustian Jezierski, Adrian Grygoruk-2, Dominik Ziejewski-10, Igor Kapuściński-4, Marcin Bajko, Jakub Góralski, Jan Janda-7, Szymon Konarzewski, Kaceper Zduńczyk-2, Oliwier Ptak-1, Filip Kalinowski-3, Piotr Fabisiak-1, Przemysław Obrębski-1, Krystian Strączek-8, Maksymilian Majcherski.

KS Play Ostróda: Mariusz Rochowicz, Dawid Orzechowski-1, Andrzej Piech-5, Oskar Lewandowski-5, Kacper Wróblewski, Maciej Kietrys, Dawid Mazurek-1, Paweł Szczepański-1, Tymoteusz Surma, Marcin Andruszkiewicz, Michał Anruszkiewicz, Witold Matysiuk, Jan Małkowski

MKS Truso Elbląg – ITS Jeziorak Iława 36:22 (19:8)

MKS Truso Elbląg: Kacper Marcinek, Maciej Szar-1, Konrad Jaskorzyński, Damian Wójcik-6, Maciej Topolski-5, Mateusz Koprowski-11, Kmail Groth-2, Gabriel Grabiński, Wojciech Szybilski-11, Filip Marczak, Patryk Lasiński, Bartłomiej Bratuś, Kornel Żelichowski

ITS Jeziorak Iława: Karol Adamaek, Szymon Kacprzycki-2, Miłosz Jakubowski-1, Igor Grochowski, Kacper Augustyniak, Radosław Śliwiński, Mateusz Zakrzewski, Igor Treder, Marcel Skolankiewicz-5, Michał Bakirzyński, Konrad Kruszyński-1, Igor Rasztęborski, Jakub Węglerski-4, Konrad Nowicki-1, Miłosz Olszta-2, Łukasz Jaworowski-6

Tabela

1 KS Szczypiorniak I Olsztyn 5 15 193:58

2 MKS Truso Elbląg 4 9 110:108

3 KS Play Ostróda 4 3 64:131

4 IKS Jeziorak Iława 5 0 94:166

46474785 1607974736175916 3622669347828269056 n

Grupa B

MKS MOSiR Kętrzyn – Szczypiorniak II Olsztyn 49:8 (23:4)

MKS MOSiR Kętrzyn: Damian Dymański, Oskar Tymoszuk-1, Adrian Kaszuba-1, Piotr Lewczyk-11, Krzysztof Żyszkiewicz-13, Filip Lewczyk-12, Oliwier Zalewski-3, Kornel Kiełczykowski-6, Piotr Czepułkowski, Łukasz Tunkiewicz-2

Szczypiorniak II Olsztyn: Kacper Popiołek, Damian Lewandowski, Kacper Mazur, Maksymilian Skałuba, Igor Buśko, Piotr Dziegański-5, Dawid Borowy, Michał Sidor, Kacper Rychlica, Jan Walkowiak, Michał Szałkowski, Michał Lubiejewski, Patryk Janicki-3

Szczypiorniak II Olsztyn – MDK Bartoszyce 8:41 (2:21) – 4 kolejka

Szczypiorniak II Olsztyn: Kacper Popiołek, Mikołaj Fokczński, Damian Lewandowski, Kacper Mazur, Maksymilian Skałuba,Łukasz Dobek, Igor Buśko, Piotr Dziegański-2, Dawid Borowy, Michał Sidor, Kacper Rychlica, Olaf Żakiewicz, Jan Walkowiak, Michał Szałkowski, Michał Lubiejewski, Patryk Janicki-6

MDK Bartoszyce:Filip Tokarz-7, Jakub Tokarz-17, Wiktor Bronek-3, Michał Pasławski-1, Piotr Lewandowski-2, Marcel Grzywnowicz, Korneliusz Lewon, Łukasz Jurewicz-2, Szymon Janowicz-3, Maciej Matysiak, Bartłomiej Harhaj-5, Jakub Łuczkowski-1, Michał Trebliński, Dominik Bogucki

Tabela

1 MDK Bartoszyce 5 15 207:54

2 MKS MOSiR Kętrzyn 4 9 153:61

3 KS Szczypiorniak II Olsztyn 5 3 58:201

4 KS Meble Wójcik 4 0 47:149

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn