Moje boisko Orlik 2012 – W Olecku szczypiorniści SP 4 Ketrzyn z imponującym bilansem

Fot.mosir olecko facebook

W środę (6 listopada) w Olecku odbył się finałowy turniej W-M SZS „Moje Boisko Orlik 2012” - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły, które zwgrały systemem każdy z każdym. Najlepsi okazali się szczypiorniści SP 4 Kętrzyn, którzy odnieśli komplet zwycięstw i zakończyli imprezę imponującym bilansem bramkowym 98:11. Srebro zdobyli uczniowie SP 3 Olecko, a brąz SP Wilkowo.

Wyniki:

SP 3 Olecko – SP 7 Giżycko 22:8

SP Wilkowo – SP 4 Kętrzyn 2:32

SP 3 Olecko – SP Wilkowo 19:12

SP 7 Giżycko – SP 4 Kętrzyn 3:31

SP 3 Olecko – SP 4 Kętrzyn 6:35

SP 7 Giżycko – SP Wilkowo 9:17

Klasyfikacja końcowa:

1 SP 4 Kętrzyn 9 pkt. 98:11

2 SP 3 Olecko 6 pkt. 47:55

3 SP Wilkowo 3 pkt. 31:60

4 SP 7 Giżycko 0 pkt. 20:70

Składy drużyn:

SP 4 Kętrzyn: Piotr Lewczyk, Oliwier Zalewski, Łukasz Tunkiewicz, Kornel Kiełczykowski, Piotr Czepułkowski, Adrian Kaszuba, Oskar Tymoszuk, Maciej Zemła, Maciej Samotyka (opiekun Karol Niedziałkowski).

SP 3 Olecko: Kacper Łapiński, Konrad Jachimczuk, Maciej Wądołowski, Brajan Szczecina, Jędrzej Żukowski, Dawid Kosiński, Robert Rudziński, Mateusz Wasilewski, Igor Woroniecki, Michał Jasiulewicz, Konrad Domański, Piotr Waszkiewicz (opiekun Artur Szarnecki).

SP Wilkowo: Krystian Jacewicz, Gabriel Kajak, Kacper Kasprzak, Łukasz Ogłodziński, Fabian Pigocki, Damian Ptak, Andrzej Tomas, Dominik Werbanowski (opiekun Rafał Sokołowski).

SP 7 Giżycko: Jakub Albowicz, Mateusz Romejko, Julian Pawlik, Bartosz Pudłowski, Maksymilian Ostrowski, Kamil Podbereźny, Aleksy Krupa, Jakub Urbanowicz, Gabriel Wajszczuk, Mateusz Ostrowski (opiekun Jarosław Jóźwik).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn