Start Elbląg w Sławnie z Joanna Wagą – Humory od razu lepsze

Fot. slawno.pl facebook

Po rozegraniu turnieju w Koszalinie, piłkarki ręczne EKS Kram Start Elbląg w końcówce grudnia uczestniczyły jeszcze w imprezie w Sławnie i stary rok zakończyły sporym sukcesem, bowiem wygrały imprezę, zostawiając w pokonanym polu zespoły wyżej notowane w superlidze: Energa AZS Koszalin i SPR Pogoń Szczecin. Humory od razu się poprawiły.

Oczywiście po meczach towarzyskich, a taki charakter miały te spotkania, nie można popadać w skrajności, ale zwycięstwa nad mocnymi rywalkami nadal świadczą o dużych możliwościach drużyny elbląskiej, która w pierwszej rundzie superligi grała bardzo nierówno i zdarzały jej się przykre wpadki. W Sławnie Start rozegrał dwa dobre spotkania, szczególnie cieszy powrót do zespołu Joanny Wagi, przy której koleżanki czują się znacznie pewniej.

Wyniki

EKS Start Elbląg - Energa AZS Koszalin 26:23 (14:7)

Start: Pająk, Powaga - Świerczek 7, Świerżewska 6, Uścinowicz 3, Waga 2, Wtulich 2, Choromańska 1, Trbović 1, Gadzina 1, Stapurewicz 1, Yashchuk 1, Balsam.

EKS Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 28:25 (12:14)

Start: Pająk, Powaga - Świerczek 6, Świerżewska 5, Waga 4, Gadzina 4, Trbović 3, Choromańska 1, Jędrzejczyk 1, Wtulich 1, Uscinowicz 1, Stapurewicz 1, Yashchuk 1, Balsam.

SPR Pogoń Szczecin – Energa AZS Koszalin 27:26

Kolejność

1 EKS Start Elbląg

2 SPR Pogoń Szczecin

3 Energa AZS Koszalin

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn