Liga chłopców po eliminacjach – To już historia, najważniejsze są finały

Fot. czarni olecko facebook

W lidze piłki ręcznej chłopców jesteśmy już po eliminacjach. W miniona niedzielę (20 stycznia) grupa B odrobiła w Olecku zaległości. W najważniejszym meczu Czarni pokonali rywali z zdecydowanie Kętrzyna 29:15 i tym samym zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie. W decydującym turnieju w Bartoszycach w półfinałach: MDK Pasja zagra z MKS MOSiR Kętrzyn, a Czarni Olecko z MKS Truso Elbląg. Zwycięzcy zagrają o złoto.

W strefie 5/8 w Olsztynie. Szczypiorniak zmierzy się z ITS Jeziorak Iława, a KS Meble Wójcik Elbląg z UKS SP Rozogi.

Wyniki turnieju w Olecku

MLKS Czarni Olecko – MOSiR Kętrzyn 29:15 (15:9)

MLKS Czarni Olecko: Kacper Barszczewski, Maksymilian Chodukiewicz, Tymon Ciechanowski-3, Maciej Karniej-4, Szymon Muszyński-3, Jakub Orchowski, Wiktor Paszkowski-7, Kornel Romotowski-5, Bartosz Stachelek, Kacper Szydłowski-2, Dominik Tylman, Kacper Tylman-5, Alan Łapiński

MKS MOSiR Kętrzyn: Maciej Deryło, Dominik Jastrząb, Hubert Kajat, Szymon Krzynowek-3, Paweł Lewczyk, Wiktor Platz-2, Igor Ptak, Maciej Samotycha-3, Karol Sieradzki, Stanisław Sokołowski, Krzysztof Wołodko-3, Kornel Kiełczykowski-4 Łukasz Żyszkiewicz, Łukasz Tunkiewicz

KS Szczypiorniak Olsztyn – UKS SP Rozogi 35:7 (16:4)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Sebastian Grabowski, Jan Kamiński-3, Maciej Pryk-2, Sebastian Grabowski-4, Robert Uranowski-1, Maciej Kowalczyk, Tomasz Zawal-1, Stanisław Stanisławski, Sebastian Pachnik-3, Hubert Kaczmarek-13, Mikołaj Kochański-7, Oliwier Kiełbowski-1

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski, Kacper Gądek-2, Norbert Stolarczyk, Jakub Gotlib, Przemysław Białobrzewski, Seweryn Sypiański-3, Bartosz Trzciński-1, Bartosz Turek-1

MKS MOSiR Kętrzyn – UKS SP Rozogi 29:13 (18:6)

MKS MOSiR Kętrzyn: Maciej Deryło-1, Dominik Jastrząb-3, Hubert Kajat, Szymon Krzynowek, Paweł Lewczyk-1, Wiktor Platz-2, Igor Ptak-5, Maciej Samotycha-3, Karol Sieradzki-3, Stanisław Sokołowski-1, Krzysztof Wołodko, Kornel Kiełczykowski-9 Łukasz Żyszkiewicz-1, Łukasz Tunkiewicz

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski, Kacper Gądek-8, Aleksander Kaczyński, Mateusz Drózd, Norbert Stolarczyk, Jakub Gotlib-2, Przemysław Białobrzewski, Aleksandra Gibert-1, Seweryn Sypiański, Bartosz Trzciński-2, Bartosz Turek, Młosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski, Bartosz Gibert, Paweł Kręciewski

Czarni Olecko – KS Szczypiorniak Olsztyn 22:14 (12:6)

MLKS Czarni Olecko: Kacper Barszczewski-1, Maksymilian Chodukiewicz, Tymon Ciechanowski-4, Maciej Karniej-1, Szymon Muszyński-3, Jakub Orchowski, Wiktor Paszkowski-4, Kornel Romotowski-4, Bartosz Stachelek, Kacper Szydłowski-2, Dominik Tylman, Kacper Tylman, Alan Łapiński-3

KS Szczypiorniak Olsztyn: Jan Kamiński-1, Maciej Pryk-1, Sebastian Grabowski, Robert Uranowski-1, Maciej Kowalczyk, Tomasz Zawal, Stanisław Stanisławski, Sebastian Pachnik-2, Hubert Kaczmarek-1, Mikołaj Kochański-6, Oliwier Kiełbowski-2

KS Szczypiorniak Olsztyn – MKS MOSiR Kętrzyn 18:29 (11:12)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Jan Kamiński-1, Maciej Pryk, Sebastian Grabowski, Robert Uranowski, Maciej Kowalczyk, Tomasz Zawal-1, Stanisław Stanisławski, Sebastian Pachnik-1, Hubert Kaczmarek-10, Mikołaj Kochański-5, Oliwier Kiełbowski

MKS MOSiR Kętrzyn: Maciej Deryło, Dominik Jastrząb-1, Hubert Kajat, Szymon Krzynowek, Paweł Lewczyk-3, Wiktor Platz, Igor Ptak-4, Robert Reut,Maciej Samotycha-9, Karol Sieradzki, Stanisław Sokołowski, Krzysztof Wołodko, Kornel Kiełczykowski-11, Łukasz Żyszkiewicz-1, Łukasz Tunkiewicz

UKS SP Rozogi – Czarni Olecko 12:23 (8:8)

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski, Kacper Gądek-10, Norbert Stolarczyk, Jakub Gotlib, Przemysław Białobrzewski, Seweryn Sypiański-2, Bartosz Trzciński-, Bartosz Turek

MLKS Czarni Olecko: Kacper Barszczewski-6, Maksymilian Chodukiewicz-1, Tymon Ciechanowski-8, Maciej Karniej, Szymon Muszyński-3, Jakub Orchowski, Wiktor Paszkowski, Kornel Romotowski, Bartosz Stachelek-1, Kacper Szydłowski-2, Dominik Tylman, Kacper Tylman-1, Alan Łapiński-1

Tabela grupy B (końcowa)

1. MLKS Czarni Olecko 12 33 287:174

2. MKS MOSiR Kętrzyn 12 27 308:194

3. KS Szczypiorniak Olsztyn 12 12 204:251

4. UKS SP Rozogi 12 0 137:318

Tabela grupy A (końcowa)

1. MDK Bartoszyce 12 36 165:52

2. MKS Truso Elbląg 12 18 105:109

3. KS Meble Wójcik 12 11 96:130

4. Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława 12 7 78:153

Faza finałowa

O miejsca 1-4 rozegrany zostanie turniej, którego organizatorem jest pierwszy zespół gr. A czyli MDK Pasja Bartoszyce, o miejsca 5-8 organizatorem turnieju będzie KS Szczypiorniak Olsztyn.

System gier o miejsca 1-4

1 mecz MLKS Czarni Olecko – MKS Truso Elbląg

2 mecz MKS MOSiR Kętrzyn – MDK Pasja Bartoszyce

3 mecz przegrani z meczu nr 1 - nr 2 o miejsca 3-4

4 mecz wygrani z meczu nr 1 - nr 2 o miejsca 1 - 2.

System gier o miejsca 5-8

1 mecz KS Szczypiorniak Olsztyn – ITS Jeziorak Iława

2 mecz UKS SP Rozogi – KS Meble Wójcik Elblag

3 mecz przegrani z meczu nr 1 - nr 2 o miejsca 7-8

4 mecz wygrani z meczu nr 1 - nr 2 o miejsca 5 - 8.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn