Liga wojewódzka chłopców starszych – Dobre końcówki MKS MOSiR Kętrzyn

Fot. biuletyn.ketrzyn.pl

W minionej serii spotkań ligi wojewódzkiej chłopców starszych (30 listopada) najciekawsze mecze odbyły się podczas turnieju w Kętrzynie, gdzie gospodarze pokonali zarówno MLKS Czarni Olecko jak i MKS Truso Elbląg. Pozostali jedynym w lidze zespołem z kompletem punktów. Mecz z Czarnymi był dramatyczny, MKS MOSiR wyszedł na prowadzenie w ostatniej chwili, warto więc walczyć do końca.

W tym samym turnieju szczypiorniści z Olecka wygrali z Truso 13:11 i ten wynik może być istotny w rywalizacji o medale. W Rozogach najlepiej zaprezentowali się piłkarze ręczni UKS Jedynka Morąg, którzy odnieśli dwa zwycięstwa, a do tej pory byli bez punktu.

Wyniki

Turniej w Kętrzynie

MKS MOSiR Kętrzyn – MLKS Czarni Olecko 19:17 (8:10)

MKS MOSiR Kętrzyn: Dominik Jastrząb, Maciej Deryło-6, Oskar Witczak-8, Hubert Roksela, Bartłomiej Brzoza, Łukasz Żyszkiewicz-1, Krzysztof Wołodko-3, Karol Sieradzki, Igor Ptak-1

MLKS Czarni Olecko: Alan Łapiński-1, Tymon Ciechanowski-4, Igor Dąbrowski, Maksymilian Chodukiewicz-6, Michał Tyczkowski-4, Bartosz Stachelek, Kacper Barszczewski-2, Dominik Tylman

MLKS Czarni Olecko – MKS Truso Elbląg 13:11 (8:7)

MKS MOSiR Kętrzyn – MKS Truso Elbląg 17:13 (6:7)

MKS MOSiR Kętrzyn: Dominik Jastrząb-2, Maciej Deryło-5, Oskar Witczak-7, Hubert Roksela, Bartłomiej Brzoza, Łukasz Żyszkiewicz, Krzysztof Wołodko-1, Karol Sieradzki-1, Hubert Kajat, Igor Ptak-1

MKS Truso Elbląg: Nikodem Dyas, Damian Głowacki, Wojciech Wielesik, Dawid Kruszyński, Michał Łucyn, Jakub Wocial-7, Oskar Błaszkiewicz-4, Grzegorz Wądołkowski, Paweł Nowakowski, Igor Rydelek-1, Jakub Wasiak, Paweł Krefft-1, Krystian Bieliński

Turniej w Rozogach

UKS SP Rozogi – UKS Jedynka Morąg 10:16 (6:9)

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski, Łukasz Bałdyga, Jakub Gotlib-4, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-3, Bartosz Trzciński-1, Przemysław Białobrzewski, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski-1, Paweł Kręciewski

UKS Jedynka Morąg: Wojciech Kuron, Miłosz Gulczyński-6, Iwo Michalak, Maciej Kida-3, Mateusz Ostrowski, Jakub Kapówka Jakub Golińczak-4, Szymon Stefański,Damian Smutek-2, Paweł Kuczyński, Tymon Żebrowski-1

UKS Mikołajki – ITS Jeziorak Iława 23:13 (12:7))

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-9, Krzysztof Drabiński, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza-5, Jakub Majewski-1, Kacper Łachacz-1, Adrian Piotrowicz-6, Aleksander Prałat-1, Bartosz Lisek, Michał Pawełczyk, Jakub Sawicki, Adam Tytko

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Dominik Jarzyna, Marceli Szuflitowski-2, Jędrzej Zieliński-1, Karol Welzant, Hubert Sobolewski-3, Karol Melkowski, Beniamin Lewko-5, Patryk Stasiński, Wiktor Raczkowski-2

UKS Mikołajki – UKS Jedynka Morąg 11:19 (7:11)

UKS Mikołajki: Filip Grabowski, Aleksander Dobrowolski-4, Krzysztof Drabiński, Mateusz Klimowicz, Mateusz Legenza-1, Jakub Majewski-1, Kacper Łachacz-3, Adrian Piotrowicz-3, Aleksander Prałat, Bartosz Lisek, Michał Pawełczyk, Jakub Sawicki, Adam Tytko

UKS Jedynka Morąg: Wojciech Kuron, Miłosz Gulczyński-5, Iwo Michalak, Maciej Kida-3, Mateusz Ostrowski-1, Jakub Kapówka-1 Jakub Golińczak-8, Szymon Stefański-1,Damian Smutek, Paweł Kuczyński, Tymon Żebrowski

UKS SP Rozogi -ITS Jeziorak Iława 13:10 (6:6)

UKS SP Rozogi: Szymon Pogorzelski-2, Łukasz Bałdyga, Jakub Gotlib-3, Mateusz Drózd, Seweryn Sypiański-5, Bartosz Trzciński-1, Przemysław Białobrzewski, Miłosz Bubrowiecki, Kacper Borkowski-2, Paweł Kręciewski

ITS Jeziorak Iława: Mateusz Żołędź, Dominik Jarzyna, Marceli Szuflitowski, Jędrzej Zieliński, Karol Welzant, Hubert Sobolewski-2, Karol Melkowski, Beniamin Lewko-5, Patryk Stasiński, Wiktor Raczkowski-3

Tabela

1. MKS MOSiR Kętrzyn 4 12 84:45

2. MKS Truso Elbląg 6 12 110:65

3. UKS Mikołajki 6 12 106:83

4. MLKS Czarni Olecko 4 9 80:51

5. UKS JEDYNKA MORĄG 4 6 51:48

6. UKS SP Rozogi 6 6 88:113

7. Iławskie Towarzystwo Sportowe Jeziorak Iława 4 3 37:59

8. MDK Bartoszyce 4 3 47:71

9. KS Szczypiorniak I Olsztyn 4 0 39:107

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

The Best United Kingdom Bookmaker Ladbrokes Promo Code website review

Podejmij współpracę z portalem wama-sport, wspieraj nasze idee i buduj sportową przyszłość Warmii i Mazur!

Wspierają nas

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych

Ośrodek Sportu i Rekreacji Olsztyn