Liga wojewódzka chłopców starszych (2007) – Powoli kreują się faworyci; Truso, Czarni i MKS MOSiR

Fot. mdk bartoszyce facebook

Chłopcy starsi (2007) występujący w lidze wojewódzkiej podkręcają tempo. Do gry włączyli się już wszyscy, można więc pokusić się o pierwsze wnioski. Na razie bez porażki są trzy zespoły: MKS Truso Elbląg, MLKS Czarni Olecko i MKS MOSiR Kętrzyn. Wygrywają swoje mecze zdecydowanie i czekamy z niecierpliwością ba bezpośrednie konfrontacje. Emocje zapewnione.

Wyniki

I kolejka (dokończenie)

UKS Mikołajki – MDK Bartoszyce 19:6 (11:2)

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-9, Krzysztof Drabiński, Mateusz Legenza-5, Kacper Łachacz-1, Adrian Piotrowicz-2, Michał Szołno, Aleksander Prałat, Wiktor Hamerszmidt, Michał Pawełczyk, Nataniel Łazowski, Adam Gutowski-2

MDK Bartoszyce: Michał Drews, Adam Bembas-2, Jacek Zawadzki, Matcel Matejunas, Wiktor Bartoszewski, Jakub Jagiełło, Igor Mazurek-1, Oskar Sowiński-1, Igor Możejko, Antoni Kratkowski, Nikodem Szymański, Konrad Puszkiewicz-2, Jakub Habiński, Nikodem Kaliczyński, Mikołaj Szurma, Dawid Bogusławski.

UKS SP Rozogi -KS Szczypiorniak I Olsztyn 22:17

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-4, Łukasz Bałdyga, Jakub Gotlib-10, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-7, Bartosz Trzciński, Przemysław Białobrzewski, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski-1, Paweł Kręciewski

KS Szczypiorniak Olsztyn: Krystian Bark, Jaroslav Malai-1, Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec, Szymon Bukowski, Tobiasz Chmielewski, Mikołaj Krassowski-1, Igor Szałkowski-2, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-10, Wiktor Karpiszen, Filip Zieliński, Robert Ruść, Wojciech Skalski-3, Mikołaj Teoński

UKS SP Rozogi – MDK Bartoszyce 16:21 (6:14)

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-2, Łukasz Bałdyga, Jakub Gotlib-1, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-4, Bartosz Trzciński-3, Przemysław Białobrzewski, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski-6, Paweł Kręciewski

MDK Bartoszyce: Michał Drews-1, Adam Bembas-2, Jacek Zawadzki, Matcel Matejunas-1, Wiktor Bartoszewski, Jakub Jagiełło, Igor Mazurek-3, Oskar Sowiński-3, Igor Możejko-10, Antoni Kratkowski, Nikodem Szymański, Konrad Puszkiewicz, Jakub Habiński, Nikodem Kaliczyński, Mikołaj Szurma-1, Dawid Bogusławski.

UKS Mikołajki – KS Szczypiorniak I Olsztyn 23:6 (14:2)

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-11, Krzysztof Drabiński, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza-3, Jakub Majewski, Kacper Łachacz-2, Adrian Piotrowicz-6, Michał Szołno, Aleksander Prałat-1, Wiktor Hamerszmidt, Michał Pawełczyk, Nataniel Łazowski, Adam Gutowski

KS Szczypiorniak Olsztyn: Krystian Bark, Jaroslav Malai-1, Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec, Szymon Bukowski, Tobiasz Chmielewski, Mikołaj Krassowski, Igor Szałkowski-2, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-2, Wiktor Karpiszen-3, Filip Zieliński, Robert Ruść, Wojciech Skalski, Mikołaj Teoński

75424802 530267911143910 6834278164714225664 n

II kolejka

MDK Bartoszyce – MKS MOSiR Kętrzyn 11:16 (4:0)

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Michał Kaliczyński-3, Michał Drews, Adam Bembas-2, Jacek Zawadzki, Matcel Matejunas-2, Jakub Jagiełło, Igor Mazurek-2, Oskar Sowiński, Igor Możejko-2, Antoni Kratkowski, Nikodem Szymański, Konrad Puszkiewicz, Jakub Habiński,Mikołaj Szurma, Dawid Bogusławski.

MKS MOSiR Kętrzyn: Dominik Jastrząb, Maciej Deryło-9, Antoni Werner, Hubert Roksela, Bartłomiej Brzoza, Łukasz Żyszkiewicz-1, Piotr Osiecki-1, Dawid Januszkiewicz, Krzysztof Wołodko-2, Hubert Kajat, Karol Sieradzki-1, Igor Ptak-2

KS Szczypiorniak I Olsztyn – MLKS Czarni Olecko 12:30 (6:17)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Krystian Bark, Jaroslav Malai-, Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec, Szymon Bukowski, Tobiasz Chmielewski, Mikołaj Krassowski-1, Igor Szałkowski-3, Piotr Szczechowski-1, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-4, Nataniel Sypko, Filip Zieliński, Robert Ruść, Wojciech Skalski-3, Mikołaj Teoński

MLKS Czarni Olecko: Marcel Paszkowski-2, Szymon Muszyński-6, Alan Łapiński-2, Tymon Ciechanowski-6, Igor Dąbrowski-3, Maksymilian Chodukiewicz-5, Michał Tyczkowski-2, Bartosz Stachelek-2, Olaf Rynkiewicz-2, Dominik Tylman

KS Szczypiorniak I Olsztyn – MKS MOSiR Kętrzyn 4:32 (2:12)

KS Szczypiorniak Olsztyn: Krystian Bark, Jaroslav Malai-, Jakub Bartczak, Sebastian Kowelec-2, Szymon Bukowski, Tobiasz Chmielewski, Mikołaj Krassowski, Igor Szałkowski-1, Piotr Szczechowski, Patryk Grzybowski, Oliwier Dębek-1, Nataniel Sypko, Filip Zieliński, Robert Ruść, Wojciech Skalski, Mikołaj Teoński

MKS MOSiR Kętrzyn: Dominik Jastrząb-1, Maciej Deryło-9, Antoni Werner-1, Hubert Roksela-1, Bartłomiej Brzoza, Łukasz Żyszkiewicz-4, Piotr Osiecki-6, Dawid Januszkiewicz, Krzysztof Wołodko-3, Hubert Kajat, Karol Sieradzki-2, Igor Ptak-5

MDK Bartoszyce – MLKS Czarni Olecko 9:20 (4:12)

MDK Bartoszyce: Kacper Kadziewicz, Michał Kaliczyński-1, Michał Drews, Adam Bembas, Jacek Zawadzki, Matcel Matejunas-2, Jakub Jagiełło, Igor Mazurek-3, Oskar Sowiński-1, Igor Możejko-2, Nikodem Szymański, Konrad Puszkiewicz, Jakub Habiński,Mikołaj Szurma, Dawid Bogusławski.

MLKS Czarni Olecko: Marcel Paszkowski, Szymon Muszyński-5, Alan Łapiński-4, Tymon Ciechanowski-5, Igor Dąbrowski, Maksymilian Chodukiewicz, Michał Tyczkowski-5, Bartosz Stachelek-1, Olaf Rynkiewicz, Dominik Tylman

MKS Truso Elblag – UKS SP Rozogi 30:9 (13:7)

MKS Truso Elbląg: Nikodem Dyas, Damian Głowacki-1, Dawid Kruszyński-2, Michał Łucyn-4, Jakub Wocial-6, Oskar Błaszkiewicz-6, Grzegorz Wądołkowski-1, Paweł Nowakowski-1, Kacper Wojciechowski, Igor Rydelek-1, Jakub Wasiak, Paweł Krefft-3, Marcel Zębala, Adan Cenkner-5, Krystian Bieliński

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-, Łukasz Bałdyga, Jakub Gotlib-3, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-4, Bartosz Trzciński, Przemysław Białobrzewski-1, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski-1, Paweł Kręciewski

UKS Mikołajki – UKS SP Rozogi 19:18 (11:7)

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-7, Krzysztof Drabiński-2, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza-2, Kacper Łachacz-, Adrian Piotrowicz-6, Michał Szołno-1, Aleksander Prałat, Mikołaj Małż-1, Michał Pawełczyk, Nataniel Łazowski, Adam Gutowski

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-1, Łukasz Bałdyga, Jakub Gotlib-5, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-5, Bartosz Trzciński-3, Przemysław Białobrzewski, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski-4, Paweł Kręciewski

MKS Truso Elbląg – UKS Mikołajki 21:11 (10:5)

MKS Truso Elbląg: Nikodem Dyas, Damian Głowacki, Dawid Kruszyński-1, Michał Łucyn, Jakub Wocial-5, Oskar Błaszkiewicz-8, Grzegorz Wądołkowski, Paweł Nowakowski-1, Kacper Wojciechowski, Igor Rydelek, Jakub Wasiak, Paweł Krefft-3, Marcel Zębala, Adan Cenkner-2, Krystian Bieliński-1

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-2, Krzysztof Drabiński-2, Mateusz Klimowicz-1, Mateusz Legenza-2, Kacper Łachacz-, Adrian Piotrowicz-4, Michał Szołno-, Aleksander Prałat, Mikołaj Małż, Michał Pawełczyk, Nataniel Łazowski, Adam Gutowski

Fot. Mdk Bartoszyce i UKS Mikołajki facebook

Tabela

1. MKS Truso Elbląg 4 12 86:35 12

2. UKS Mikołajki 4 9 72:51 9

3. MKS MOSiR Kętrzyn 2 6 48:15 6

4. MLKS Czarni Olecko 2 6 50:21 6

5. Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława 2 3 14:23

6. UKS SP Rozogi 4 3 65:87

7. MDK Bartoszyce 4 3 47:71

8. UKS JEDYNKA MORĄG 2 0 16:27

9. KS Szczypiorniak I Olsztyn 4 0 39:107

Strzelcy

1.DOBROWOLSKI Aleksander UKS Mikołajki 4 29

2.WOCIAL Jakub MKS Truso Elbląg 4 22

3.BŁASZKIEWICZ Oskar MKS Truso Elbląg 4 20

4.SYPIAŃSKI Seweryn UKS SP Rozogi 4 20

5.GOTLIB Jakub UKS SP Rozogi 4 19

6. DERYŁO Maciej MKS MOSiR Kętrzyn 2 18

7. DĘBEK Oliwier KS Szczypiorniak I Olsztyn 4 17

8. MOŻEJKO Igor MDK Bartoszyce 4 14

9. PIOTROWICZ Adrian UKS Mikołajki 07 4 14

10. BORKOWSKI Kacper UKS SP Rozogi 4 12

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn