Ruszyli młodzicy i od razu ciekawie – Zapowiada się ostry bój, na czele bez strat MKS MOSiR Kętrzyn i MDK Bartoszyce

Fot.ilustracja

W miniony weekend (12/13 października) rozegrano pierwsza kolejkę ligi wojewódzkiej piłki ręcznej młodzików. Rywalizuje dziewięć zespołów, w każdej z ośmiu serii turniejowych rozgrywają po dwa mecze. Inauguracyjna kolejka udowodniła, że tegoroczna liga będzie interesująca, a kandydatów do tytułu jest wielu. Najważniejsze, że większość spotkań była bardzo zacięta, a tego w przeszłości brakowało.

Liderami zostały zespoły MKS MOSiR Kętrzyn i MDK Bartoszyce, które zdobyły komplet punktów, ale rywale z Olecka, Olsztyna czy Elbląga okazali się bardzo wymagający. To dobrze wróży.

I kolejka

(gospodarz MKS Truso Elbląg)

MKS Truso Elbląg – KS Szczypiorniak I Olsztyn 17:21 (6:8)

MKS Truso Elbląg : Wojciech Retka, Szymon Gajowniczek, Kacper Wocial-9, Karol Ołdakowski, Mateusz Koprowski-5, Dominik Zielke, Oliwier Żyła, Łukasz Boenig, Kacper Wróblewski-2, Michał Ręczkowski, Marcin Szklarski, Oliwier Sojka, Łukasz Hermanowski, Kamil Groth-1, Bartłomiej Bratuś, Jakub Chmielewski

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Topa-6, Kacper Mazur, Michał Kuba-6, Igor Buśko, Kasper Rychlica, Piotr Dziegański-1, Maciej Wysocki, Michał Sidor, Jan Walkowiak, Filip Kalinowski,-3 Michał Szałkowski,-1 Michał Lubiejewski-2, Patryk Janicki-2

MKS MDK Bartoszyce – Szczypiorniak I Olsztyn 24:21 (14:7)

MKS MDK Bartoszyce: Michał Szanciło, Dominik Bogucki, Gabriel Lewoń-3, Marcel Boiwka-2, Marcel Jurewicz-4, Dominik Jankowski, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-5, Jakub Łuczkowski-1, Olaf Janowicz-1, Konrad Koszelnik, Szymon Borys-8

KS Szczypiorniak I Olsztyn: Kacper Topa-4, Kacper Mazur, Michał Kuba-2, Igor Buśko, Kasper Rychlica, Piotr Dziegański-, Maciej Wysocki, Michał Sidor, Jan Walkowiak-9, Filip Kalinowski,- Michał Szałkowski,- Michał Lubiejewski-2, Patryk Janicki-4

MKS Truso Elbląg – MKS MDK Bartoszyce 18:21 (9:8)

MKS Truso Elbląg : Wojciech Retka, Szymon Gajowniczek, Kacper Wocial-7, Karol Ołdakowski, Mateusz Koprowski-4, Dominik Zielke, Oliwier Żyła, Łukasz Boenig, Kacper Wróblewski-3, Michał Ręczkowski-2, Marcin Szklarski, Oliwier Sojka, Łukasz Hermanowski, Kamil Groth-2, Bartłomiej Bratuś, Jakub Chmielewski

MKS MDK Bartoszyce: Michał Szanciło, Dominik Bogucki, Gabriel Lewoń-3, Marcel Boiwka-1, Marcel Jurewicz-2, Dominik Jankowski, Miłosz Lewoń, Szymon Możejko-2, Jakub Łuczkowski-6, Olaf Janowicz-1, Konrad Koszelnik, Szymon Borys-7

(gospodarz KS Meble Wójcik Elbląg)

KS Meble Wójcik Elbląg – KS Szczypiorniak II Olsztyn 13:14 (9:10)

KS Meble Wójcik Elbląg: Kacper Chmielewski, Jakub Chojnacki-1, Sebastian Chodziński,Adam Kołakowski, Kacper Pryłowski-11, Radosław Wereszczyński, Jakub Waśkiewicz, Grzegorz Konopka, Jakub Grzelakowski, Filip Winowiecki, Stanisław Wiśniewski-1

KS Szczypiorniak II Olsztyn : Jan Kamiński, Maciej Pryk, Piotr Bukowski, Filip Jaremus-1, Brajan Szmidt-2, Maciej Kowalczyk, Robert Uranowski, Tobiasz Łabieniec, Aleksander Kania, Jakub Zasępa, Dawid Płochacki, Konrad Andrzejewski-1, Hubert Kaczmarek-5, Tymoteusz Abramowski, Stanisław Stanisławski, Mikołaj Kochański-5

KS Play Ostróda - KS Szczypiorniak II Olsztyn 27:18 (13:7)

KS Meble Wójcik – KS Play Ostróda 12:9 (6:3)

KS Meble Wójcik Elbląg: Kacper Chmielewski, Jakub Chojnacki-1, Sebastian Chodziński-4,Adam Kołakowski, Kacper Pryłowski-3, Radosław Wereszczyński, Jakub Waśkiewicz-1, Grzegorz Konopka, Jakub Grzelakowski-1, Filip Winowiecki-2, Stanisław Wiśniewski

KS Play Ostróda: Mateusz Rochowicz, Jakub Czarzasty, Dawid Orzechowski-1, Oscar Lewandowski-4,Maciej Góralski, Maciej Kietrys-3, Jakub Rapacki, Tymoteusz Surma-1, Jan Małkowski, Aleksander Gorczyca, Marcel Zwierzykowski, Witold Matysiuk

(gospodarz: ITS Jeziorak Iława)

ITS Jeziorak Iława – MKS MOSiR Kętrzyn 1:33 (1:16)

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Roch Dmuchowski, Patryk Wegliński, Arkadiusz Ruciński, Igor Treder, Julian Kozłowski, Karol Melkowski, Beniamin Lewko, Wiktor Raczkowski, Kamil Wasążnik, Radosław Burliński, Radosław Śliwiński, Miłosz Jakubowski-1, Konrad Kruszyński

MKS MOSiR Kętrzyn: Robert Reut, Oskar Tymoszuk, Maciej Deryło-4, Oskar Witczak-1, Adrian Kaszuba-1, Piotr Lewczyk-6, Paweł Lewczyk-2, Oliwier Zalewski-2, Kornel Kiełczykowski-5, Maciej Zemła-8, Piotr Czepułkowski, Łukasz Tunkiewicz-4

MKS MOSiR Kętrzyn - MLKS Czarni Olecko 26:21 (15:11)

ITS Jeziorak Iława - MLKS Czarni Olecko 6:34 (4:17)

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Roch Dmuchowski, Patryk Wegliński, Arkadiusz Ruciński, Igor Treder-1, Julian Kozłowski, Karol Melkowski, Beniamin Lewko, Wiktor Raczkowski, Kamil Wasążnik, Radosław Burliński-2, Radosław Śliwiński-2, Miłosz Jakubowski, Konrad Kruszyński-1

MLKS Czarni Olecko: Tymon Ciechanowski, Mikołaj Dowejko, Maciej Karniej-3, Szymon Muszyński-6, Wiktor Paszkowski-4, Dominik Piotrowski, Michał Siemaszko-2, Kacper Szydłowski-4, Dominik Tylman, Kacper Tylman-3, Kacper Łapiński-2, Kacper Barszczewski-10, Natan Koda

Tabela

1.MKS MOSiR Kętrzyn 2 6 59:22

2.MDK Bartoszyce 2 6 45:39

3.MLKS Czarni Olecko 2 3 55:32

4.KS PLAY OSTRÓDA 2 3 36:30

5.KS Meble Wójcik 2 3 25:23

6.KS Szczypiorniak Olsztyn I 2 3 42:41

7.KS Szczypiorniak Olsztyn II 2 3 32:40

8.MKS Truso Elbląg 2 0 35:42

9.ITS Jeziorak Iława 2 0 7:67

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn