Adam Wolański znów między słupkami w Uranii ? - 50 lat na karku a forma nadal znakomita

Fot. usar kwidzyn facebook

Wiele wskazuje na to, że w czwartkowym (14 listopada) meczu w Uranii między Warmią Energa i beniaminkiem I ligi piłkarzy ręcznych USAR-em Kwidzyn w bramce zespołu gości wystąpi Adam Wolański. Nad tą informacją można byłoby przejść do porządku dziennego, gdyby nie fakt, że Pan Adam skończył w tym roku...50 lat, a w latach 2006-2010 bronił barw występującej wówczas w superlidze Warmii Traveland Olsztyn.

Pamiętamy dni chwały olsztyńskiego klubu, zwłaszcza okres, kiedy do stolicy Warmii i Mazur przybyła trójka z Kwidzyna: Adam Boneczko, Piotr Frelek i Adam Wolański, która zdecydowania podniosła jakość olsztyńskiej siódemki. Wówczas Warmia toczyła niezapomniane dramatyczne potyczki z Vive Kielce i Wisłą Płock.

Marek Boneczko mimo skończonych 45 lat do dziś świetnie radzi sobie w I lidze. W tym sezonie związał się kontraktem z Nielbą Wagrowiec i był uważany za najstarszego zawodnika występującego w rozgrywkach szczebla centralnego. Adam Wolański ma szansę pobić ten rekord. Jeśli tak się stanie to niektórym starszym kibicom pewnie łza w oku się zakręci...

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn